Renia Pączkowska czyli nowe wcielenie Michała W.

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Renia Pączkowska czyli nowe wcielenie Michała W.

Post autor: Virtual Tom »

Nie mogłem sie powstrzymac, żeby nie założyć tego tematu, Renia powaliła mnie na ziemię :lol: chyba się nie prędko podniosę :shock: :o 8) :lol:

http://www.reniapaczkowska.com/

Najbardziej moja uwagę przykłuł chyba Pan z wielką trąbą po lewej :lol::lol::lol:

Co Wy na to "kofani moji" :lol:

Na uwagę zasługuje nowy styl pisania i hicior lecący w tle :o
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Renia Pączkowska czyli nowe wcielenie Michała W.

Post autor: DeathlySilence »

już 3 razy widziałem ten teledysk na 4fantv - bez komentarza :lol: :P :D
no to 'hej hej hula hoop' 8) No i ta kryptoreklama :wink: Ciekawe ile dali za to, w przypadki nie wirze ;)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Renia Pączkowska czyli nowe wcielenie Michała W.

Post autor: Dobi »

Traumatyczne przeżycie wchodzić na tą stronę :shock:
Zaniemówiłem jak ją zobaczyłem. I jeszcze zahaczyłem o próbkę jej "twórczości".
Fajne piosenki... 8)
Rację jednak ma pisząc "A jusz nietługo płyta, to siem dopiero bęcie działo !!!" :lol:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Renia Pączkowska czyli nowe wcielenie Michała W.

Post autor: grzechoo »

No to ponoć dla Leppera Wiśniewski śpiewa. To jest żałosne, juz wcześniej w temacie o Mandarynie pytałem się jak podoba się Michał w roli Renii. Moze jeszcze wtedy nie było to tak nagłośnione. No ale jak sam Wiśniewski przyznał jest muzyczną prostututką a Lepper zapłacił najwięcej. Az strach pomyslec co jeszcze moze wymyśleć. A może czas by i Mandaryna wystąpiła w jakiejś roli, najlepiej męskiej.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Renia Pączkowska czyli nowe wcielenie Michała W.

Post autor: Chill-out »

Ludzie to jest poprostu tragedia.Nie wiem jak można aż tak upaść i się pogrążyć.Przecież to jest żenujące.Nie wiem jakimi ludżmi muszą być Ci,którym to się podoba.(i nie chcę wiedzieć)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Renia Pączkowska czyli nowe wcielenie Michała W.

Post autor: Estratos »

widzialem kiedys teledysk na TVP2 - zabawny. Ogolnie muzyka na wesela, nie przepadam, wpada jednym uchem wychodzi drugim. Ale jak chce mu sie tworzyc cos nowego to niech tworzy. Trzeba go tylko podziwiac za to, ze ma sile do realizacji kolejnych projektow.

A co do tego, ze spiewa dla Leppera: jak mu dobrze placi to niech spiewa, najwyzej sam na tym ucierpi, zna konsekwencje.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Renia Pączkowska czyli nowe wcielenie Michała W.

Post autor: vanity »

Michal pisze:A co do tego, ze spiewa dla Leppera: jak mu dobrze placi to niech spiewa, najwyzej sam na tym ucierpi, zna konsekwencje.
pamiętam jak gdzieś czytałam wypowiedź Wojciecha Pszoniaka. Mówił on o ciężkich czasach kiedy nędzna aktorska pensyjka wystarczała mu na parę dni. i wolał dorabiać na życie jako strzygacz psów, czy pracować fizycznie, niż sprzedać się reklamie. uważa po prostu że takie coś jak reklama zabiłaby go jako aktora i jego wiarygodność jako aktora.
dobrze że choć Michał nie owija w bawełnę mówiąc dlaczego robi to coś dla polityków, reklamę czegoś tam, czy JJJ. doceniam szczerość. ale jednak polityka to bardzo odpowiedzialna dziedzina. tu robienie czegoś tylko dla forsy jest najgorszym z możliwych zachwań. rozumiem że artysta chce kogoś poprzec, to zrozumiałe, ja przecież też głośno mówię kogo nienawidzę w polityce a za kim mogłabym zagłosować. ale pomagając przy każdych wyborach innej frakcji (skrajnej!!!!) świadczy o tym że Michał ma w d***** swój własny kraj i jego dobro.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Renia Pączkowska czyli nowe wcielenie Michała W.

Post autor: ANETA »

Boże ..... nie pomyslałam ze Wisniewski zrobi z siebie taką sierotę :shock: ..... jedno ma jak w banku - napewno zrwócił na siebie uwagę

Jesli ktos preferuje takich ,,idoli" jak Renia to ja zaaaaaawału zaraz dostane !!! :x
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4870
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Renia Pączkowska czyli nowe wcielenie Michała W.

Post autor: Marek »

Muza super :lol: ;) Wiadomo że Michał lubi się przebierać na scenie ale żeby posunąć sie do takiego stopnia :554:
Zycze powodzenia w nowym wcieleniu :064:
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Renia Pączkowska czyli nowe wcielenie Michała W.

Post autor: homerowa »

Po prostu zatkało mnie i nie jestem w stanie tego komentować :shock:
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Renia Pączkowska czyli nowe wcielenie Michała W.

Post autor: Grzechu »

Bardzo lubie u Michała jego dystans do samego siebie. Muzyka, muzyką ale takie robienie sobie jaj też jest potrzebne od czasu do czasu w tym kraju. Kiedyś skandalistą był Skiba, teraz nieco przycichł.
Tak przy okazji to żona Wiśniewskiego także ma takie podejście do samej siebie. W jednym z wywiadów powiedziała mniej więcej coś takiego że polska scena jest taka duża że na takie beztalencie jak ona też się znajdzie miejsce.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Renia Pączkowska czyli nowe wcielenie Michała W.

Post autor: vanity »

Grzechu pisze:Tak przy okazji to żona Wiśniewskiego także ma takie podejście do samej siebie. W jednym z wywiadów powiedziała mniej więcej coś takiego że polska scena jest taka duża że na takie beztalencie jak ona też się znajdzie miejsce.
ja bym to nazwała stwierdzeniem faktu, a nie robieniem sobie jaj z siebie :D
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Renia Pączkowska czyli nowe wcielenie Michała W.

Post autor: Grzechu »

vanity pisze:
Grzechu pisze:Tak przy okazji to żona Wiśniewskiego także ma takie podejście do samej siebie. W jednym z wywiadów powiedziała mniej więcej coś takiego że polska scena jest taka duża że na takie beztalencie jak ona też się znajdzie miejsce.
ja bym to nazwała stwierdzeniem faktu, a nie robieniem sobie jaj z siebie :D
To było do dystansu do samego siebie, a nie do robienia z siebie jaj :]
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Renia Pączkowska czyli nowe wcielenie Michała W.

Post autor: Chill-out »

Ja cenię Mandarynę za to,że skoro lubi tańczyć(i o to jej właśnie chodzi),to lepiej żeby robiła to do swojej własnej muzyki,obojętnie jaka by ona nie była.Ona nie jest wokalistką i nigdy tak o sobie nie mówiła.Ludzie uwązają ją za beztalencie i ona zdaje sobie z tego sprawę i właśnie dzięki dystansowi do samej siebie jeszcze "trzyma się na nogach".Jej chodzi o robienie wielkiego show a nie pokazywanie swoich warunków glosowych.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Renia Pączkowska czyli nowe wcielenie Michała W.

Post autor: Grzechu »

Chill-out pisze:Ja cenię Mandarynę za to,że skoro lubi tańczyć(i o to jej właśnie chodzi),to lepiej żeby robiła to do swojej własnej muzyki,obojętnie jaka by ona nie była.Ona nie jest wokalistką i nigdy tak o sobie nie mówiła.Ludzie uwązają ją za beztalencie i ona zdaje sobie z tego sprawę i właśnie dzięki dystansowi do samej siebie jeszcze "trzyma się na nogach".Jej chodzi o robienie wielkiego show a nie pokazywanie swoich warunków glosowych.
No proszę, jednak są jeszcze na tym forum OBIEKTYWNI ludzie.
ODPOWIEDZ