A w telewizji...

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: A w telewizji...

Post autor: Michael »

Dzisiaj w serialu "Hela w opałach" (TVN) pojawił się wątek Edyty Górniak :-)

A o 20:15 na TVP 1 komedia romantyczna "Zakochana złośnica". Panie pewnie zainteresuje fakt, że w jednej z głównych ról wystąpił Heath Ledger ("Tajemnica Brokeback Mountain").
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: A w telewizji...

Post autor: Magda M »

Michael pisze:Panie pewnie zainteresuje fakt, że w jednej z głównych ról wystąpił Heath Ledger
:love: :love: :love:


Oglądałam oczywiscie :D

A co o Edce w Heli było????
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: A w telewizji...

Post autor: Michael »

magdamiecz pisze:
Michael pisze:Panie pewnie zainteresuje fakt, że w jednej z głównych ról wystąpił Heath Ledger
:love: :love: :love:


Oglądałam oczywiscie :D

A co o Edce w Heli było????
Film mi się bardzo podobał :-) Bardzo lubię komedie romantyczne :P

Odnośnie Edyty, to było tylko jedno zdanie, w którym Hela powiedziała do nauczycielki swojego syna, że z jej synem wszystko w porządku i będzie się martwić o niego dopiero wtedy, gdy zacznie wysyłać anonimy do Edyty Górniak. 8P
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: A w telewizji...

Post autor: Grzechu »

BTW, nauczycielka byla swietna :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: A w telewizji...

Post autor: Aro »

Michael pisze:w jednej z głównych ról wystąpił Heath Ledger ("Tajemnica Brokeback Mountain").
Oglądałem wczoraj ten film i zastanawiałem się skąd ja znam tego faceta. Kurcze no nie skojarzyłem. Te długie włosy... :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: A w telewizji...

Post autor: vanity »

Michael pisze:Odnośnie Edyty, to było tylko jedno zdanie, w którym Hela powiedziała do nauczycielki swojego syna, że z jej synem wszystko w porządku i będzie się martwić o niego dopiero wtedy, gdy zacznie wysyłać anonimy do Edyty Górniak.
Hela dziś na TVN o 23.05.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: A w telewizji...

Post autor: Aro »

Tym razem z cyklu "Zakochana Jedynka" w najbliższą niedziele o 20:15 komedia "Wygrane marzenia" (Coyote Ugly). Bardziej niż film znana jest piosenka która go promowała. Pewnie większość pamięta "Can't Fight The Moonlight" LeAnn Rimes.

Obrazek
Wygrane marzenia (Coyote Ugly)

24.09.2006 (Niedziela), godzina: 20:15
2000, USA
czas trwania: 97 minut
/dozwolone od lat 16/ /stereo/

reżyseria: David McNally
producent: BUENA VISTA INTERNATIONAL INC, C/O CONTROL

występują:
Piper Perabo, Maria Bello, Adam Alexi - Malle.


Violet Sanford pochodzi z małego miasteczka ze stanu New Jersey. Skromna dziewczyna marzy, by zostać autorką tekstów piosenek i z dala od świateł sceny oddawać się swojej twórczej pasji. Pewnego dnia wyrusza do Nowego Jorku, aby w cieniu wieżowców wielkiej metropolii zrealizować swój amerykański sen. Nie jest to jednak łatwe. Dziewczyna nie jest w stanie zainteresować nikogo swoimi tekstami. Wizyty w biurach wielkich firm fonograficznych kończą się fiaskiem. Słabością Violet jest dręcząca ją trema sceniczna, która uniemożliwia zaprezentowanie własnej twórczości. Podczas jednego z wieczornych wypadów dziewczyna poznaje Kevina. Biorąc go za menedżera, wręcza zaskoczonemu chłopakowi taśmę demo z nagranymi przez siebie piosenkami. Wkrótce nieporozumienie się wyjaśnia, lecz znajomość nie kończy się. Kevin jest zainteresowany Violet i to z wzajemnością. Tymczasem przygnębiona początkowymi niepowodzeniami oraz dokonanym w jej nowym mieszkaniu włamaniem dziewczyna nie poddaje się i nadal marzy o sławie. Trafia do popularnego pubu "Coyote Ugly". Główną atrakcją tego miejsca są trzy tańczące barmanki: Cammi, Zoe i Rachel. Dziewczęta zarabiają dużo dzięki sowitym napiwkom. Właścicielką baru jest Lil, która godzi się zatrudnić Violet. Pierwszy wieczór w nowej pracy jest zaskoczeniem dla nieśmiałej dziewczyny. Nie jest przyzwyczajona do panującego w barze hałasu. Kiedy jednak dochodzi w pubie do bójki i nikt nie potrafi opanować wściekłości tłumu, Violet staje na barze i zaczyna śpiewać. W jednej chwili walka ustaje, a koleżanki z pracy są zaskoczone talentem dziewczyny. Ta jednak pamięta o swojej powracającej tremie i nie widzi możliwości powtórzenia występu. Wiadomości o pięknej i śpiewającej barmance z "Coyote Ugly" wkrótce trafiają do gazet i docierają do ojca Violet, Billa. Mężczyzna jest niezadowolony z pracy córki, kojarzy jej zajęcie z tańcem w barze go - go. Violet nie układa się także z Kevinem. Pochłonięta pracą i obawiająca się śpiewać przed szerszą publicznością Violet nie przychodzi na umówione przez chłopaka przesłuchanie. W dodatku, kiedy Kevin wywołuje bójkę w "Coyote Ugly", Lil wyrzuca dziewczynę z pracy. Wydaje się, że wszystko układa się przeciwko Violet. Czy uda się jej zrealizować marzenia, przezwyciężyć strach i odnaleźć miłość? Reżyserem filmu, powstałego dzięki znanemu producentowi Jerry’emu Bruckheimerowi, został debiutant, David McNally, dotychczas zajmujący się teledyskami i reklamówkami. Wyłonionej w trwającym kilka miesięcy castingu głównej bohaterce partnerowali bardziej znani aktorzy, między innymi John Goodman, Tyra Banks, Adam Garcia i Maria Bello.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: A w telewizji...

Post autor: Titter »

Ja widzialam ten film kilka razy. TAKIE ciacho tam gra, ze warto obejrzec.. Boski Adam Garcia :lody:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: A w telewizji...

Post autor: Aro »

Titter pisze:TAKIE ciacho tam gra, ze warto obejrzec..
No popatrz, a na okładke DVD same baby dali. :? :lol3:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: A w telewizji...

Post autor: Magda M »

jak dla mnie film był tragiczny ..... A ciacha nie pamietam..... wiec trza sobie przypomniec...

[ Dodano: 2006-09-23, 01:41 ]
aaa juz widze ciacho.... yhmmmmmm :hellobaby:


PS. ale TVN lepsze ciacho bedzie tanczyc o tej samej porze 8P
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: A w telewizji...

Post autor: grzechoo »

Titter pisze:Ja widzialam ten film kilka razy. TAKIE ciacho tam gra, ze warto obejrzec.. Boski Adam Garcia
I scenę sexu wycięli z filmu,ale pewnie na jakimś DVD, może limitowanym była bo w necie krąży
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: A w telewizji...

Post autor: Michael »

Dzisiaj o 19:45 w "Uwadze" kulisy wyborów Miss World w Polsce,a dokładniej niedociągnięcia organizacyjne 8)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: A w telewizji...

Post autor: vanity »

Michael pisze:Dzisiaj o 19:45 w "Uwadze" kulisy wyborów Miss World w Polsce,a dokładniej niedociągnięcia organizacyjne
no właśnie widziałam przed chwilą zapowiedz. pooglądam zobaczymy co znaleźli.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: A w telewizji...

Post autor: Aro »

Michael pisze:Dzisiaj o 19:45 w "Uwadze" kulisy wyborów Miss World w Polsce,a dokładniej niedociągnięcia organizacyjne
Ciekawe czy gdyby Miss World transmitował TVN to też by to pokazali.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: A w telewizji...

Post autor: Virtual Tom »

No właśnie, nie wiem o co im chodzi do tego 'specjalista' od siedmiu boleści, pieprzący swoje dyrdymały (facet?? A skądś Ty się urwał?) i juz mamy temat na cały program :boshe:

Najbardziej podle potraktowano w tym wszystkim Biuro Miss Polonia - żal mi babki :( a Marcinkiewicz palant jak zwykle z głupim wyrazem swojej medialnie wyćwiczonej twarzy nie wiedział o co chodzi - czyżby baza dla kolejnej afery? :ha:

Mam nadzieje, że cała impreza będzie całkiem miła i na poziomie :B trzymam kciuki :klaszcze:
ODPOWIEDZ