Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Virgin & Doda

Post autor: Kasia »

Miałam tu napisać coś kilka godzin temu,,, ale nie wiedziałam co :(

Dalej nie wiem.

ja wierze że bedzie OK. Ona jest szalona i silna kobietka :) leczenie moze potrwać,wiadomo. Też trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
Bratnik
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 204
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:05
Lokalizacja: Polska

Re: Virgin & Doda

Post autor: Bratnik »

Ja też życze Dorotce szybiego powrotu do zdrowia.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Virgin & Doda

Post autor: Piter »

Wydaje mi się, że to de facto nic poważnego i, że już niedługo Doda będzie szaleć po scenie. ;)
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Virgin & Doda

Post autor: Marcin A. »

Jakos nigdy nie przepadałem za Dodą,jednak kiedy dzisiaj przeczytałem tą lawinę okrutnych komentarzy na jej temat na wp.pl oraz onecie,zrobiło mi się naprawdę przykro.Ludzie jednak potrafią być bezwzgledni i okrutni....
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Virgin & Doda

Post autor: KrzysiekF »

"»Musicie być mocni miłością, która jest potężniejsza niż śmierć« - to słowa mojego ukochanego Jana Pawła II. Kierując się nimi nie potrafię złościć się na bezlitośnie tępy i żałosny w swoich opiniach FUCK [chodzi o dziennik "Fakt" – red.]. Leżąc trzeci dzień przykuta do łóżka z zupełnie innych niż twierdzi ten parszywy brukowiec powodów wpadłam na genialny i zarazem subtelny pomysł...Tak jak pielęgniarki w całej Polsce, my też zrobimy strajk. Strajk troszkę innego rodzaju. Nasz strajk polega na tym, że od dziś i przez następny tydzień wszyscy moi fani jednoczą się i nie kupują FUCK-a, mam nadzieję, że na tygodniu się nie skończy... Choć mogłabym smucić się, że bez skrupułów wyśmiewają się z ludzkiego zdrowia a za chwilę wysyłają kwiaty do kliniki. Choć mogłabym złościć się nad ich totalną znieczulicą, brakiem współczucia i nieograniczona złośliwością gdy jako jedyni dwukrotnie włamali się do mojego szpitalnego pokoju z aparatem to tak naprawdę przy tym wszystkim to nic... BO MAM WAS... i to jest dla mnie najważniejsze".
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Virgin & Doda

Post autor: Marcin A. »

Świetne słowa.Podoba mi się podejscie Doroty do brukowca....Tak trzymać. :)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Virgin & Doda

Post autor: Titter »

A co FUCK o niej pisze? dzisiaj widzialam na okladce ze za jakies nieszczescie sa winne jej piersi :roll: o co lata??
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Virgin & Doda

Post autor: B@r »

Titter pisze:dzisiaj widzialam na okladce ze za jakies nieszczescie sa winne jej piersi o co lata??
Wieksze, a co za tym idzie, ciezsze piersi bardziej obciazaja kregoslup, a Dodzie podobno dysk wylecial z tego powodu. Dlatego tez kobiety, ktore maja bardzo duze piersi poddaja sie operacji redukcji.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Virgin & Doda

Post autor: Titter »

Magda pisze:
Titter pisze:dzisiaj widzialam na okladce ze za jakies nieszczescie sa winne jej piersi o co lata??
Wieksze, a co za tym idzie, ciezsze piersi bardziej obciazaja kregoslup, a Dodzie podobno dysk wylecial z tego powodu. Dlatego tez kobiety, ktore maja bardzo duze piersi poddaja sie operacji redukcji.
OMG.. bez przesady.. Chyba jakas sfrustrowana dziennikarka FUCKA z miseczka A to napisala.. z zazdrosci :D :D
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Virgin & Doda

Post autor: Marcin A. »

Grunt,że z Dodą juz jest ok...
Anetko-mam nadzieję,że już jestes spokojniejsza. :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Virgin & Doda

Post autor: vanity »

Titter pisze:Chyba jakas sfrustrowana dziennikarka FUCKA z miseczka A to napisala.. z zazdrosci
niekoniecznie.... teoretycznie i praktycznie im większy cyc tym większe obciążenie dla kręgosłupa. a czy i jak to kręgosłup wytrzymuje to już zależy od kręgosłupa. jednym big cyc nie wyczynia szkód innym tak....
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Virgin & Doda

Post autor: Titter »

vanity pisze:
Titter pisze:Chyba jakas sfrustrowana dziennikarka FUCKA z miseczka A to napisala.. z zazdrosci
niekoniecznie.... teoretycznie i praktycznie im większy cyc tym większe obciążenie dla kręgosłupa. a czy i jak to kręgosłup wytrzymuje to już zależy od kręgosłupa. jednym big cyc nie wyczynia szkód innym tak....
No dobrze.. ja to wiem.. ale skad dziennikarze FUCKA wiedza, ze tak bylo w przypadku Dody? daliby jej spokoj..
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Virgin & Doda

Post autor: vanity »

Titter pisze:No dobrze.. ja to wiem.. ale skad dziennikarze FUCKA wiedza, ze tak bylo w przypadku Dody? daliby jej spokoj..
to już inna bajka, no ale Doda to młoda dziewka przecie.... wysportowana przecie....szukają powodów takiej "awarii"... no i znaleźli, co wcale nie znaczy że trafili....
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Virgin & Doda

Post autor: Marek »

Doda Użyczy Głosu Abbie
Wbrew pozorom ta informacja jest w 100 % prawdziwa.

Jak to się mogło stać? Wszystko dzięki filmowi "Asterix i Wikingowie", który 12 maja ma trafić do polskich kin.

Do Macieja Stuhra jako Trendix, Wiktora Zborowskiego jako Obelixa oraz Mieczysława Morańskiego jako Asterix dołączyła ostatnio Doda. Zagra ona jedną z głównych postaci - niejaką Abbę.

W oryginalnej wersji filmu Abbę grała Sara Forestier.

Fabuła filmu prezentuje się następująco: Grupa nieustraszonych Wikingow udaje sie na podboj wioski Galów. Chcą uprowadzić "czempiona strachu",który ma nauczyć ich latać. Doszły ich bowiem słuchy,że strach dodaje ludziom skrzyyydeł. W tym samym czasie Asterix z Obelixem, w pocie czoła kształtują charakter Trendixa, syna wodza Galow. Stoją przed nie lada Zadaniem: jak z maminsynka zrobić prawdziwego mężczyznę? Gdy jednak tchórzliwy Trendix wpada w ręce Wikingow, Asterix z Obelixem nie będą stali z założonymi rekoma. Spotkanie dzielnych i zaprawionych w bojach ludów musi zakonczyć sie w jeden sposób! Nieoczekiwanie do akcji wkracza Abba, piękna córka wodza Wikingów. Czy Trendix zdoła udowodnić, że jest prawdziwym mężczyzną?

[spi/stopklatka]
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Virgin & Doda

Post autor: Monika23 »

ODPOWIEDZ