Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Mist »

Magda pisze:
pilsner pisze:nie przesadzacie trochę????
przecież co ma udziął w tym programie do nagrania płyty?
Nie chodzi juz o sam program, tylko rozdrabnianie sie non stop.
Po prostu nie ma sie z czego cieszyc i tyle. Edyta gustuje w polsrodkach. Jedzie na opinii i pozycji jaka sobie naprawde ciezka i niesamowita praca zbudowala DEKADE TEMU.
Ten program tylko to potwierdza. Nie ma plyty od lat, a jej w TV pelno, cale szczescie, ze chociaz po czesci w charakterze zwiazanym z zawodem. Motyw rodzinny w gazetach jak widac sie wyczerpal.

Zdaje sobie sprawe, ze jako fan moge nawet sobie fikac koziolki ze zlosci a i tak niczego to nie zmieni. Edyta sie zmienila, nikt jej juz z tej drogi nie zawroci. Zreszta o tym juz bylo wczesniej.

Co do programu, to nic mnie on nie obchodzi.
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Wiolinka »

suma sumaru-Edyta swieci swym dawnym blaskiem, ale i ten blask lekko wiednie :?
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Mist »

Wiolinka pisze:lekko wiednie :?
czy lekko moglabym dyskutowac, po prostu zaczynam wierzyc, ze Edce skonczylo sie artystyczne paliwo.
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Wiolinka »

Mist pisze:czy lekko moglabym dyskutowac

musialabys ja zobaczyc na jakims bankiecie Mistus :) ojjj wiednie, wiednie, dzisiaj Eda moze zaspiewac Marsylianke i ludzie tego nie zauwaza! jak to bylo na gali Plyboya, rozmawiano o tym, ze schudla, ze to, ze tamto, ludzie olali ja jako artystke!
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Łukasz »

a.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2008, 17:27 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: kinga »

To co W tu wszyscy robicie??? :lol3: Masochiści z Was, czy co?? :? Edyta się zmienila, mówicie, uważam że Wy też. To jest przerażające, jak tylko czekacie, żeby skorzystać z okazji i pojechać po Waszej "idolce" :evil: To już nie jest zwykłe narzekanie zawiedzionych "fanów". Zebrała się tu gromada ludzi, którzy nie mają ważniejszych życiowych spraw tylko rozliczają Edytę z każdego kroku. Ona nie jest Waszą wlasnością! Jak chce wziąć udzial w programie to bierze, nie musi Was pytać o zdanie! Tyle mam do powiedzenia. Atakujcie mnie teraz, nic mnie to nie obchodzi. Tak Was w tej chwili odbieram (większość z Was, nie wszystkich). Powiem podobnie, jak tutaj ktoś: to nie chodzi o ten temat, chodzi o większość Waszych komentarzy nt. Edyty.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Titter »

Kinga podziwiam Cie :)
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Wiolinka »

kinga pisze:To co W tu wszyscy robicie??? :lol3: Masochiści z Was, czy co?? :? Edyta się zmienila, mówicie, uważam że Wy też. To jest przerażające, jak tylko czekacie, żeby skorzystać z okazji i pojechać po Waszej "idolce" :evil: To już nie jest zwykłe narzekanie zawiedzionych "fanów". Zebrała się tu gromada ludzi, którzy nie mają ważniejszych życiowych spraw tylko rozliczają Edytę z każdego kroku. Ona nie jest Waszą wlasnością! Jak chce wziąć udzial w programie to bierze, nie musi Was pytać o zdanie! Tyle mam do powiedzenia. Atakujcie mnie teraz, nic mnie to nie obchodzi. Tak Was w tej chwili odbieram (większość z Was, nie wszystkich). Powiem podobnie, jak tutaj ktoś: to nie chodzi o ten temat, chodzi o większość Waszych komentarzy nt. Edyty.
kinga, spokojnie! Tu nikt Cie atakowal nie bedzie-po to jest forum, by wypowiadac swoje zdanie. My swoje wypowiedzielismy, Ty swoje-lekko monotematyczne jak w wkeiszosci Twoich komentarzy...Owszem, mamy swoje zycie, Edyta tez-i niech tak zostanie :) Podobnie jak Titter, podziwiam Cie...muisz ladnie wygladac w rozowych okularach :)
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Monika23 »

Wg mnie osoby wystepujace w tym programie nie sa takie zle, ciekawsze napewno niz w Tancu. Sa osoby z popularnych seriali, takze mysle, ze ogladalnosc nie bedzie taka niska.
A Edyta jesli ma ochote na taka odskocznie i zabawe, to czemu nie. Jej zycie, niech korzysta z niego. To, ze bierze udzial w jakims programie, nie musi oznaczac przeciez, ze nie nagrywa.
Auli
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 19:34
Ulubiony album: ****
Lokalizacja: Katowice/Warszawa

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Auli »

:x
zamiast cieszyć się ze Edyta pokazuje się w telewizji to jeszcze macie pretensje!
Boże! Pomyślcie, choć raz! Ci, którzy chodzą na koncert Edyty ( bezpłatne) dobrze wiedzą, co tam się dzieje. Ludzie krzyczą " Tylko nie śpiewaj Hymnu...!!! " i tym podobne.
Powrót Edyty musi nastąpić stopniowo. Chcecie chyba żeby płyta sprzedała się jak najlepiej?! Najpierw niech odbuduje swój wizerunek w mediach. Myślicie ze, po co to wszystko? Sylwester, piosenka dla Fundacji Polsat? ten juror? dla kasy? to przy okazji. Zastanówcie się następnym razem a nie piszcie, co wam ślina na język przyniesie. Potem ktoś przekaże Edycie, co fani wypisują i znowu będzie jej przykro.
Więc dajcie Edi działać.
POZDRO ALL :)

[ Dodano: 2007-02-16, 19:19 ]
Monika23 pisze:To, ze bierze udzial w jakims programie, nie musi oznaczac przeciez, ze nie nagrywa.
Edyta ma studio nagraniowe w domu :)
Więc napewno nagrywa, o ile już nie jest nagrana i nie czeka na wydanie.
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Wiolinka »

Auli pisze:Edyta ma studio nagraniowe w domu
wiec mamy swoisty paradoks :)
Auli pisze:Powrót Edyty musi nastąpić stopniowo. Chcecie chyba żeby płyta sprzedała się jak najlepiej?! Najpierw niech odbuduje swój wizerunek w mediach. Myślicie ze, po co to wszystko? Sylwester, piosenka dla Fundacji Polsat? ten juror? dla kasy? to przy okazji.
wizerunku w mediach nie odbuduje, nie ma szans na to, obecnie moze nawet zakladac sierocince i media juz to nie ruszy! poza szmatlawcami :) wiem, bo znam media i warsztat od srodka i wiem, jak jest Edi odbierana :) ale ja jej zycze jak najlepiej oczywiscie :) a plyta, jak wyjdzie, to wyjdzie, nie, to przeciez sie nie zalamie, najwyzej nagram swoja haha :)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7368
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Piter »

Rok temu był na Polsacie taki program, prowadził go Bąłtroczyk, a w jury byli m.in. Olga Lipińska i Józefowicz. Gwiazdy tam śpiewały, tańczyły - miała być konkurencja dla "Tańca z gwiazdami", był niewypał. Teraz z opisu tego programu - z Edytą w jury - wynika, wydaje mi się, że to coś podobnego. Czy wypali? Wątpię, ale może? - anóż, widelec... W każdym razie miło mi będzie w ogóle zobaczyć Edytę, miło również, że wraz z Elą. Szkoda, że nie przy okazji ukazania się nowej płyty, ale chyba każdy jakoś chce zarobić - nie mój biznes!

PS. Nie traktuję tego programu jak jakiegoś zagrożenia dla nowej płyty. Jak ma się ukazać, to się ukaże. A jak nie, to na pewno nie z powodu jakiejś polsatowskiej audycji.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Bob »

Uważam, że bardzo dobrze sie stało, ze przyjęła zaproszenie Polsatu. Odbudowanie wizerunku nade wszystko, drobnymi kroczkami do celu.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: KrzysiekF »

Przeczytałem wszystkie posty zgadzam się, nie zgadzam 50/50. Mój stosunek do udziały Edyty w tym projekcie, nie mam nic przeciw. Niech idzie tam gdzie ją chcą. NA koncertach biletowanych już nie zarobi :( W moim mieście tydzień temu miała koncert DODA, niby aktualnie gwiazda nr 1 a na koncercie garstka osób. Nie wiem jak czułaby się Edyta gdyby na jej koncert przyszło 50 osób, każdy z Nas wie , że biletowane koncerty Edyty nie ciesza się powodzeniem już od dawna, odnośnie sprzedaży przyszłej "nowej" płyty. Wątpie, żeby Edyta na tym zarobiła wielkie pieniądze Jak sprzeda 15 tys egz na złoto to będzie sukces.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Estratos »

Czy program bedzie na zywo?? Jesli tak to ciekawe czy Edyta bedzie sie kontrolowac w tym co mowi, bo czesto ma z tym problemy :P
ODPOWIEDZ