Powrót edyta.net!

Wiadomości na temat Edyty.
Zablokowany
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: vanity »

widzę że mój post spowodował lekką burzę żalów jaka to okropna jestem bo coś krytykuję.
powtarzam: mnie stronka Edyty ładnie się wyświetla. ale długo. ja nie mieszkam w Krakowie Warszawie czy innym dużym mieście abym mogła sobie losować z wielkiego worka dostawcę internetu. u mnie w moim mieście to jest problem i ja poza tpsa nie mam wyboru. a z tpsa mam najsłabsze łącze, które dziele bo na razie nie mogę sobie pozwolić na nic innego.
ale doskonale zdaję sobie sprawę jak wyglądają stronki które nie uwzględniają klientów z różnymi rozdzielczościami, bo czasem korzystam z kompa brata, który ma bardzo duży monitor i wysoką rozdzielczość. wygląda to naprawdę koszmarnie, kiedy na około stronki są "pustaki"
Lunatique
Hope for us
Hope for us
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2005, 17:00
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Hmm... Niemal kaŻda :)
Lokalizacja: Stąd

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Lunatique »

trzypion pisze:Kłoipot w tym, że nei każdemu wygląda dobrze, bo u mnei dobrze nie wygląda.
Dobrze wygląda wtedy, kiedy ktoś ma sprzęt taki, jaki załozył twórca strony. Ja mam 'ciut' lepszy i już nie wygląda dobrze.
Trzypion, Alicji chodziło nie o strone Edyty, a o Edyte. :lol:
Chyba ze masz jakis specjalny telewizor...
Marcin
The story so far
The story so far
Posty: 567
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:17
Lokalizacja: gone!

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Marcin »

Dopiero dzisiaj mialem okazje zobaczyc wyglad nowej strony Edyty. :059:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: monia80 »

Marcin pisze:Dopiero dzisiaj mialem okazje zobaczyc wyglad nowej strony Edyty. :059:
jaka mina :lol: widze ,ze jestes "lekko" niezadowolony :lol:
pav graham
Make it happen
Make it happen
Posty: 161
Rejestracja: 21 gru 2004, 11:55
Lokalizacja: London
Kontakt:

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: pav graham »

Witam!

Mariusz gratulacje: bardzo ladna stronka, cudownie sie do niej zaglada. Moi znajomi z UK byli bardzo przychylini w opiniach. Jest troszke uboga ale z czasem nabierze rozmiarow.

Jeszcze raz gratuluje.

Pav xxx
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: FRYMIK »

Musze powiedzieć, że wiele opinii na temat wyglądu strony jest trafnych. I tych pozytywnych i mniej. Dla mnie strona jest bezpłciowa oprócz tych kilku fajnych fotek. Ciężka jakaś, ospała. Kolorystyka przygnębiająca. Wkurza mnie sposób odsłaniania stron. I nie krytykuję tylko jestem zawiedziona. Nie oczekiwałam wielkiego buuuuuuuuuuuum, ale odrobiny ciepła, jakiegoś znaku, tego czegoś, na co czekaliśmy...

[ Dodano: 2005-03-27, 20:32 ]
A tu pustka... Witam srdecznie, Zyczenia świąteczne jakby pisała ktoś z forum atletów birących sterydy...Smutno mi poprostu- tak długo czekałam
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Virtual Tom »

A ja pozostaję przy swoim, cieszę się, żę wpisując www.edyta.net ładuję się bardzo ładnie wykonana strona, oficjalne źródło informacji :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: vanity »

ja też się cieszę że mi się cokolwiek ładuje, ale nie zmienia to faktu że mi się bardzo bardzo długo ładuje, dlatego byłam tam raz na otwarciu i za często nie będę zaglądać bo nie chce mi się tyle czekać. zresztą nie ma na niej rewelacji. tego samego dowiem się na Tym forum. poprzednia stronka za to była super. wywiady zdjęcia newsy. było na czym oko zachaczyć. a tu? tekst piosenki i skąpe newsy. narazie dziękuję. poczekam może się rozwinie. w każdym razie bardzo na to liczę...
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Titter »

vanity pisze:ja też się cieszę że mi się cokolwiek ładuje, ale nie zmienia to faktu że mi się bardzo bardzo długo ładuje, dlatego byłam tam raz na otwarciu i za często nie będę zaglądać bo nie chce mi się tyle czekać. zresztą nie ma na niej rewelacji. tego samego dowiem się na Tym forum. poprzednia stronka za to była super. wywiady zdjęcia newsy. było na czym oko zachaczyć. a tu? tekst piosenki i skąpe newsy. narazie dziękuję. poczekam może się rozwinie. w każdym razie bardzo na to liczę...
Jakbyś mi to z ust wyjęła.. :) z każdym zdaniem się zgadzam
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: B@r »

No niestety - IMHO to co jest na stronei to przerost formy nad treścią.
kimi
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 28 mar 2005, 16:03
Lokalizacja: Katowice

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: kimi »

zgadzam się z powyższą wypowiedzią:stronka jest bardzo dobrze wykonana,ale treść-niestety-trochę uboga..
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Kasia »

"Mimimum słów, maksimum znaczeń" :D
Zablokowany