Lidia Kopania

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Lidia Kopania

Post autor: DeathlySilence »

UŁAN pisze:Bardzo ładna piosenka. Początek troszkę nudny al ostatnie 30 sekund... Swietne!
Ładna, nudna...dobrze dobrane przymiotniki.
Tylko trzy minuty i nadwyrężyły mój słuch.
Niby lubię "góry" - w wykonaniu Lidii nie zabardzo.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lidia Kopania

Post autor: Chill-out »

Wczoraj Lidia była gościem specjalnym podczas łotewskich preselekcji.
Tu video z koncertu:
http://www.youtube.com/watch?v=drs_ABhx_wo
W przyszły weekend Lidia będzie gościem preselekci w Ukrainie.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Lidia Kopania

Post autor: Michael »

Jakoś ta cała Lidia dziwnie mi brzmi po angielsku.Przydałyby jej się jakieś lekcje fonetyki przed występem w Moskwie.
Co do występu podczas łotewskich preselekcji - wygląda na to, że dosyć chłodno została przyjęta jej piosenka (wnioskuję po "burzy" oklasków :P ).
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Lidia Kopania

Post autor: Marcin A. »

Być może nie mam dobrego słuchu, ale wydaje mi się, że ta dziewczyna fałszuje podczas występów na żywo.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lidia Kopania

Post autor: B@r »

Czy ma ktoś mp3 "The winner takes it all" z wczorajszego występu Lidii na Sopot Fashion Day 2009? Miałem wczoraj okazję uczestniczyć w tej imprezie i miłym zaskoczeniem było dla mnie pojawienie się Lidii, która między poszczególnymi pokazami zaśpiewała wspomniane wcześniej "The winner takes it all", "Rozmawiać z Tobą chce" i "I don't wanna leave".
Trochę szkoda, że nie zaśpiewała "Obrączek", tym bardziej, że Maciej Zień w swojej nowej kolekcji zaprezentował suknie ślubne...

Wracając do "TWTIL"... Dobre wykonanie... Nie wiedziałem, że Lidia scoverowała ten kawałek Abby... Justynie Steczkowskiej, która była na widowni podobały się jej wyciągania. :)
Co do samej Lidii... Miłe wrażenie wywarła na mnie swoją naturalnością, ale obycia ze sceną to nie ma ona w ogóle... Była jakaś skrępowana, zestresowana, nie wiedziała jak zagadać ludzi... Grunt, że ma dobry głos, a w końcu lata praktyki robią swoje... ;)

Trzymam za nią kciuki w Moskwie! :)
Awatar użytkownika
Prowokacja
Hope for us
Hope for us
Posty: 15
Rejestracja: 15 maja 2009, 16:09
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myslisz
Lokalizacja: z Częstochowy

Re: Lidia Kopania

Post autor: Prowokacja »

Taka miła dziewczyna, nie rozumiem, czemu nie wygrała... Za sam wygląd powinna mieć więcej punktów, a piosenka tez nie była jakaś koszmarna. Polska powinna sobie dac spokoj z tym konkursem, to już od dłuzszego czasu jest żałosne.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Lidia Kopania

Post autor: loveedyta »

Prowokacja pisze:Za sam wygląd powinna mieć więcej punktów
to na Miss World powinna iść w takim razie, a nie na Eurowizję 8P
Prowokacja pisze:a piosenka tez nie była jakaś koszmarna
ale były lepsze :wink2:
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lidia Kopania

Post autor: Chill-out »

Jak informowaliśmy już jakiś czas temu, Lidia weźmie udział w koncercie “Gwiazdy dla Country”, który odbędzie się 24 lipca w Mrągowie. Podczas koncertu polskie gwiazdy muzyczne zmierzą się z największymi przebojami country. Lidia pojawi się na scenie trzykrotnie i weźmie udział w dwóch częściach koncertu. Najpierw w części “Przeboje country w polskiej muzyce rozrywkowej” wykona utwór “Nie wrócisz już” Krystyny Giżowskiej, następnie w części “Światowe przeboje country” wykona utwory: “I Will Always Love You” Dolly Parton (w niecodziennym duecie) oraz “You’ve Got A Friends”, podczas którego towarzyszyć jej będą 3 inne wokalistki! Druga część koncertu transmitowana będzie na żywo w Telewizji Polsat od godziny 22:00, natomiast część pierwszą będziecie mogli zobaczyć w sobotę (25 lipca) o godzinie 22:10. Tych,którzy mogą serdecznie zapraszamy do Mrągowa!!!
lidiakopania.pl

Ruszyła również nowa strona FC Lidii www.lidiakopania.net
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Lidia Kopania

Post autor: DeathlySilence »

Obrazek

www.festiwal.pisz.pl
Wczoraj Lidia otworzyła swoim koncertem drugą edycję piskiej dwudniowej imprezy o nazwie "Pisz Music Festival". Oprócz niej zagrały zespoły Manchester i Kombi. Dziś PIN, Dżem i Golden Life.

Moja znajomość repertuaru Lidii ograniczała się do "I Don't Wanna Leave" (Eurowizja), "Sleep" (TopTrendy) i jak się okazało na miejscu, coveru "The Winner Takes It All" (Abba).
Swoim koncertem zapełniła kilka czystych kartek na moim twardym dysku.
Od dziś nie jest dla mnie jakąś tam śpiewającą dziewuchą, lecz urodziwą, utalentowaną i ciekawą piosenkarką, lecz ze słabym, nieprzebojowym repertuarem.

Konferansjer Ibisz zapowiedział Lidię zdaniem: "Kocha Mazury bardziej niż swojego chłopaka..." :lol3: Nie zapomniał wspomnieć o Jej czterooktawowym głosie, urodzie modelki i zwyciestwie na TopTrendach.

Co do samego koncertu - głos ma nieziemski, lecz niestety wyższe dźwięki są dość nieprzyjemne dla uszu (świdrujące - uszkadzające bębęnki słuchowe). Nie oszczędza się wokalnie na scenie, ciągnie, "wyje", tracąc czasem panowanie nad dźwiękami (zdarzyło się, ale rzadko). Ogólnie ma przyjemny wokal, coś na pograniczu popu i "opery". Piosenki lekkie, strawne i treściwe. Niestety mało przebojowe, nie porywające tłumu. Potrafi nawiązać kontakt z publicznością. Opowiadała o sobie, swoich piosenkach jakie miała zaraz wykonać (dzięki czemu już sobie kilka ciekawszych wysłuchałem w wersji studyjnej - Nie poddawaj się, Przed świtem - niestety wersje koncertowe miały to coś, czego w studyjnych nagraniach mi brakuje).

Ciekawostką jest to, że w swoim zespole ma perkusistę (Przemysław Knopik) z Mam Talent, który dał popis swoich możliwości, w krótkiej przerwie jaką zrobiła sobie Lidia i cały zespół.

Życzę Jej szczęścia, o którym mówiła, by w końcu trafiła na repertuar godny Jej talentu.
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: Lidia Kopania

Post autor: keraj »

Oto nowa piosenka i teledysk Lidii Kopani "Hold my breath and wait"

Jestem mega pozytywnie zaskoczony - piosenka miła dla ucha i bardzo przyjemnie się jej słucha......

http://www.youtube.com/watch?v=OLTn3sli2ls
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Lidia Kopania

Post autor: Virtual Tom »

Hitu z tego nie będzie :nienie:
cosmic84
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 08 mar 2012, 15:54
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: It's a man's world

Re: Lidia Kopania

Post autor: cosmic84 »

Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Lidia Kopania

Post autor: niuto »

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem najnowszego albumu Lidii "Pod słowami" (krążek miał premierę kilka dni temu). Płytę kupiłem raczej z sentymentu i muszę przyznać, że naprawdę bardzo miło się zaskoczyłem. Album jest naprawdę dobry. Niemal cały (poza jedna piosenką) jest po polsku. Jako smaczek dodana została polska wersja "I don't wanna leave". Polecam.
ODPOWIEDZ