Big Brother

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Big Brother

Post autor: Magda M »

ANETA pisze:Gdzie są Jolka, Andżela i Jarek? Kilku odcinków nie oglądałam i nie wiem co sie dzieje,
ja też sie zgubiłam... Oglądam od czasu do czasu, nie wiem kiedy odeszli Sasha i Gulczas? Wydawało mi się ze troche potrwa jeszcze ten BB a tu w miniony weekend było juz roztrzygniecie.. Jarek wygral.... teraz patrze show trwa nadal albo raczej zaczął się od nowa z nowymi ludzmi... Bez sensu troche :?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Big Brother

Post autor: B@r »

ANETA pisze:Gdzie są Jolka, Andżela i Jarek? Kilku odcinków nie oglądałam i nie wiem co sie dzieje, teraz są sami nowi. Ten góral jest zabawny :)
W niedzielę skończyła się edycja vip i teraz jest normalna edycja ze zwykłymi ludźmi. :)
Najlepszy jest Darek. :P

Widzieliście co się ostatnio stało w domu Wielkiego Brata? :shock: W programie Big Brother doszło do zdemolowania domu! Dwójka uczestników opuściła dom! Jedna osoba karnie, a druga na własne życzenie! Wszystko na ten temat zobaczycie w specjalnym wydaniu Big Brother ring w niedzielę o godzinie 21:30!
Obejrzyjcie tę zajawkę! http://uk.youtube.com/watch?v=-C18ewx04Vk
Awatar użytkownika
Matis
Make it happen
Make it happen
Posty: 130
Rejestracja: 18 mar 2007, 14:42
Lokalizacja: Katow!ce

Re: Big Brother

Post autor: Matis »

http://www.showbiznes.eu/

Piotr Ostrach wyda płyte Jolancie Rutowicz :?:

Ostatnio był on gościem w programie CZARNO NA BIAŁYM wraz z Jolantą, mówił ze współpracuje z Edytą czy to prawda :?:
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Big Brother

Post autor: Blur »

Może Jola to ta młoda artystka, której Darek produkuje płytę... :lol3: :lol3: :lol3:
ODPOWIEDZ