Powrót edyta.net!

Wiadomości na temat Edyty.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Monika23 »

Dla mnie ok,sa najwazniejsze informacje i nie ma forum -very good :-)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: B@r »

A ciekawa jestem co znaczy ten kontakt dla fanów.Bo wątpie zeby nasze maile docierały bezposrednio do Edyty,wiec do kogo? :roll:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: vanity »

Monia napisała:
Szczerze?
Myślę, że Mario przyjmie moją krytykę No i chyba się nie obrazi
Stronka kompletnie mi sie nie podoba. Oczywiście wykonana jest profesjonalnie, ale...
Wchodząc na nią miałam wrażenie jakbym widziała czyjś pomnik, szaro, ponuro, zimno i bez wyrazu. Już na początek "stare" zdjęcia Edki Brakuje mi tu wiosny, jakiegoś ciepełka no i nie czuję wcale tych słów Edki.
Ubogo bardzo, mało działow, brak galerii itd..Nie mówię o tysiącach zdjęć, ale chociaz kilku<nastu> z ostatnich koncertów.
Być może stronka się "rozwinie", ale coś mi sie wydaje, że właśnie taki był zamiar- jeśli tak- to szkoda wielka, bo odbieram to tylko jak reklamę nowego singla i nie dociera do mnie wcale. To tyle z mojej strony
Aguss napisała:
:"Jak sie pożegnała tak sie przywitała
Ja powiem tak. popieram całkowicie te wypowiedzi. ale jestem zdruzgotana. nie tego się spodziewałam. dla mnie jest tak chłodna że aż odpychająca. nie ma tu wogóle jakiegokolwiek ciepła dla fanów ( mówię za siebie) z czego słynęła poprzednia stronka. to co się teraz na niej znajduje jest tak strasznie oficjalne że zaczynam się zastanawiać czy przypadkiem Edyta się od nas nie odsunie już na stałe. Liczyłam na sposób przekazu przyjacielski a nie suche informacje przekazywane suchym tonem. Graficznie profesjonalnie zrobiona ale brakuje mi bezpośredniego przekazu do fanów. mam wrażenie że to stronka reklamowa i tyle. szkoda...
jedyny plus - nie ma forum
jacel_f
Hope for us
Hope for us
Posty: 38
Rejestracja: 01 mar 2005, 21:58
Lokalizacja: warszawa

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: jacel_f »

A mnie ta nowa strona przypała do gustu ,.A właściwie to co na niej znalazlem.
Przedewszystkim w ''skip intro sa dwie fotki , nie publikowane nigdy wcześniej ....
.........mam nadzieję ,ze takich fotek będzie na stronie znacznie wiecej,,,
Dzięki Mariusz ....i powodzenia ....
Jacek f....
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Monika23 »

ta fotka w Newsroomie-Edka w tej sukieneczce-miodzio:-)) :razz:
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Alka »

Aguss pisze:A ciekawa jestem co znaczy ten kontakt dla fanów.Bo wątpie zeby nasze maile docierały bezposrednio do Edyty,wiec do kogo? :roll:
Ja mysle, ze będą starannie selekcjonowane przez Mariusza i dopiero trafią :-) do rąk Edyty lub Jej Asystentki.
Awatar użytkownika
Monia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:23
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Monia »

mancia pisze:Mam wrażenie ,że za dużo z Was chce wszystkiego od Edyty(i pewnie zdjęc prywatnych.),a Edyta chyba chcę rozegrać to inaczej i dobrze.
Bez przesady- nie chodzi o żadne zdjęcia prywatne. Pisalam ze nie chodzi o galerie licząca tysiące zdjęć ale o kilka fotek pokazujących "nową" Edkę.
Uważasz że Edyta to "inaczej-lepiej" rozgrywa? Mnie się nie wydaje. Zresztą czas pokaże.
Beata
Sit down
Sit down
Posty: 95
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:03
Lokalizacja: Łódź

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Beata »

Rada co do wejścia na stronę www.edyta.net dla tych,którzy mają z tym problem:
Zmienić ustawienia w <narzędzia>,<opcje internetowe>,<tymczasowe pliki internetowe>,<ustawienia>i...zaznaczyć <przy każdej wizycie na tej stronie> bądż <automatycznie>,jeśli to nie pomoże być może ktoś nie ma zainstalowanej javy maszyny.
Mam nadzieję,że już wszyscy się pozbędą problemów i spokojnie odwiedzą nową stronę.
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.
myciu
Hope for us
Hope for us
Posty: 49
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: myciu »

Jest inaczej. Jest nowy styl, nowy klimat. Strona jest więc nowa. Inna. Zapewne trudno się przestawić i przyzwyczaić. Dajcie im trochę czasu. To dopiero początek. Ja czuję, że będzie wyjątkowo. Klimat strony bardzo pasuje do fragmentu.
Poza tym jestem w 100% przekonany, że już wkrótce będzie nowy sygnał dla fanów. Bądźmy cierpliwi.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: ANETA »

Strona rzeczywiście ,,zimna", spodziewałam się więcej ciepła. Myślę, jednak, że dopiero się rozwija, zdjęcia być może pojawią sie z programu ,,Kuba Wojewódzki" i napewno będą jakieś nowe sesje promujące singiel i płytę. Poczekajmy troszkę i dajmy się rozwinąć stronce :wink: i dziękujmy za to co mamy.

Edytka, Mariusz - dzięki :grin:
monica
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 258
Rejestracja: 01 lut 2005, 10:21
Lokalizacja: Łodź

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: monica »

Nowa stronka jest super, mimo ze taka strasznie oficialna - ale przyda sie nam wiarygodne zrodlo informacji, dzieki czemu nie bedziemy musieli ciagle zgadywac tak jak to bylo ostatnio co jest prawda, a co plotka..
Mam nadzieje ze stronka zostanie wkrotce rozbudowana o jakas nowa galerie i jakies pliki audio - chociaz jakies probeczki ;-) ;-))
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Virtual Tom »

Az mi serducho mocniej zabilo. Bardzo się cieszę, że strona działa, od strony wizualnej jest pieknie :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7368
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Piter »

Bardzo podoba mi się nowy wizerunek strony!
fanka
Invisible
Invisible
Posty: 8
Rejestracja: 13 mar 2005, 14:50
Lokalizacja: Poland

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: fanka »

Ja wolałam poprzednią stronę ta jak wiele osób zauważylo aż bije chłodem, ale widocznie ma być to wyłącznie strona informacyjna, a nie przeznaczona do kontaktów z fanami, a szkoda...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7368
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Piter »

Aguss pisze:Ja odniosłam wrazenie,ze ta strona nie ruszyła dla nas.Spodziewalam sie jakiegos listu do fanow,albo chociaz kilku miłych słow,a tu "niebo wieje chłodem".Czyli to bedzie tylko taki informator.A szkoda bo fajne byly te nasze spotkania popoludniowo-wieczorne.Moze juz nie jestesmy Edycie potrzebni?Bedzie trzeba zapytac na czacie :wink: :?
Mi się wydaje, że na wszystko przyjdzie czas. To dopiero pierwszy dzień istnienia tej strony i jak sami zauważyliście jest to właściwie nowa strona, bo przecież nie kontynuacja starej. Edyta wchodzi w nowy styl i ma nową stronę internetową, jak dla mnie bardzo fajną i wcale nie wieje ona chłodem, to dopiero początki, na pewno wszystko się z czasem rozkręci. Jak na razie Mariuszowi należą się brawa- wykonał kawał dobrej roboty.
Zablokowany