Fashion Magazine

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Fashion Magazine

Post autor: Michael »

vanity pisze:co płyta to nowa sesja z gołą d.
vanity, nie przejmuj się ;) - wyjdzie aktualna, a następna pewnie z okazji 40-tych urodzin :P
GosiaMachynia pisze: Bo jesli ona jej mąż zgodzili się na taka fotkę na okałdce to może dlatego, że im się podoba.
Co nie oznacza, że każdemu musi się podobać! Jak kiedyś DS to fajnie ujął - "tylko w socjalizmie wszyscy byli jednomyślni" 8) Po to jest to forum, aby wyrażać swoje subiektywne zdanie!
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: wasze komentarze

Post autor: KrzysiekF »

GosiaMachynia pisze:Słuchajcze czy Wy czasami nie przesadzacie w wyrażaniu swojego zdania.
Może sami zdecydujcie się czego chcecie Edi nic nie robi źle robi coś jeszcze gorzej.
Może ona się bawi modą stylem chce czegoś innego. Dlaczego nie możecie tego szanowac i komnetować (bo piszecie, że macie tutaj do tego prawo) z taktem umiarem i przedewszystkim z kulturą i szacunkiem dla samej Edyty. Bo jesli ona jej mąż zgodzili się na taka fotkę na okałdce to może dlatego, że im się podoba.
A szacunek należy się każdemu.
Nikt narazie nie napisał nic obrazliwego, nie dziwi mnie niechęć niektórych Fanów do takich czy innych sesji, bo można zadac pytanie ? Po co jej te sesje?Dla zwiększenia popularności ? Dla kasy? Dla promocji płyty, której nie ma i nie wiadomo kiedy będzie? Po to żeby ludzie przychodzili na koncerty , których nie ma? Czy dla awansu w rankingu gwiazd FAKTU ?
2 tygodnie i dwa tytuły z Edytą na okładce...czy to nie za dużo :?:

Kto nigdy nie lubiał postaci Edyty nie cenil jej twórczości , nie padnie do stóp Edycie po sesji z uszami króliczka na okładce, to że jej ktoś "coś" zaproponowało nałożyć te uszy , a "doradca", menager powiedział, Edyto to będzie przyciągąć czytelników , nie musiała się na to godzić...chyba że "ktoś" postawił sobie zadanie - wykreować nowy wizerunek Edyty...jaki ? na to pytanie odpowiedzcie sobie sami.
Anique
Hope for us
Hope for us
Posty: 33
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:47

???

Post autor: Anique »

Troche mi nie pasuje sesja do Fashion Magazine; jeśli to ma być część promocji płyty której jeszcze nie ma, to troche nie tędy droga... Kto czyta takie gazety, ile ludzi wie wogóle że taka gazeta wychodzi? Sesje w Gali, Vivie itp mogą być częścia promocji, ale nie sesje do takich gazet.....
Ostatnio zmieniony 21 lis 2006, 12:12 przez Anique, łącznie zmieniany 1 raz.
GosiaMachynia
Make it happen
Make it happen
Posty: 103
Rejestracja: 09 gru 2004, 12:17
Lokalizacja: Wrocław

:(

Post autor: GosiaMachynia »

- "tylko w socjalizmie wszyscy byli jednomyślni" 8) Po to jest to forum, aby wyrażać swoje subiektywne zdanie![/quote]

Każdy może mieć jak to napisałeś subiektywne zdanie ale każdego też obowiązkuje kultura czego tu w niektórych wypowiedziach ewidentnie brakuje.
Tylko zasatanawiem się czy brak kultury wynika z wychowania czy poprostu niektórzy tak lubią komuś dokopać kogoś urazić może to wasze hobby

Dla satysfacji niektórych nie będe więcej w tym temacie wdawać się w dyskusje bo po co niektórzy i tak nie są reformowalni.
Mam nadzieję, tylko, że Edyta tego nie przeczyta bo szkoda jej łez na Wasze wypowiedzi.


p.s. oczywiście nie ma to się do wszystich forumowiczów
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Fashion Magazine

Post autor: Łukasz »

a.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2008, 17:48 przez Łukasz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Monia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:23
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Fashion Magazine

Post autor: Monia »

Chyba się wreszcię ruszę z domu, jestem na L4 i dostałam takiego lenia, że nawet do sklepu mi się nie chce wyjść,
Ale to pismo mnie zaciekawiło, znaczy się sesja EDKI :D Ciekawość mnie zżera, więc kupię na bank :)
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Fashion Magazine

Post autor: homerowa »

Moze znalazlby sie jakis dobry duszek (niekoniecznie kroliczek) ktory dla kolezanki zza polskiej granicy zapodalby skany, chetnie bym obejrzala. Z gory dziekuje.
Okladka z Edyta jest bardziej kontrowersyjna od okladki z Doda z tego samego magazynu, wiec to jest zastanawiajace co znajduje sie w srodku.

Obrazek
Z pozdrowieniami
Ostatnio zmieniony 21 lis 2006, 13:11 przez homerowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Fashion Magazine

Post autor: betka »

widzę, że niektórzy zamienili się w strażników moralności-i bardziej przypominają berety moherowe niż młodych, otwartych ludzi...którzy nie narzekają na wszystko i wszystkich.

to nie jest magazyn kierowany do szerokiego grona odbiorców i jesteście niekonsekwentni-gdyby chodziło o promocję płyty musiałaby pozować wyłącznie dla S. i F. z przerwami dla kolorowych tygodników.
gdyby to zdjęcie ukazało się na okładce takiego pisma jak gala, to może miałabym jakieś wątpliwości...
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Fashion Magazine

Post autor: Cypix »

Michael pisze:Trochę drogi ten magazyn,zeby kupić go dla samych zdjęć Edyty :P To aż 5 bronków :D Poczekam, aż foty pojawią się w necie 8) Zdjęcie na okładce idiotyczne 8P ; mam nadzieję, że w środku znajdują się ciekawsze fotki 8)
Cypix pisze:Za 6 latek stuknie jej magiczna granica 40 latek
A co to ma do rzeczy? Większość znanych i lubianych gwiazd showbiznesu "dobija" obecnie 40-tki i nadal potrafią być sexy!Mamy XXI wiek 8)

Cher swoje 60-te urodziny ma uczcić sesją w Playboy`u :P
No tak, potrafią, sam pisałem w sesji letniej artykuł na zaliczenie pt. „Czterdziestka bez chusteczek”, ale z tego co widzę to Edyta pod nuż się chyba nie wybiera… Sami zresztą wiecie, że bardziej od chirurgów plastycznych (przynajmniej na razie) ceni sobie grafików komputerowych.

Co do sesji, to na razie nie widziałem, ale mnie sexi Edyta nigdy nie przeszkadzała :d
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Fashion Magazine

Post autor: Łukasz »

a.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2008, 15:37 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Fashion Magazine

Post autor: Alita »

urocze to zdjęcie z okladki, baaaaaaaaaaaaardzo mi się podoba :-) i cieszę się z kolejnej sesji! :PP :PP :PP
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 658
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: Fashion Magazine

Post autor: radek »

Obrazek
http://img83.imageshack.us/img83/5982/dsc02934am6.jpg
http://img86.imageshack.us/img86/619/dsc02935tu0.jpg

To sa zdjecia robione aparatem poki ktos nie da lepszych bo ja nie mam skanera

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 lis 2006, 14:00 przez radek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Monia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:23
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Fashion Magazine

Post autor: Monia »

wow!!!!!!! Najbardziej podoba mi się fotka w czerwonej bluzce. Klasa :PP
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Fashion Magazine

Post autor: vanity »

dzięki za zdjęcia :)
jak patrzę na ostatnie ciuszki i makijaż Edki to mam wrażenie że zmierza w kierunku Aguilery... jeszcze tylko przefarbowanie na Merlinkę zostało...
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Fashion Magazine

Post autor: Łukasz »

a.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2008, 15:39 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ