ShowbizPL

Czyli blog o Warszaffce

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: ShowbizPL

Post autor: grzechoo »

o Forum to napisał pozytywnie (świetnie zorganizowane), natomiast wygląda to jak policzek dla Edyty "brak współpracy Górniak ze świetnie zorganizowanym forum jej fanów". Czy Edyta jest z Postrachem pokłócona?
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: ShowbizPL

Post autor: Marek »

Złośliwi komentują, że brak współpracy Górniak ze świetnie zorganizowanym forum jej fanów spowodował, że ci nie zaangażowali się jak przy innych akcjach ją popierających.
Czyli wina jest nasza bo nie zaangażowaliśmy się w akcję głosowania na Edytę? :roll:
Nie wiem o jakiej współpracy pisze Pan Ostrach, Edyta miała wejść na forum i namawiać do głosowania i wysyłania większej ilości sms? Kto miał wysłać to wysłał a mnie nie namówiła by nawet Edyta do wysłania większej ilości sms ponieważ koszt za wysłanie jednego smsa wynosił 3,50zł i sam wiem na ile mogę sobie pozwolić.
Moim zdaniem utwór Virgin był lepiej promowana, powstał teledysk i co najważniejsze piosenka została nagrana w studio oraz wydana na singlu i puszczana w lokalnych radiach. Piosenka Edyty nie była nigdzie promowana bo nie była nagrana /jeszcze wtedy/.
Puentując, to Fanów Edyty raczej nie trzeba namawiać do głosowania. Zawiodła promocja wśród szerszej publiki bo zapewne Fani wykazali się aktywnością w głosowaniu i dlatego Edyta znalazła się na 2 miejscu!
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: ShowbizPL

Post autor: kinga »

Marek pisze:Czyli wina jest nasza bo nie zaangażowaliśmy się w akcję głosowania na Edytę?
Nie wiem o jakiej współpracy pisze Pan Ostrach, Edyta miała wejść na forum i namawiać do głosowania i wysyłania większej ilości sms? Kto miał wysłać to wysłał a mnie nie namówiła by nawet Edyta do wysłania większej ilości sms ponieważ koszt za wysłanie jednego smsa wynosił 3,50zł i sam wiem na ile mogę sobie pozwolić.
Moim zdaniem utwór Virgin był lepiej promowana, powstał teledysk i co najważniejsze piosenka została nagrana w studio oraz wydana na singlu i puszczana w lokalnych radiach. Piosenka Edyty nie była nigdzie promowana bo nie była nagrana /jeszcze wtedy/.
Puentując, to Fanów Edyty raczej nie trzeba namawiać do głosowania. Zawiodła promocja wśród szerszej publiki bo zapewne Fani wykazali się aktywnością w głosowaniu i dlatego Edyta znalazła się na 2 miejscu!
Zgadzam się z każdym słowem.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: ShowbizPL

Post autor: B@r »

A ja uwazam wbrew temu co napisal Ostrach ze to jest sukces Edyty a nie porazka.Bo po pierwsze bez zadnej promocji w mediach zajela wysokie,drugie miejsce.A po drugie to jest wlasnie to o czym On sam pisał-Edyta nie miala kontaktu z fanami-nie musiala bo Oni glosowali sami z siebie a nie dlatego ze ktos ich namawial.Tylko takie 'artystki' jak Doda muszą odwolywac sie do takich zagrywek jak calowanie z dziewczynami i pokazywanie cyckow swojej publicznosci zeby wygrac.I tylko dzieciaki dają sie na to nabrać.To był konkurs muzyczny i akurat Muzyka napewno w nim nie wygrała.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: ShowbizPL

Post autor: Titter »

kinga pisze:
Marek pisze:Czyli wina jest nasza bo nie zaangażowaliśmy się w akcję głosowania na Edytę?
Nie wiem o jakiej współpracy pisze Pan Ostrach, Edyta miała wejść na forum i namawiać do głosowania i wysyłania większej ilości sms? Kto miał wysłać to wysłał a mnie nie namówiła by nawet Edyta do wysłania większej ilości sms ponieważ koszt za wysłanie jednego smsa wynosił 3,50zł i sam wiem na ile mogę sobie pozwolić.
Moim zdaniem utwór Virgin był lepiej promowana, powstał teledysk i co najważniejsze piosenka została nagrana w studio oraz wydana na singlu i puszczana w lokalnych radiach. Piosenka Edyty nie była nigdzie promowana bo nie była nagrana /jeszcze wtedy/.
Puentując, to Fanów Edyty raczej nie trzeba namawiać do głosowania. Zawiodła promocja wśród szerszej publiki bo zapewne Fani wykazali się aktywnością w głosowaniu i dlatego Edyta znalazła się na 2 miejscu!
Zgadzam się z każdym słowem.
I ja też.. Zresztą wydaje mi się, że kto jak kto, ale my się całkiem nieźle zorganizowaliśmy. Myślę, że większość z nas zagłosowała chociaż raz. Ale ludzie .. ile można? Nie stać mnie na wysłanie Bóg wie ilu smsów.. Dziwny ten wpis Ostracha.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: ShowbizPL

Post autor: vanity »

kinga pisze:Marek napisał/a:
Czyli wina jest nasza bo nie zaangażowaliśmy się w akcję głosowania na Edytę?
Nie wiem o jakiej współpracy pisze Pan Ostrach, Edyta miała wejść na forum i namawiać do głosowania i wysyłania większej ilości sms? Kto miał wysłać to wysłał a mnie nie namówiła by nawet Edyta do wysłania większej ilości sms ponieważ koszt za wysłanie jednego smsa wynosił 3,50zł i sam wiem na ile mogę sobie pozwolić.
Moim zdaniem utwór Virgin był lepiej promowana, powstał teledysk i co najważniejsze piosenka została nagrana w studio oraz wydana na singlu i puszczana w lokalnych radiach. Piosenka Edyty nie była nigdzie promowana bo nie była nagrana /jeszcze wtedy/.
Puentując, to Fanów Edyty raczej nie trzeba namawiać do głosowania. Zawiodła promocja wśród szerszej publiki bo zapewne Fani wykazali się aktywnością w głosowaniu i dlatego Edyta znalazła się na 2 miejscu!

Zgadzam się z każdym słowem.
ja też.
Edyta jak chce wygrywać to musi zamienić "sesje rodzinne" na "sesje studyjne" i Ostrach zamiast się czepiać fanów z forum powinien się czepić swojej pracodawczyni aby w końcu przestała walić ściemę swoim fanom na temat swoich kolejnych przepowiedni płytowych i zabrała się do obiecywanej NAM płyty (jakiejkolwiek). ten tekst odebrałam jako zwalenie winy za porażkę na tym konkursie (choć ja tego za porażkę nie uznaję przy "tak wypasionej promocji").
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: ShowbizPL

Post autor: kinga »

Ja, tak jak już pisałam jakiś czas temu. również uważam, że 2. miejsce to sukces, aczkolwiek, gdyby piosenka była promowana to jestem prawie pewna, że byłoby miejsce 1. Ale nie uważam, że my jesteśmy winni temu, że Edyta nie wygrała.
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: ShowbizPL

Post autor: coctu »

Aguss pisze:A ja uwazam wbrew temu co napisal Ostrach ze to jest sukces Edyty a nie porazka.Bo po pierwsze bez zadnej promocji w mediach zajela wysokie,drugie miejsce.A po drugie to jest wlasnie to o czym On sam pisał-Edyta nie miala kontaktu z fanami-nie musiala bo Oni glosowali sami z siebie a nie dlatego ze ktos ich namawial.Tylko takie 'artystki' jak Doda muszą odwolywac sie do takich zagrywek jak calowanie z dziewczynami i pokazywanie cyckow swojej publicznosci zeby wygrac.I tylko dzieciaki dają sie na to nabrać.To był konkurs muzyczny i akurat Muzyka napewno w nim nie wygrała.
ja tez tak uwazam i zgadzam sie z tym co napisal marek i aguss
vanity pisze:Edyta jak chce wygrywać to musi zamienić "sesje rodzinne" na "sesje studyjne" i Ostrach zamiast się czepiać fanów z forum powinien się czepić swojej pracodawczyni aby w końcu przestała walić ściemę swoim fanom na temat swoich kolejnych przepowiedni płytowych i zabrała się do obiecywanej NAM płyty (jakiejkolwiek). ten tekst odebrałam jako zwalenie winy za porażkę na tym konkursie (choć ja tego za porażkę nie uznaję przy "tak wypasionej promocji").
masz racje z tymi "sesjam".przypomina mi sie jej wywiad gdzie obiecuje nam pracowanie przez cale lato nad plyta i co robi... na caly lipiec zabiera d... i jedzie do portugali. biedna tak sie zmeczyla ze potrzebuje odpoczynku z rodzina, tylko czym ona tak sie zmeczyla, chyba nie praca w studio? :shock:


ja ten komentarz p. ostracha odebralam jako przytyk do naszego zbyt malego zaangazowania sie w glosowanie. on bardzo chytrze pisze, ze jestesmy dobrze zorganizowani, wiec od naszego zaangazowanie zalezalo zorganizowania akcji na forum nawolujacej wszystkich do glosowania i przyczynienia sie do wygranie edzi. jednym slowem podpowiada lub posrednio nakazuje nam tak robic na przyszlosc :d )
madry chwyt i podswiadome wplywanie na forum i jego uczestnikow.

tak uzyte slowa mialy by rowniez wywolac w nas poczucie winy, ze slabo(?) glosowalismy wiec edzia zajela "tylko" drugie miejsce, bo co innego moze on chciec osiagnac piszac: "Ich piosenka „Szansa” pokonała pewniaka do zwycięstwa czyli „Cygańskie Serce” Edyty Górniak."

od kiedy to edzi "cyganskie serce" bylo pewniakiem do zwyciestwa? :shock: chyba w jego chytro-cwanej glowce. wiecie co, dla mnie to jest ewidentne wplywanie na nasze poczynania i decyzje.

p. ostrach, ktos, kto uwaza mnie za glupia, a siebie za bardzo chytrego i madrego osiaga u mnie przeciwienstwo tego co chcial by osiagnac. :twisted:

dalsze slowa tez nie sa o wiele lepsze i az "kapia" do chytrosci i podstepu: "Złośliwi komentują, że brak współpracy Górniak ze świetnie zorganizowanym forum jej fanów spowodował, że ci nie zaangażowali się jak przy innych akcjach ją popierających. "

niech mi napisze kto byl tym zlosliwym (czy aby nie on sam uzyl tego zwrotu chcac wywolac w nas poczucie winy?). to samo z druga polowa zdania. skad on moze wiedziec jak my angazowalismy sie w ta akcje, a jak w inne. przeciez nie mial zadnej skali porownawczej. innymi slowy zarzuca nam ze za malo zrobilismy i zyczy sobie na przyszlosc duzo wiekszy udzial w glosowaniach. co za perfidia :cry: :d

oj muuundry ten ostrach, muuundry. :hellobaby: :d

w tym kontekscie zaczynam sie zastanawiac, kto byl bardziej kreatywny w akcji proby przejecia tego forum robson (watpie) czy jednak nasz p. ostrach :P

najmiej mozliwe wydaje mi sie, aby on piszac te slowa chcial skrytykowac edzie, a wiec ta, ktora placi mu za jego dzialalnosc. :? to wszystko bylo skierowane do nas tzn. podpowiadanie lub narzucanie nam przyszlych poczynan i angazowanie sie w akcje glosowania.

pytam sie tylko dlaczego my mamy placic za reklamowanie muzyki edyty? czy nie moze ona sama tego robic wydajac swoje pieniadze na marketing, teledyski, itd. a nie na miesieczne urlopy z rodzina? my wydajemy wystarczajaco na plyty, single, wystepy i sms na glosowanie.

co oni sobie mysla, ze my jestesmy dojne krowy ktore mozna doic bez konca. :shock: :(

p.ostrach, rob pan to, za co edyta panu placi, a jesli ma pan cos do nas, to zwroc sie p. do nas bezposrednio a nie w taki podstepno-perfidny sposob. w ten sposob osiagniesz p. przeciwienstwo tego cos p. zamierzal. :wink: :P
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: ShowbizPL

Post autor: Titter »

Telewidzowie Jedynki uznali, że ze wszystkich prezentowanych w czasie Festiwalu Opolskiego w koncercie Premiery Gwiazd utworów najlepszy jest ten zaprezentowany przez Virgin. Ich piosenka „Szansa” pokonała pewniaka do zwycięstwa czyli „Cygańskie Serce” Edyty Górniak. Złośliwi komentują, że brak współpracy Górniak ze świetnie zorganizowanym forum jej fanów spowodował, że ci nie zaangażowali się jak przy innych akcjach ją popierających. Tak jest gdy niektórym artystom( np.Violetta Villas) wydaje się , że talent i dar od Boga wystarczą by zrobić wielka karierę. Często największym problemem dla tych gwiazd są one same.

Ja sobie ten tekst przeczytalam jeszcze raz i zastanowilo mnie to przedostatnie zdanie :shock: chyba jakies spiecia na linii Edytka - Postrach..
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: ShowbizPL

Post autor: B@r »

Ta nasza garstka fanow ma taka sama sile przebicia a polskiej scenie muzycznej jak EG Production. ;)
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: ShowbizPL

Post autor: coctu »

Titter pisze:Ja sobie ten tekst przeczytalam jeszcze raz i zastanowilo mnie to przedostatnie zdanie chyba jakies spiecia na linii Edytka - Postrach..
cos w tym jest. :P

nie tylko przedostatnie ale tez ostatnie. te zdanie jest jak najbardziej prawdziwe i dotyczy 95% gwiazd. one zle znosza popularnosc i slawe, po jakims czasie traca poczucie rzeczywistosci i odbija im....

a moze edzia przed wyjazdem na urlop wywalila p. ostracha na zbity pysk? aczkolwiek niezbyt w to wierze. :?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: ShowbizPL

Post autor: Aro »

Dobry ktoś komentarz dodał:
Widocznie ci złośliwi są na dodatek tępogłowi, bo samo forum fanów sprawy nie załatwi, nawet gdyby tam Edyta wszystkim zady miodem smarowała. Piosenka Edyty nie była grana w radiu - utwór Virgin tak; podczas gdy nagranie Edyty na próżno błagało o teledysk, Doda już dawno machała cyckami przed kamerą w swojej "Szansie". Ot co! Co do kwestii talentu od bozi, zgadzam się z panem Postrachem - głos nie odwali całej roboty; tu trzeba chłodnej kalkulacji, strategii na miarę Napoleona! Weźmy taką Madonnę - głosik to ona ma jak kotek po kastracji, ale za to przebiegły łeb na karku. Ze swoich wad czyni zalety, dorabia filozofię do swych seksualnych ekscesów, a przede wszystkim od zawsze pchała się do mediów drzwiami i oknami, zalewając MTV teledyskami oraz niczym wampir szukając odpowiednich producentów płytowych. Z drugiej strony nie każdy nadaje się do bycia superbitch.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: ShowbizPL

Post autor: Estratos »

grzechoo pisze:Czy Edyta jest z Postrachem pokłócona?
Nie wiem czy poklocona, po prostu unika placenia za wykonana prace (co jej sie zdarza nader czesto)

[ Dodano: 2006-07-12, 16:57 ]
widze rowniez, ze niektorzy nie zrozumieli wpisu Ostracha skoro mysla, ze byl wymierzony przeciwko forum. :lol3:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: ShowbizPL

Post autor: B@r »

Aro pisze:Dobry ktoś komentarz dodał:
Bardzo zabawny i trafiony.
Przyznac sie, kto pisal? :>
Michal pisze:Nie wiem czy poklocona, po prostu unika placenia za wykonana prace (co jej sie zdarza nader czesto)
Hmmm
Z jednej strony OK, nieplacenie to problem, z drugiej - za jaka wykonana prace? Blog? :lol3: (Moze podobnie jak z Portugalia, odpowiedz znajde na owym blogu ;) )
Michal pisze:widze rowniez, ze niektorzy nie zrozumieli wpisu Ostracha skoro mysla, ze byl wymierzony przeciwko forum.
Kiepska ironia jesli trzeba sie jej domyslac. ;)
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: ShowbizPL

Post autor: coctu »

Michal pisze:widze rowniez, ze niektorzy nie zrozumieli wpisu Ostracha skoro mysla, ze byl wymierzony przeciwko forum.
rozumiem ze do mnie pijesz. :wink2: ja ostracha wypowiedz zrozumialam dwojak, raz przeciwko forum, a raz przeciwko edycie.
poniewaz pamietam jego rozne wypowiedzi na blogu gdzie on na wszelkie sposoby probowal wybielac edyte kosztem innych, wiec przyjelam wersje ze te slowa skierowal przeciwko nam, gdyz jak napisalam, nie wydaje mi sie, aby byly one skierowane przeciwko swemu pracodawcy, chyba ze edyta go wywalila, co wydawalo mi sie niemozliwe.

ja nie moge zrozumiec jego intencji jesli nie mam takich informacji jak ty i nie moge wiedziec ze edytka nie placi mu za uslugi, a on zaczyna ostrzegac ja odplacac jej jeszcze w dosc zaowalowany sposob negatywnymi artykulami za nieplacenia.

swoja droga to o edycie dobrze nie swiadczy, ale co tam, ona i tak juz sie nie nauczy i bedzie tracila pracownika po pracowniku. jej sprawa. :P
ODPOWIEDZ