Edyta w programie "Kuba Wojewódzki"

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: KrzysiekF »

Kasia pisze:Sami piszą ze bedzie o czym gadać.
:roll: :roll:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Estratos »

kata_rzyna pisze:a na onecie jest napisane, ze Edyta zasiadzie wsrod publicznosci.....Wiec chyba nie bedzie z nia wywiadu...
Z Onetu i CGM :
Edyta Górniak zasiądzie w niedzielę, 13 marca, na miejscu dla gości podczas programu Kuby Wojewódzkiego, który emitowany jest w telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: vanity »

cieszę się że znowu się gdzieś pokaże. Wojewódzki pewnie nic słownie jej nie zrobi skoro ostatnim razem było okey. cieszę się że będzie tam bo zapewne coś zaśpiewa. choć odczuwam lekkie obawy. bo tej piosnki talk to me nie mam. takie jest życie jak się wydaje 1 płytę 3 razy :sad: teraz jeśli zaśpiewa to też mogę mieć problem. a z Edytą mam wiele problemów jeśli chodzi o piosenki. no ale już nie mogę się doczekać Edi u Kubeczka.
kata_rzyna
Hope for us
Hope for us
Posty: 19
Rejestracja: 15 gru 2004, 7:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: kata_rzyna »

Kurde, chyba ślepa jestem.


Przepraszam za pomyłkę.
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: FRYMIK »

Ja myślę, że Edyta sie nie da, bo Kuba ostatnio złagodniał i nie napastuje gości, więc nie będzie miała okazji do odpierania ataku. Mogą przecież kulturalnie porozmawiać o minionym roku i wierzę, że tak właśnie będzie. Często jest tak, że gospodarz zaplanuje tok wywiadu a gość nie chce o tym mówić i Kubuś nie napiera. Poza tym Edyta jest na tyle dojrzała po tych wszystkich aferkach, że nie będzie negatywnie prowokować prasy.

KUBA zresztą jest zauroczony EDYTKĄ- takie wrażenie odniosłam po tamtym wywiadzie. To był chyba pierwszy program poświęcony jednej osobie w tamtej edycji. Nawet Kajah obraziła się na Kubę, że jej tyle czasu nie poświęcił, więc zrobił z nią jeszcze jeden
45- minutowy. :D
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Marcin A. »

Słuchajcie-nie martwmy się na zapas,tylko cieszmy,że znowu Edytka zaczyna pokazywać się w tv.Jeżeli to początek promocji singla,to za chwilę pewnie nasza Kochana będzie częstym gościem także w innych programach.A tak na marginesie,fajnie by było,gdyby zaproszono Ją na tegoroczny festiwal w Sopocie.Jest tylko taki problem,że teraz współorganizatorem tej imprezy jest TVN.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: KrzysiekF »

W czwartek, 3 lutego, informowaliśmy o tym, iż Edyta Górniak będzie gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Dziś mamy kolejną miłą informację dla fanów artystki, dotyczącą jej nowego singla.


Edyta Górniak i Kuba Wojewódzki

Edyta Górniak, która w lutym odbyła serię koncertów, m.in. w Krakowie, Warszawie i Olsztynie, przygotowała na tę okazję kilka niespodzianek. Prawdopodobnie jedną z nich jest długo oczekiwany singel. Sama Edyta Górniak mówi, że z pewnością zaskoczy wszystkich zmianą stylu. Piosenkarka zerwała kontrakt z wytwórnią EMI i Virgin Germany, więc wreszcie może pozwolić sobie na pełną swobodę twórczą.

Jak już informowaliśmy, w niedzielę, 13 marca, Edyta Górniak po raz drugi będzie gościem specjalnym Kuby Wojewódzkiego. Poprzednim razem, Kuba zmienił całą formułę programu, odwołując dwóch pozostałych gości i pełny czas antenowy poświęcając tylko Edycie. Program okazał się być rekordowym pod względem oglądalności.
Ciekawe co to za styl :roll: Jazz :?:
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: kinga »

Hehe "program okazal się być rekordowym pod względem oglądalności" :lol: Normalka, Edyta przyciąga, tak samo jak w "Rozmowach w toku", też padl rekord :grin:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: KrzysiekF »

kinga pisze:Hehe "program okazal się być rekordowym pod względem oglądalności" :lol: Normalka, Edyta przyciąga, tak samo jak w "Rozmowach w toku", też padl rekord :grin:
Właśnie, Kuba wie co robi :!: Tak samo Edyta :) Obustronna korzyść:) Będzie dobrze... ZOBACZYCIE
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Estratos »

kinga pisze:Hehe "program okazal się być rekordowym pod względem oglądalności" :lol: Normalka, Edyta przyciąga, tak samo jak w "Rozmowach w toku", też padl rekord :grin:
Wlasciwie to wiecej osob ogladalo powtorki programu Kuby niz pierowtny odcinek :P
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Piter »

KrzysiekF pisze: Ciekawe co to za styl :roll: Jazz :?:
Oby nie hardrock. :lol:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: pijej1 »

coraz ciekawszych informacjo dowiadujemy się z nieoficjalnych źródeł:) zaczynam się niepokoić iż takie wżne informacje pojawiają sie w necie i to nie na oficjalnych stornach edyty-bo kto nam może potwierdzić o zerwaniu kontraktu z EMI czy Virgin sama Edyta to powinna uczynić a nie powinniśmy powtarzać plotek gdzies zasłyszanych czy zauważonych na necie:P zastanawiam się też mocno nad ym co kieruje wielu z was chęć mieszania nam w głowach niepotwierdzonymi informacjami??? pozdrawiam
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Estratos »

Sama Edyta mowila o zerwaniu kontraktow. Szerzej w watku o zerwaniu kontraktu.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: pijej1 »

w tych sprawach powinna się więc edyta wypowiedzieć najlepiej na stronie internetowej
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: EDYTA ZNOWU U KUBY!!!!

Post autor: Estratos »

Ale ona nie ma obowiazku nas wtajemniczac w swoje sprawy zawodowe.
ODPOWIEDZ