Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
ODPOWIEDZ
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Virgin & Doda

Post autor: Monika23 »

Michael pisze:ANETA napisał/a:
Czy ja niedowidze ze Doda trzyma zdjecie EDYTY ????!!!!!

Też mi się wydaje,że to fotka Edyty.Ciekawe,czy naprawdę jej kibicowała,czy raczej sobie kpiła
To Edyta - fotka z Wiankow. Doda ewidentnie sobie kpi, za co z checia bym jej cos zrobila :wpale:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Virgin & Doda

Post autor: B@r »

Monika23 pisze:To Edyta - fotka z Wiankow. Doda ewidentnie sobie kpi, za co z checia bym jej cos zrobila
Edyta sobie z Dody kpila chociazby w Chicago. Obie sobie do oczu skacza. :?
Jarrecky
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 08 gru 2004, 22:51
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Virgin & Doda

Post autor: Jarrecky »

ANETA pisze:>>> Doda ma denne paznokcie
Ona cała jest denna :)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Virgin & Doda

Post autor: dorota »

dobrze, że wybrała chociaz ładne zdjęcie :ha: :lol3: :hellobaby:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Virgin & Doda

Post autor: Kamui Shiro »

Doda przecież ma niezły głos, tylko poza tym nic niezwykłego sobą nie reprezentuje moim zdaniem... nie lubię tej baby jakoś i tyle ^^' a Radzio Dody jest bardzo brzydki, mąż Edyty jest przy nim anielski i nawet ja :hellobaby: :lol3:

Po co ona trzyma jej zdjęcie? Jest nikim przy Edycie, powinna jej lizać czółenka w tym Opolu. Lepiej niech do niej nie podskakuje, a jakby co, proponuję ustawkę: my kontra fani Dody :twisted: Doda robi, co może, bo czuje, że przegra z Edytą. I słusznie czuje. Ale, jak to mówią, zdarza się, że żaba podstawia nogę tam, gdzie konie kują :P Doda byłaby fantastyczna, ale w "Barze", powinna tam zostać, a nie pchać się z poważnymi artystami gdzieś, ze swoimi ciuchami z seks szopy i akcesoriami typu nadmuchane usta xD

Mam nadzieję, że nie uraziłem potencjalnych fanów Dody Elektrody.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Virgin & Doda

Post autor: Bob »

Bez tony make-upa :wygląda jak niedorozwinięta czterdziestoparoletnia ex wychowanka ochronki wyrzucona przez zakonnice 8)
a Edyta na patyku to taki niby pajacyk?
Wolę zdecydowanie podróbę Dody u Szymona niż oryginał
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Virgin & Doda

Post autor: B@r »

Znajoma mi mowiła ze być moze ten patyczek należał do dziewczynki ktora obok nich siedziała.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Virgin & Doda

Post autor: Kamui Shiro »

Doda może sobie być blisko takich patyczków, ale powinna pozować do zdjęć z nimi w pozycji czołobitnej >]
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Virgin & Doda

Post autor: Bob »

a tą dziewczynką była pewnie Manadaryna :PP
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Virgin & Doda

Post autor: Michael »

Jarrecky pisze:Ona cała jest denna
Jarrecky, po raz pierwszy w życiu się z Tobą zgadzam :P

[ Dodano: 2006-06-07, 19:42 ]
Kamui Shiro pisze:Doda przecież ma niezły głos,
Dla mnie jej głos jest przeciętny, niczym nie powala 8)
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Virgin & Doda

Post autor: Marek »

Doda wypowiada wojnę „Faktowi”!
Wczoraj po raz kolejny szmatławiec FUCKT pozwolił sobie na niewybredny atak na Dodę i zespół Virgin - tym razem komentarz dotyczył występu zespołu Virgin w Opolu. Jak było - widzieliście w telewizji. Dla nas było to wyjątkowe przeżycie, ponieważ opolska publiczność jest bardzo wymagająca i przez ponad 40 lat istnienia festiwalu niezwykle wyrobiona. Jednak wyjątkowo gorące i owacyjne przyjęcie zespołu Virgin pozwala nam sądzić, że występ był udany i że się podobaliśmy. Normalna, rzetelna prasa opisała nasz występ i przyjęcie przez wspaniałą opolską publiczność jako najgorętsze obok Maryli Rodowicz. Dowodem na to jest również Superjedynka, za którą serdecznie Wam, kochani Fani bardzo dziękujemy! Żałosny Tomasz Piwowarczyk, który napisał ten kłamliwy tekst w równie kłamliwym brukowcu, widział jednak co innego. Przez cały festiwal łasił się do nas, jak zbity pies, którego nikt nie chce przygarnąć, bo żaden artysta ze ścierwem, jakim jest FUCKT nie rozmawia. Kręcił się, podsłuchiwał, wsadzał swój wścibski nos tam, gdzie nie trzeba, aż wreszcie ochrona, na naszą prośbę, wyprowadziła go ze strefy przeznaczonej tylko dla artystów. Więc napisał co mu ślina na język przyniosła przeinaczając FAKTY i wsadzając nam w usta słowa, których nie powiedzieliśmy. Te wszystkie bzdury o o nerwowości wynikającej z występu na żywo podczas Premier, o awanturach jakie rzekomo wszczynał nasz manager, bo "zmuszono nas" do grania na żywo, są wyssane z palca. Regulaminowym wymogiem podczas koncertu "Premiery Gwiazd" był występ na żywo i nikt z nas się przeciwko temu nie buntował. Natomiast występ podczas Superjedynek (który nie był konkursowy) odbył się z playbacku tylko i wyłącznie na prośbę Telewizji Polskiej, dla której było to ogromne ułatwienie techniczne. Zresztą nie byliśmy jedynymi, którzy się do tej prośby przychylili. Nie musimy już nikomu, a na pewno nie hienom z FUCKtu udowadniać, że Doda śpiewać potrafi i oprócz niektórych występów telewizyjnych, kiedy utrudniają to warunki techniczne, śpiewa na żywo z prawdziwą pasją. Wystarczy przyjechać na jeden z wielu normalnych (nie telewizyjnych) koncertów, by się o tym przekonać. Nie spodziewamy się po FUCKcie życzliwości ani tym bardziej rzetelności (to słowo jest obce dziennikarzom tego szmatławca), więc na nasze koncerty ich nie zapraszamy, jednak tym razem przebrała się miarka. Słowami pewnego byłego premiera zwracamy się do autora wczorajszego artykułu: Piwowarczyk, jesteś ZEREM! I do zobaczenia w sądzie!

z oficjalnej strony
6.06.2006
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Virgin & Doda

Post autor: Kamui Shiro »

A cóż takiego FUCKT napisał o tej biednej artystce przez małe A? :roll:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Virgin & Doda

Post autor: Kamui Shiro »

no, pewnie że nie jest śpiewaczką operową, ale nie ma złego głosu chyba. Taki pospolity, z prostacki w brzmieniu, ale poprawny w miarę, zdaje się. "Głosu" to nie ma Mandaryna, jest chyba różnica między możliwościami wokalnymi Dody i Mandaryny ;]
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Virgin & Doda

Post autor: coctu »

pomijajac powyzszy tekst z oficjalnej strony dody, ktorego nie komentuje powiem wam szczerze, ze nie bardzo rozumiem wasza krytyke dody. ja nie jestem jej fanka, ale uwazam ze ona ma takie same prawo istniec na rynku muzycznym jak edyta i tylko dlatego ze jestem fanka edzi, ktora nie za bardzo lubi sie z doda, nie oznacza dla mnie ze musze dode krytykowac. :P :wink2:
edyta slynie z niewyparzonego jezyka, co w rezultacie nie przynioslo jej nic dobrego tylko klopoty i niechec ludzi, ktorzy kiedys byli jej przychylni. dla mnie jest to wystarczajaco zlym przykladem aby tego nie robic. :(

patrzac z innej perspektywy, nie widze zadnych pozytywnych wynikow takiej krytyki, a jedynie negatywne. zastanawiam sie jako fanka edzi, co osiagne takim dzialaniem jesli na forum fanow e.g, bede krytykowala dode - nic, tylko negatywna reakcje ze strony fanow dody, ktorzy w rewanzu beda atakowali edzie oraz zniechecenie do muzyki edyty postronnych milosnikow obydwu piosenkarek (tacy zapewne tez sa!).
:cry:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Virgin & Doda

Post autor: Aro »

Doda i Radek byli dziś gości w programie "Załóż się" (teraz leci w środy). Majdan źle obstawił zakład i przesadzał z Dodą kaktusy. :lol3:
ODPOWIEDZ