Doda

Virgin

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Virgin & Doda

Post autor: vanity »

Jak dla mnie Doda jest trochę za bardzo hałaśliwa, ale głos ma "w porządku" tylko trochę słabe piosenki. generalnie znam ja tylko z tych znanych, co na polsacie puszczali, obojętnie w teledysku czy w barze co śpiewała. ale artystycznie wypada przyzwoicie. te jej pyskówki trochę mnie drażnią.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Virgin & Doda

Post autor: Magda M »

vanity pisze:Jak dla mnie Doda jest trochę za bardzo hałaśliwa, ale głos ma "w porządku" tylko trochę słabe piosenki. generalnie znam ja tylko z tych znanych, co na polsacie puszczali, obojętnie w teledysku czy w barze co śpiewała. ale artystycznie wypada przyzwoicie. te jej pyskówki trochę mnie drażnią.
no dokladnie! zgadzam sie! nie udało mi sie to wyjasnic w moim poscie wczesniejszym bo zamotałam tam troche ale wlasnie o to mi chodzilo :) za duzo hałasu rrobi ale spiewac moze .... :)
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Virgin & Doda

Post autor: homerowa »

O kurcze nie widziałam że taką burzę :-) wywołam.
Ja osobiście do Dody nic nie mam, przez jakiś czas znałam ją bardzo dobrze, ale ona o koleżankach zapomina :-) coś o tym wiem ....
Natomiast płyta, piosenki, jej zachowanie, styl ubierania, każdy ma o tym swoje zdanie. Każde zdanie jest inne ;-)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Virgin & Doda

Post autor: vanity »

hmmm homerowa co ja słyszę (widzę :D ) znasz Dodę osobiście?
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Virgin & Doda

Post autor: Magda M »

vanity, chciałam zadac to samo pytanie... :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Virgin & Doda

Post autor: ANETA »

Doda jest spoko, ja ja lubie i bardzo sie ciesze ze nic jej sie nie stało powaznego. Dziwi mnie tylko reakcja Toma, ciekawe czy byłoby mu miło gdyby ktos napisał ze operacja Kylie sie udała bo głupi ma zawsze szczescie.... Kazdy artysta to tez człowiek i zasługuje na szacunek czy go lubimy czy nie
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Virgin & Doda

Post autor: Grzechu »

Zgadzam się z Anetą...

PS. A jeśli chodzi o pieszych to są oni wielkim zagrożeniem na polskich drogach. Chodzą środkiem ulicy bo uważają że kierowca przecież ich zauważy, a prawda jest taka że w nocy lub podczas zmierzchu ich wogóle nie widać :| Trzeba to też brać pod uwagę
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Virgin & Doda

Post autor: vanity »

piesi są okropni i nieodpowiedzialni to prawda. sama miałam ostatnio sytuację że gdyby kierowca (kobieta) nie zrobiła uniku to bym się jej wpakowała prosto pod koła. tak jestem beznadziejna. ale na szczęście uważam a to była jednorazówka w moim wykonaniu. nie mniej głupio mi jak sobie to przypomnę.
ale wg mnie gorsi są ci którzy jeżdżą ponad normę np 150 km/h w mieście. to tzw piraci drogowi. czasem nie panują nad swoją bryką i wjeżdżają np na przystanek pełen ludzi...
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Virgin & Doda

Post autor: Michael »

magdamiecz pisze:
vanity pisze:Jak dla mnie Doda jest trochę za bardzo hałaśliwa, ale głos ma "w porządku" tylko trochę słabe piosenki. generalnie znam ja tylko z tych znanych, co na polsacie puszczali, obojętnie w teledysku czy w barze co śpiewała. ale artystycznie wypada przyzwoicie. te jej pyskówki trochę mnie drażnią.
no dokladnie! zgadzam sie! nie udało mi sie to wyjasnic w moim poscie wczesniejszym bo zamotałam tam troche ale wlasnie o to mi chodzilo :) za duzo hałasu rrobi ale spiewac moze .... :)
Jeżeli o mnie chodzi to drażnia mnie jej piosenki podobnie jak ona sama.Z jej reperuaru podoba mi sie jedynie jeden kawałek i to wszytsko. 8)
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Virgin & Doda

Post autor: homerowa »

hmmm homerowa co ja słyszę (widzę ) znasz Dodę osobiście?
Tak to prawda. ;-) A co chce ktoś autograf :D
Jeżeli o mnie chodzi to drażnia mnie jej piosenki podobnie jak ona sama.Z jej reperuaru podoba mi sie jedynie jeden kawałek i to wszytsko.
Dla mnie chce po prostu w dziwny sposób zaistnieć, szkoda że taką drogę wybrała.
Aha no i zobaczymy co pokaże na Eurowizji, albo lepiej co zakryje i czego nie pokaże :D
Piosenki lubię, bo czasem lubię posłuchać mocniejszej muzyki. Głupio się tylko czuję po sytuacji jak wywaliła dwóch wiodących muzyków ze swojego zespołu. No ale cóż, już tego tematu nie chcę tłumaczyć. Nic jej się nie stało ale artykuł na miarę SE, czyli wszyscy mają przez chwilę teamt do rozmów ;-)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Virgin & Doda

Post autor: ANETA »

Ona musiała ich wyrzucic bo ciagle pili i podobno byli wypici nawet na koncertach - no to po co ich trzymac ? To dla dobra zespołu
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Virgin & Doda

Post autor: homerowa »

Ona musiała ich wyrzucic bo ciagle pili i podobno byli wypici nawet na koncertach - no to po co ich trzymac ? To dla dobra zespołu
Ja tam byłam nie raz i widziałam... To nie jest prawdą ;-)
No a poza tym Doda też do tych świętych nie należy... Wiele razy to ona wychodziła na scenę wypita i nie potrafiłą skleić słów w trakcie rozmowy ;-)
No a chłopaki jesli pili to tylko po koncertach, bo wtedy wszyscy się bawili ;-)
Więc proszę mi tu nie wykładać nieprawdziwej prawdy

[ Dodano: 2005-05-23, 11:33 ]
To dla dobra zespołu
Jesli dla dobra, to nie powiedziałabym gdyż po tym zespół wiele utracił.
Min. świetnych muzyków no i najblizsze koncert grali z playbacku, niewiem czy było miło dodzie słysze okrzyki z publiki typu:
"Płytę to ja mam w domu zagrajcie na żywo"
"nie po to wydałem 15 zeta by posłuchać płyty"
"uuu playbacku nie lubimy"

No bo jak mieli zagrać jak grali przez pewien czas koncerty tylko w duecie czyli Tomek i Doda ;-)
Więc dobro zespołu myslę że z innej strony było dobre (czyt. ze strony finansowej). Podział na dwoje to nie to samo co na czworo ;-)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Virgin & Doda

Post autor: Virtual Tom »

ANETA pisze:Doda jest spoko, ja ja lubie i bardzo sie ciesze ze nic jej sie nie stało powaznego. Dziwi mnie tylko reakcja Toma, ciekawe czy byłoby mu miło gdyby ktos napisał ze operacja Kylie sie udała bo głupi ma zawsze szczescie.... Kazdy artysta to tez człowiek i zasługuje na szacunek czy go lubimy czy nie
Stąd też moje kolejne posty (po tym pierwszym), każdemu zdarza się palnąc czasami jakieś głłupstwo, szczególnie o 1.30 w nocy 8) zrehabilitowałem sie i przede wszystkim rano przeczytałem co się stało 8)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Virgin & Doda

Post autor: vanity »

Tomcio nie przejmuj się taka wpadka każdemu może się zdarzyć. nie pomyślałabym przeciez że możesz tak na serio myśleć. :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Virgin & Doda

Post autor: Magda M »

homerowa pisze:
Aha no i zobaczymy co pokaże na Eurowizji, albo lepiej co zakryje i czego nie pokaże :D
Doda & Eurowizja???
ODPOWIEDZ