Agnieszka Włodarczyk

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: Aro »

Ze zdziwieniem czytam niektóre wypowiedzi. Wyciągacie wnioski, oceniacie zupełnie dziewczyny nie znając. Mam wątpliwości czy oglądaliśmy ten sam program. Na jakiej podstawie Scyntia twierdzisz, ze Agnieszka jest zawistna? Tego nie rozumiem. Chyba nie jest dziwne, ze skoro brała udział w programie to chciała go wygrać. :?
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: Monika23 »

Scyntia pisze:Zgadzam sie z toba. Wlasciwie uwazam ze Agnieszka nie wiele soba reprezentuje jako ,,piosenkarka''. Jest bardzo zawistna i za ambitna. Za wszelka cene chciala ten program wygrac. Sama jej matka w jednym odcinku mowila, ze Aga jest osoba ktora nie odpusci. A widzieliscie jak krytyke przyjmowala? Jakby sie zastanawiala ,,Co oni piep*za jest najlepsza!!''.. No ja takich ludzi nie lubie Pardon
Ze jest ambitna, to tylko dobrze o niej swiadczy. Nie zauwazylam, zeby byla zawistna.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: Magda M »

Scyntia pisze:Wlasciwie uwazam ze Agnieszka nie wiele soba reprezentuje jako ,,piosenkarka''.
to chyba za wcześnie żeby móc tak powiedzieć... Poczekajmy aż coś nagra..
Scyntia pisze:Jest bardzo zawistna i za ambitna.
na jakiej podstawie twierdzisz że zawistna? Co do ambitności to dla mnie to zaleta :)
Scyntia pisze:A widzieliscie jak krytyke przyjmowala? Jakby sie zastanawiala ,,Co oni piep*za jest najlepsza!!''.
a Natasza? Moim zdaniem żadna osoba ktora brała udział w JOŚ nie przyjmowała krytyki tak jak przyjeli by ją "zwykli" ludzie w idolu choc wiadomo nie ma na to reguły.. To są w koncu "gwiazdy".
karolnow2 pisze:Ci sami polacy wybrali braci kaczyńskich, leppera, a teraz Agnieszkę, ale w sumie Ci sami obalili komunizm, odrzucili Disco Polo i dążą ku lepszemu,
Ci sami Polacy wrócili do disco polo które wraca do łask :lol3: 8P
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: dorota »

do tej pory byłam całym sercem za agnieszką,ale dziś weszłam na stronkę nataszy i zobaczyłam ją w paru piosenkach, naprawde super śpiewała! byłam zaskoczona, bo w JOŚ jakoś nie mogła mnie sobie zjednać,nie wiem czy to kwestia piosenek czy czegos innego :?
dziewczyna ma talent,no i tak się zastanawiam, fajnie ze aga wygrała ale niestety natasza jest lepsza wokalnie (conajmniej w tym)no i szkoda mi się zrobiło dziewczyny :?
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: karolnow2 »

Natasza tak czy tak nagra płytę.
W sumie to masz rację z tym, że Natasza lepiej spiewa, ale Agnieszka jest sympatyczniejsza (bynajmniej tak się wydaje :)) i ładniejsza :)
Jednak osobiście myślę, ze Natasza już jakieś tam miejsce na polskim rynku sobie powoli zajmuje i chyba odniesie sukces (o ile już nie odniosła). A płyta Włodarczyk...? trudno oceniać coś czego nie ma, ale jeśli w tak krótkim czasie chce naghrać coś dobrego to powiem krótko - powodzenia, bo się na pewno przypada...
Ci sami Polacy wrócili do disco polo które wraca do łask
Toś mnie zagięła :D
Scyntia
Sit down
Sit down
Posty: 69
Rejestracja: 13 cze 2007, 17:04
Ulubiony album: kaŻdy
Ulubiona piosenka: To nie ja, Dotyk
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: Scyntia »

NIe wiadomo jakie one obyudwie sa prywatnie. Ale z tego co bylo widac na scenie Natasza byla bardzo skromna i ciepla nawet jak dostala raz chyba 3 to podziekowala i sie usmiechnela moze w mysli ich zbesztala ale tego nie wiemy. Natomiast Agnieszka widac bylo jak sie dziwi dlaczego to ona samych 6 nie ma.. zobaczcie sobie chociazby program gdzie spiewala piosenke Kylie Minogue i jak Edyta ja ocenila jaka mine jej zrobila :wink2: Nie potrafi przyjmowac krytyki i juz. Kazdy z was to pewnie widzi albo nie chce widziec :? Natasza jest piekna przy Agnieszce..
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: Aro »

Scyntia pisze:Natasza byla bardzo skromna i ciepla nawet jak dostala raz chyba 3 to podziekowala i sie usmiechnela moze w mysli ich zbesztala ale tego nie wiemy.
I co z tego skoro w ostatnim odcinku po ogłoszeniu wyników pokazała swoją prawdziwą twarz? I potem jeszcze te oskarżenia Polsat o oszustwo.

Scyntia pisze:Nie potrafi przyjmowac krytyki i juz.
Może nazwijmy to tak, że nie była fałszywa i nie ukrywała swoich odczuć jak... Natasza. Agnieszka otwarcie w wywiadach (i chyba w ostatnim odcinku) mówiła, że krytyka ją zniechęca. Jednych mobilizuje, a drugich wręcz przeciwnie. I co w tym złego?
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: karolnow2 »

Ja wolę Agnieszkę i wizualnie i wokalnie... Co nei znaczy, ze na Nataszę pluję... Wprost przeciwinie.
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: flame »

Dla mnie żenujący jest sam fakt, że w programie gdzie w głównej mierze liczy się śpiew obie panie zaszły tak daleko.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: Marcin A. »

Ja mam głęboko w d.... obie panie, bo nie sa mi one w żaden sposób do szczęścia potrzebne.... !!!!!
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: GosiaczeQ_14 »

A ja powiem tak...Jedni lubią Agę a inni za nią nie przepadają. Ja leżę tak po środku. Fajnie śpiewa i wogóle wydaje sie być milą osóbką. Ale to czy się ją lubi czy nie zależy też indywidualnie od każdego z nas. NIektórzy lubią osoby skryte a niektórzy lubią jak ktoś mówi szczerze i okazuje wszystkie uczucia, wyraża wszystko slowami :) A ja lubie i takie osoby i takie :P:P Każdy jest inny :smile:
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: flame »

GosiaczeQ_14 pisze:NIektórzy lubią osoby skryte a niektórzy lubią jak ktoś mówi szczerze i okazuje wszystkie uczucia, wyraża wszystko slowami :)
A ja lubię wokalistki, które umieją śpiewać...
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: GosiaczeQ_14 »

flame pisze:A ja lubię wokalistki, które umieją śpiewać...
Ale ja mówię o osobach a nie wokalistach (PS.czytanie ze zrozumieniem się kłania). Bo moim zdaniem i Aga i Natasza umieją śpiewać. No a jednak jest tak że jedni lubią tą a inni tą. A wogóle przecież wyżej osoby już też pisały o osobowości a nie o śpiewie. Bo ten temat troche zjechał wogólej już. :smile:
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: flame »

GosiaczeQ_14 pisze:
flame pisze:A ja lubię wokalistki, które umieją śpiewać...
Ale ja mówię o osobach a nie wokalistach (PS.czytanie ze zrozumieniem się kłania).
Z rozumieniem słowa pisanego problemów nie mam, dziękuję jednakowoż za troskę. A jeśli chodzi o Nataszę i inne Agnieszki - gwiżdżę na to jakimi są osobami bo na kawę nie mam zamiaru z nimi chodzić. Są na łamach prasy ponieważ wzięły udział w konkursie gdzie jednym z głównych kryteriów oceny zawodnika były umiejętności wokalne, których bozia niestety poskąpiła obu Paniom.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Agnieszka Włodarczyk

Post autor: DeathlySilence »

flame pisze:Dla mnie żenujący jest sam fakt, że w programie gdzie w głównej mierze liczy się śpiew obie panie zaszły tak daleko.
Żenujący jest sam fakt wypowiadania się o czymś, co się zdołało tylko liznąć przez szybe wystawową. 8)
Marcin A. pisze:Ja mam głęboko w d.... obie panie, bo nie sa mi one w żaden sposób do szczęścia potrzebne.... !!!!!
8) Wrażliwość fanów Edyty Górniak nie zna granic. 8)
ODPOWIEDZ