Powrót edyta.net!

Wiadomości na temat Edyty.
Zablokowany
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Alka »

Beata pisze:Zastanawiam się co wpłynęło na decyzję o tak dosłownie "oficjalnej" stronie.
Gdzie podziało się ciepło Edyty przejawiane w słowach do Nas...mam wrażenie,że strona ruszyła głównie ze względów komercyjnych do promocji nowego singla,przykro mi to pisać,ale tak to czuję.
Zawsze utożsamiałam się z Edi ze względu na Jej niesamowitą wrażliwość i ciepło jakie emanowało z Niej.Czuję,że coś się zmieniło,czegoś zabrakło-mam nadzieję,że Edyta "wróci" z całą swoją "zawartością" ;)
Bardzo ładnie powiedziane, zastanawiam sie nad tym: jeden czat w roku, bardzo oficjalna strona... chyba fakycznie w chwili obecnej liczy sie wylacznie promocja i sprzedaz ewentualnej plyty...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11048
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Aro »

Stronka zrobiona bardzo fajnie, ale niestety malutko na niej i jak określił ktoś stronka zimna. Ja to jednak rozumiem. Powiedzcie jaką pożywkę teraz z tej strony bedą miały brukowe sępy :?: No żadną! Są tylko newsy i to wystarczy. Jak się okazuje to obecne forum bardzo się przyda bo chyba innej formy kontaktu fanów na razie (na oficjalnej) nie będzie.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Kasia »

Jak super!!! Niespodzianka z samego rana! Strona jest super, tylko szkoda ze tak mało rzeczy na niej jest. Dzieki Mariusz!
PS.Dzieki Aguss. :)
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Robert »

grafika super. troche ubogo ale nic to.

tylko ja mam problem. nie wlaczaaj mi sie ani dokladniejsze opisy newsow ani fragment piosenki. chlip :(
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: dorota »

stronka profesjonalna bez dwóch zdań,no ale chyba nie do koca tego oczekiwaliśmy

Edyta się zmieniła pod wpływem ostatnich zdarzeń i to też musiało mieć wpływ na jej twórczość artystyczną :roll:
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Titter »

Robert pisze:grafika super. troche ubogo ale nic to.

tylko ja mam problem. nie wlaczaaj mi sie ani dokladniejsze opisy newsow ani fragment piosenki. chlip :(
U mnie ten sam problem.. Ktoś wie dlaczego?? :(
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: egrata »

ja uwazam ze stronka jest oki, świetnie zrobiona. To co trzeba jest, newsy są a my mamy swoje forum. Uważam, że jest super. Edi powróciła, a my mamy swoje forum.
Cieszmy się tym, że Edyta wydała nowy singiel, że powróciła i że jest stronka.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: B@r »

Alka pisze:
Beata pisze:Zastanawiam się co wpłynęło na decyzję o tak dosłownie "oficjalnej" stronie.
Gdzie podziało się ciepło Edyty przejawiane w słowach do Nas...mam wrażenie,że strona ruszyła głównie ze względów komercyjnych do promocji nowego singla,przykro mi to pisać,ale tak to czuję.
Zawsze utożsamiałam się z Edi ze względu na Jej niesamowitą wrażliwość i ciepło jakie emanowało z Niej.Czuję,że coś się zmieniło,czegoś zabrakło-mam nadzieję,że Edyta "wróci" z całą swoją "zawartością" ;)
Bardzo ładnie powiedziane, zastanawiam sie nad tym: jeden czat w roku, bardzo oficjalna strona... chyba fakycznie w chwili obecnej liczy sie wylacznie promocja i sprzedaz ewentualnej plyty...
a ja uslyszalam takie zdanie,pozwole sobie zacytować:"Jak sie pożegnała tak sie przywitała"...pozostawie bez komentarza
Awatar użytkownika
Monia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:23
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Monia »

Hmmm, u mnie też się wyświetla "stara" stronka, jednak mialam okazję na innym kompciu obejrzeć stronkę...

Szczerze?
Myślę, że Mario przyjmie moją krytykę :D No i chyba się nie obrazi :wink:
Stronka kompletnie mi sie nie podoba. Oczywiście wykonana jest profesjonalnie, ale...
Wchodząc na nią miałam wrażenie jakbym widziała czyjś pomnik, szaro, ponuro, zimno i bez wyrazu. Już na początek "stare" zdjęcia Edki :neutral: Brakuje mi tu wiosny, jakiegoś ciepełka no i nie czuję wcale tych słów Edki.
Ubogo bardzo, mało działow, brak galerii itd..Nie mówię o tysiącach zdjęć, ale chociaz kilku<nastu> z ostatnich koncertów.
Być może stronka się "rozwinie", ale coś mi sie wydaje, że właśnie taki był zamiar- jeśli tak- to szkoda wielka, bo odbieram to tylko jak reklamę nowego singla i nie dociera do mnie wcale. To tyle z mojej strony :mrgreen:

ps. wierzę jednak że to nie Mario decydował o tym wyglądzie :wink: < nie bij>
Krzysiek_R
Invisible
Invisible
Posty: 5
Rejestracja: 10 mar 2005, 0:22
Lokalizacja: Gynia

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Krzysiek_R »

Strna ta to chyba prowizorka!!!! ja sie spodziewalem czegos naprawde rewelacyjnego a tu NIC, jeden dzwiek i koniec, a gdzie reszta, teleledyski, inne projekty!!

EDYTA zrob cos z TYM
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: mancia »

A mi się podoba , jest to co na stronie być powinno informacje muzyczne, no a trudno oiczekiwać ,że bedą jakies stare zdjecia, klipy , może później a nowe pewnie będą jak Edyta gzięs wystąpi to pewnie się pojawią.Mam wrażenie ,że za dużo z Was chce wszystkiego od Edyty(i pewnie zdjęc prywatnych.),a Edyta chyba chcę rozegrać to inaczej i dobrze.
Gratki dla twórców graficznych strony, i zobaczymy jak singielek sobie poradzi na listach i w ogóle.


P.S.
Nie znam francuskiego czy ktos może mi powiedzieć tak w skrócie o czym jest utwór??Byłabym wdzięczna :grin: :grin:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Magda M »

kinga pisze:Ja też zgadzam się z opinią że to forum nam wystarczy,nie musi byc oficjalne i może nawet lepiej że nie jest. Ale gdyby Mariusz kiedyś znalazł więcej czasu i gdyby oczywiście chcial i nadal sprawiało mu to przyjemnośc to ucieszyłabym się, gdyby oficjalna strona (nie forum) powróciła :smile:
Zgadzam sie z tobą Kinga... mi tez pasuje to forum... ma swój klimat :) i nie potzrebujemy jakiegos oficjalnego forum... grunt ze jest to i tu mozemy pogadac i powymieniac ibformacje... mi sie bardzo bardzo podoba :) :D:D:D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: Magda M »

Aguss pisze:
Alka pisze: Bardzo ładnie powiedziane, zastanawiam sie nad tym: jeden czat w roku, bardzo oficjalna strona... chyba fakycznie w chwili obecnej liczy sie wylacznie promocja i sprzedaz ewentualnej plyty...
a ja uslyszalam takie zdanie,pozwole sobie zacytować:"Jak sie pożegnała tak sie przywitała"...pozostawie bez komentarza

ehhhhhhhh ;( ;( ;9 :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: B@r »

magdamiecz pisze:
kinga pisze:Ja też zgadzam się z opinią że to forum nam wystarczy,nie musi byc oficjalne i może nawet lepiej że nie jest. Ale gdyby Mariusz kiedyś znalazł więcej czasu i gdyby oczywiście chcial i nadal sprawiało mu to przyjemnośc to ucieszyłabym się, gdyby oficjalna strona (nie forum) powróciła :smile:
Zgadzam sie z tobą Kinga... mi tez pasuje to forum... ma swój klimat :) i nie potzrebujemy jakiegos oficjalnego forum... grunt ze jest to i tu mozemy pogadac i powymieniac ibformacje... mi sie bardzo bardzo podoba :) :D:D:D
Jedyne czego mi brakuje na tym forum to wizyty Szefowej :wink: Ale sie wszyscy cieszylismy jak naskrobala do nas choc pare słow,zwlaszcza pamietam te po koncercie w Krakowie.Zawsze Jej posty dawały mi takiego kopa energii na cały tydzien.A teraz mozna dostac tylko kopa,hehe :wink: Ale jak widać wszystko ma swoj kres. :?
marcinek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 17 gru 2004, 13:12
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Perła
Lokalizacja: Suwałki

Re: Powrót edyta.net!

Post autor: marcinek »

ok, strona jak strona... a co powiecie o nowej piosence??? można sobie troszkę posłuchać...
jak dla mnie to za mało aby ocenić...
Zablokowany