Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Monika23 »

Auli pisze:Edyta ma studio nagraniowe w domu

Obiło mi sie to o uszy .. :wink2:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Aro »

kinga pisze:To co W tu wszyscy robicie??? :lol3: Masochiści z Was, czy co?? :? Edyta się zmienila, mówicie, uważam że Wy też. To jest przerażające, jak tylko czekacie, żeby skorzystać z okazji i pojechać po Waszej "idolce" :evil: To już nie jest zwykłe narzekanie zawiedzionych "fanów". Zebrała się tu gromada ludzi, którzy nie mają ważniejszych życiowych spraw tylko rozliczają Edytę z każdego kroku. Ona nie jest Waszą wlasnością! Jak chce wziąć udzial w programie to bierze, nie musi Was pytać o zdanie! Tyle mam do powiedzenia. Atakujcie mnie teraz, nic mnie to nie obchodzi. Tak Was w tej chwili odbieram (większość z Was, nie wszystkich). Powiem podobnie, jak tutaj ktoś: to nie chodzi o ten temat, chodzi o większość Waszych komentarzy nt. Edyty.
Kinga weź coś na uspokojenie. ;)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Bob »

KrzysiekF pisze:W moim mieście tydzień temu miała koncert DODA, niby aktualnie gwiazda nr 1 a na koncercie garstka osób. .
Krzysiu jakie to miłe , dodające otuchy,napisz coś więcej :PP ...
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Wiolinka »

eee tam, doda jest fajna na koncertach :D
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Angel »

Monika23 pisze:Wg mnie osoby wystepujace w tym programie nie sa takie zle, ciekawsze napewno niz w Tancu. Sa osoby z popularnych seriali, takze mysle, ze ogladalnosc nie bedzie taka niska.
A Edyta jesli ma ochote na taka odskocznie i zabawe, to czemu nie. Jej zycie, niech korzysta z niego. To, ze bierze udzial w jakims programie, nie musi oznaczac przeciez, ze nie nagrywa.
Dokladnie. Zgadzam sie i jeszcze dopisze.
Niech idzie, niech sie bawi, niech sie rozerwie i niech zarobi troche kasy.
Dzis juz sie nie zarabia pieniedzy ani na plytach, ani na koncertach tylko na calej reszcie okoloartystycznotelewizyjnej. Wystarczy spojrzec na taka Dode. DLaczego Edyta ma byc gorsza?
Nie rozumiem skad u niektorych tutaj taki nawal krytyko-paniki. Ludzie, wyluzujcie. DAjcie kobiecie zyc.

A w dodatku co tydzien w tv Edyta ladnie ubrana, umalowana i uczesana... Mniam. :PP
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: ANETA »

Rzadko bywam teraz na forum ale wdzie ze niewiele sie tu zmienia - spora czesc jak zwykle lubi sobie powyzywac sie na Edycie. To dobrze ze Edyty bedzie wiecej w mediach i dobrze ze zarabiana płyte :) NIE NAŻEKAJCIE!!!!!! Jak jej nie ma źle, jak sie pokazuje jeszcze gorzej! Zdecydujcie sie. I tak nażekaniem premiery płyty nie przyspieszymy
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Michael »

Wiolinka pisze:po to jest forum, by wypowiadac swoje zdanie
Obawiam się, że ten argument od dawien dawna do Kingi nie trafia.
Czasami mam wrażenie, że jej funkcja na forum sprowadza się do prób podporządkowywania forumowiczów i wszelkich przejawów życia forumowego wyłącznie kadzeniu Edycie, a tymczasem zarówno w życiu realnym, jak i w cyberprzestrzeni wciąż mamy demokrację. 8)
Wiolinka pisze:Podobnie jak Titter, podziwiam Cie...muisz ladnie wygladac w rozowych okularach
Również jestem pełen podziwu :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: B@r »

co do programu to ja nie mam nic przeciwko temu,żeby Edyta tam wystąpiła.Może ma jakiś w tym cel,a może po prostu ochotę na to.Płyta może wyjść i w trakcie trwania programu.To nie Taniec z gwiazdami,który uczestnikom pochłania tak wiele czasu.Mam nadzieję,że będzie wesoło.A Ci wszyscy którzy sa niezadowoleni i niezainteresowani i tak ten program obejrzą 8)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Aro »

O Edycie w programie pisze dzisiejszy "Dziennik" http://www.dziennik.pl/Default.aspx?Tab ... leId=32053
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Bob »

Co do płyty to jestem w 120% przekonany , ze na rynku polskim sie nie sprzeda z wiadomych powodów, jesli ma ochote wydac za własna kasę, to pewnie bedzie musiała do tego sporo dołozyć i Edyta tez jest tego pewnie świadoma tego ryzyka .Tak wygląda sytuacja na dzien dzisiejszy. Jeśli podpisze kontrakt z dużą wytwórnia np Sony czego jej życzę sytuacja przy odpowiednio przeprowadzonej promocji może sie odmienić. Każdy grosz w jej przypadku, czy każdego innego artysty jest ważny. Cieszę się , że wogóle dostała zaproszenie, mam nadzieję na jakąś fajną oprawę muzyczna i scenografię, Polsat musi stanąć na głowie , żeby w tym przypadku przebic produkcje TVN.Najbardziej zalezy mi, zeby w trakcie programu sama zaspiewała kilka kawałków, moga byc nawet covery,nie miałbym nic przeciwko przeróbkom starych polskich kawałków.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7368
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Piter »

Nie wiem, skąd w Was to przekonanie, że płyta się nie sprzeda. Wierzę, że jeśli będzie to dobra muzyka, to znajdzie odbiorców wśród ludzi znudzonych obecną szmirą. No, ale musi być naprawdę dobra. Na Edycie ciąży teraz na pewno ogromne piętno.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: ANETA »

Zgadzam sie z Piterem, płyta musi być naprawde dobra zeby sie sprzedała. My kupimy ale nas jest za mało zeby można było potem mówic o sukcesie. Mysle ze piękna ballada by bardzo pomogła, marzy mi sie cos w rodzaju ,,Unbreak my heart" :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: DeathlySilence »

Wporządku szukam-y w tym plusów.
Edyta jako juror w 'Drodze do Gwiazd' sprawdziła się doskonale - profesjonalny język - wie o co gra, bo się tym zajmuje. :wink: Może będzie miała szanse zaśpiewania - oby.
W tym programie też pewnie się sprawdzi. Tym razem nie grozi mi zażenowanie, gdy oglądam z całą rodziną Edyty wystąpienia, kiedy to gada jak potłuczona. :wink2:
Angel pisze:A w dodatku co tydzien w tv Edyta ladnie ubrana, umalowana i uczesana... Mniam. :PP
Wporządku. Tylko przy rosnącej fali komentarzy na temat fatałaszków i cieni pod oczy, prosiłbym, aby nie wtrymaniała się kolejna osoba pisząc jacy jesteśmy sfrustrowani. Później się dziwiąc, że muzyka schodzi na plan drugi (lub dalszy). Jaka pożywka taki temat komentarzy.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: magda s »

DeathlySilence pisze:Z powrotów Edyty Górniak tak jak i z konferencji PiSu, nie wynika nic nowego. Kolejna seria dobrze znanej papki i życzeń na przyszłość.
:d :ha: :D :-D :lol:

[ Dodano: 2007-02-17, 12:28 ]
Edyta czy Zapendowska oki,ale Rudi Shubert??litości:/ten program będzie dnem...

[ Dodano: 2007-02-17, 12:29 ]
Angel pisze:Monika23 napisał/a:
Wg mnie osoby wystepujace w tym programie nie sa takie zle, ciekawsze napewno niz w Tancu. Sa osoby z popularnych seriali, takze mysle, ze ogladalnosc nie bedzie taka niska.
A Edyta jesli ma ochote na taka odskocznie i zabawe, to czemu nie. Jej zycie, niech korzysta z niego. To, ze bierze udzial w jakims programie, nie musi oznaczac przeciez, ze nie nagrywa.

Dokladnie. Zgadzam sie i jeszcze dopisze.
taaaaa szkoda ,że jeszcze Rysia albo Maciusia z Klanu nie ma:?litości beznadziejne"gwiazdy" :? :shock:

[ Dodano: 2007-02-17, 12:32 ]
Wiolinka pisze:suma sumaru-Edyta swieci swym dawnym blaskiem, ale i ten blask lekko wiednie
a po programie to się jazda zacznie na Edytę, bo nie ukrywajmy nie ma szans ten program zaistnieć!kupilby ktoś z was płytę której kolwiek z tyc pseudo gwiazd???NIE!!!!

[ Dodano: 2007-02-17, 12:34 ]
Piter pisze:W każdym razie miło mi będzie w ogóle zobaczyć Edytę, miło również, że wraz z Elą. Szkoda, że nie przy okazji ukazania się nowej płyty, ale chyba każdy jakoś chce zarobić - nie mój biznes!
może w między czasie Edzi udzieli parę lekcji, przydałoby się głos poćwiczyć:]
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Monika23 »

magda s pisze:taaaaa szkoda ,że jeszcze Rysia albo Maciusia z Klanu nie ma:?litości beznadziejne"gwiazdy"
No, a kogo Ty sie spodziewasz ?? Demi Moore albo Kevina Costnera? takie mamy "gwiazdy" i takie beda wystepowac.
ODPOWIEDZ