Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Kamui Shiro »

Ile są warte te płyty Celine Dion ostatnie? Lepiej wcale nie nagrywać niż wydawac na świat takie znikome myszki... jesli są na nich jakieś hity na miarę jej starych nagrań, to ich nie znam, bo od dobrych paru lat w ogóle przestali ją juz promować poza polskim radiem Zet ;s

Edyta zaistnieje lepiej w świadomości ludzi jako jurorka :] gdyby teraz wydała płytę, mogłaby nie wzbudzić większego zainteresowania - teraz pod reflektorami jest Doda, Brodka... A jak trochę zabawi w atrakcyjnym programie telewizyjnym, to będzie może większa ciekawość co do jej osoby i tego, co nagra.

Ech, Doda kontra Edyta to jak markietanka kontra księżna. Może jej Majdanowa buty lizać.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Michael »

Kamui Shiro pisze:Doda kontra Edyta to jak markietanka kontra księżna.
Ciekawe porównanie! :-) Trafnie to ująłeś. :B
jutka
Invisible
Invisible
Posty: 7
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:12
Lokalizacja: Lutoryz

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: jutka »

Dziękuje Michałowi za to, ze spodobałą mu sie moja wypowiedz i wyrożnił ja:):) Michał jak chcesz to mozemy poklikac na gadu jakos tylko moze podaj mi swoje gg:d
Nie zgodze sie z wypowiedzia Dawida. Edyta jest swietna piosenkarka I nawet jesli wyda płyte pozniej to i tak bedzia ona sukcesem:):) Nie musi wydawac 2 płyt rocznie poniewaz moga one okazac sie dopracowane. Lepiej jezeli ta jedna płyta bedzie dopracowna do perfekcji. Perfekcyjna płyta perfekcyjnej piosenkarki.
Moze i faktycznie udział Edzi w programie nie przyniesie jej według nas nic korzystnego, ale skoro zgodziła sie byc tam jurorem to musi to cos dla niej znaczyc. Moze chciałą sie sprawdzic a moze po prostu chciał sie poodjac czegos nowego nie spotykanego. Uwazam ze nie mozemy tak jej zawsze obsmarowywac tylko popatrzec na to wszystko z inneej strony :-) :-) :-)

[ Dodano: 2007-03-28, 20:32 ]
Doda jak zwylke lubi namieszac i zrobic cos głupiego byle by tylko byc ciagle w swietle reflektorow. Trzeba do tego przywyknac. Zgodze sie z wypowiedzia kolegi ze "Majdanowa może jej buty lizać". :):):) Lepiej nie mogłes tego ujac:):) czepia sie Edzi ze nie umie spiewac, moze niech sie popatrzy jak sie ubiera ona a jak Edyta. Edyta ma styl i szk, natomaist Doda.... zadnego wstydu, byle by tylko tyłek pokazac..... :lol3: :lol3: :-D
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Chill-out »

Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Michael »

jutka pisze:Dziękuje Michałowi za to, ze spodobałą mu sie moja wypowiedz i wyrożnił ja:):)
Hmm, nie napisałem, że mi się spodobała. Po prostu użyłem jej jako podkładki pod swój kolejny post. Na forach to normalne, że cytujemy czyjeś wypowiedzi jako wstęp do swojego wywodu :P
jutka pisze:Michał jak chcesz to mozemy poklikac na gadu jakos tylko moze podaj mi swoje gg:d
Zdecydowanie wolę real ;) 8P
Bratnik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 204
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:05
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Bratnik »

Jak myślicie. Zaśpiewa Edyta chociarz raz w którymś z tych programów? Fajnie by było.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Marrcino »

Bratnik pisze:Jak myślicie. Zaśpiewa Edyta chociarz raz w którymś z tych programów? Fajnie by było.

Podobno w finale czeka na nas jakas niespodzianka :P
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Michael »

marrcino pisze:Podobno w finale czeka na nas jakas niespodzianka
Czyżby duet z Dodą? 8P
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Chill-out »

Bratnik pisze:Jak myślicie. Zaśpiewa Edyta chociarz raz w którymś z tych programów? Fajnie by było.
Tak,zaśpiewa.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: grzechoo »

A czy ktos niewspominał o tym, ze ma być duet ze zwycięzcą programu?
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Marrcino »

Bratnik napisał/a:
Jak myślicie. Zaśpiewa Edyta chociarz raz w którymś z tych programów? Fajnie by było.

Tak,zaśpiewa.
Napisz cos wiecej... najlepiej wszystko co wiesz :!: to bedzie nowa piosenka :?:
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Chill-out »

Edyta zaśpiewa.Sami wiecie jak to z Edytą bywa.Są plany,mówi się o nich a potem okazuje się,że niestety nie będzie tak,jak być miało i często jest to niezależne od samej Edyty.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: B@r »

Chill-out pisze:Edyta zaśpiewa
A skad ta pewnosc?
Bo z tego co ja wiem jeszcze do niedawna Edyta nie planowała występu w programie i zeby uprzedzic narzekania to dodam, ze nie ze wzgledu na Nią samą, tylko taka była decyzja producenta. Fajnie, jakby zmienił zdanie, Chill-out wiesz cos o tym?
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: Chill-out »

Na dzień dzisiejszy wiadomo,że Edyta zaśpiewa.Do końca programu zostało jednak jeszcze trochę czasu ,wiec wszystko może się zmienić,w tym( jak sama mówisz) decycja producenta...Wersji było już kilka i miejmy nadzieję,że ta jest ostateczna.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta jurorem w "Jak oni śpiewają"

Post autor: vanity »

Chill-out pisze:Na dzień dzisiejszy wiadomo,że Edyta zaśpiewa.Do końca programu zostało jednak jeszcze trochę czasu ,wiec wszystko może się zmienić,w tym( jak sama mówisz) decycja producenta...Wersji było już kilka i miejmy nadzieję,że ta jest ostateczna.
ja bym się bardzo ucieszyła, przede wszystkim że ruszy promocja od dawna obiecywanej płyty. ale naszły mnie myśli że skoro Fergi tak się pojawiła znienacka, to finał też może się zmienić jeszcze z 5 razy.... jeśli jakaś gwiazda nagle się pojawi w naszym kraju....

jak było w brytyjskiej wersji tego programu apropo gościnnych występów?
ODPOWIEDZ