Edyta od sikorek

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Edyta od sikorek

Post autor: pijej1 »

DeathlySilence pisze:
pijej1 pisze:Najbardziej podobaja mi sie komentarze internautów: Darasa i Hegemona!!! po prostu ubaw po pachy!!! :)
Jeśli te dwa komentarze Ciebie bawią - to Ci współczuje ułomności intelektualnej i seksistowskiego podejścia do swojej Idolki :roll:

kazdy kto mnie dobrze zna wie jaki jestem-a te komentarze wyraznie swiadcza ze edyta wiecej zdzialala cialem niz spiewem!!! kazdy chyba przyzna ze tych kilka plytek nagranych w przeciagu 10 lat od wydania dotyku w roku 1995 to zenujaca mala liczba :) jopek i kukulska wydaly wiecej :P nie wspominajac chyba o krawczyku ktory teraz wydaje plyte za plyta raz na pol roku :P
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Bob »

a tak na marginesie u mnie jest masa wiewiorek-moze powinna edi wziac udzial w kampanii dokarmiania wiewiorek?! sa takie sliczne puszyste!!! nie to co ptaki
:P[/quote]
Nie radziłbym , bo chemiczna wzbogacona w hormony amerykańska zywność mogłaby spowodować , ze wiewiórki zmutowały by się i utyły jak wiekszośc populacji USA do rozmiarów XXL albo stworów z Jurrasic Park. Koszmar :shock:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Edyta od sikorek

Post autor: pijej1 »

bobciu ja wiem i ty wiesz-czasem przykro sie robi widzac te wielkie ciala ktore w tlumie za chiny ludowe nie sa w stanie sie zgubic :)
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta od sikorek

Post autor: monia80 »

jesli chodzi o mnie mi bardzo podoba sie taka akcja -To tylko o Edzi dobrze swiadczy ,ze jest osoba wrazliwa i bardzo delikatna.Zyjemy w bardzo zlym i trudnym swiecie to wspaniale ,ze ktos -Edytka jeszcze mysli o przyrodzie ,ptakach ,ze pokazuje ,uwrazliwia ludzi zwlaszcza dzieci na sprawy bezpieczenstwa ptakow.Malo ludzi pewnie mysli w codziennosci szarej zabieganej o tym ,ze ptaszki nie maja co jesc , ze marzna ,ze tez zyja kolo nas.To wspaniale ,ze Edyta zwrocila na ta sprawe uwage-.

Kocham zwierzeta podobnie jak Edi tylko faktycznie zazwyczaj mowi sie o tych wiekszych hehe pieskach kotach to tez dobrze ale o tych najmniejszych tez trzeba ,bo o nich nikt juz nie mysli no prawie nikt-wpsaniale ,ze na swiecie sa jeszcze tacy ludzie jak Ona.

Marcinuch z gory przepraszam ,ze mam nieco inne zdanie od twojego ,ale prosze nie naskakuj na mnie tylko dlatego ,ze jestem monia80 zechciej choc tresc mego postu przeczytac -goraco cie pozdrawaim :) i prosze nie mieszaj juz mnie z blotem jesli nie wiesz o co chodzi ,bo czlowiekowi jest wtedy poprostuu najzwyczajniej w siwecie smutno :(

[ Dodano: 2005-09-09, 17:33 ]
Piter pisze:Jest akcja dokarmiania ptaków, nie stworzona przez debili, czy dzieci w przedszkolu tylko ludzi, którzy dostrzegają pewien problem i Edyta jako osoba wrażliwa na problemy zwierząt i środowiska chciała wesprzeć tę akcję. Ja nie widzę w tym nic ani głupiego, ani zabawnego.

Najłatwiej jest to wyśmiać, nie dostrzec problemu, nazwać Edytę "ptasim móżdzkiem", bo to tylko jakieś tam wróble, gołębie i sikorki. Pełno tego, latem to owe coś wpierdala nasienie słonecznika i cały czas sra na samochody, do tego jeszcze ptasie grypsko roznosi... Jeśli nie chcecie włączyć się do akcji, to się nie włączajcie, ale nie wyśmiewajcie idei i dobrego serca różnych ludzi, nie tylko Edyty, ale wszystkich tych, którzy przygotowują akcję.

A sprawa płyty nie ma tu nic do rzeczy. Z tego, co widzę Edyta jedynie udzieliła wywiadu, może będzie swoją twarzą promować tę akcję, ale na pewno za wiele czasu jej to nie zabierze. Poza tym jest to zawsze jakaś medialna wzmianka.
BRAWO BRAWO -dokladnie to samo mnie tu zasmucilo u forumowiczow wysmiewacie akcjie doslownie plakac sie chce jak tu poniektorzy z bardzo powaznego problemu utak sie nasmiewaj poprostu brak slow :sad: ktora ma nacelu niesc dobro nie wiem jak ta mozna -a juz co ma plyta edzi do jej kampanii to zupelnie inna sprawa naprawde piosenkarz nie ma miec klapek na oczu i bozego swita oprocz spiewania nie widziec.

Piter w 100 procentach popieram twoja dojrzala wypowiedz.Wspaniale ,ze ktos jest jeszcze taki na swiecie .

[ Dodano: 2005-09-09, 17:40 ]
pijej1 pisze:http://muzyka.wp.pl/niusy.html?id=17694

co za zenada!!!

najbardziej podobaja mi sie komentarze internautow: Darasa i Hegemona!!! po prostu ubaw po pachy!!! :)

a tak na marginesie u mnie jest masa wiewiorek-moze powinna edi wziac udzial w kampanii dokarmiania wiewiorek?! sa takie sliczne puszyste!!! nie to co ptaki :P
a wypowiedz tego czlowieka jest dla mnie najbardziej bulwersujaca i smutna.
byles kiedys glodny ,bylo ci kiedys zimno byles w schronisku dla zwierzat psow ,ptakow -nie ,to widac bo naprawde przestal bys kpic jak 5 letnie niedojarze emocjonalnie dziecko z tak waznych i smutnych spraw.

to sa takie same istoty ktore tak samo czuja tak samo cierpia gdy jest im zle,gdy cos je boli a moze jeszcze bardziej - tylko jest jeden problem sa nieco mniejsze od ludzi ,nie potrafia mowic i jeszcze cos sa mniej brutalne od ludzi i byc moze dlatego wlasnie ze sa tak bezbronne potrzebuja od nas pomocy a nie takiego szczeniackiego wysmiania.

Ja mam nadzieje tylko ,ze ludzie do calej tej akcji podejda powazniej i bardzije odpowiedzialniej -bo chyba do takich ludzi caly glos,apel tej akcji jest kierowany.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Monika23 »

Monia80 brawo,czuc od Ciebie wrazliwosc i fajnie to wszystko opisalas :)
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta od sikorek

Post autor: monia80 »

Dzieki a juz myslalam ,ze wszyscy po odejsciu Trzypiona sa tu do mnie anty-dziekuje Monis za dobre slowo odrazu czlowiekowi razniej na serduszku i odrazu chce sie tu przychodzic :)
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Marcin A. »

Marcinuch z gory przepraszam ,ze mam nieco inne zdanie od twojego ,ale prosze nie naskakuj na mnie tylko dlatego ,ze jestem monia80 zechciej choc tresc mego postu przeczytac -goraco cie pozdrawaim :) i prosze nie mieszaj juz mnie z blotem jesli nie wiesz o co chodzi ,bo czlowiekowi jest wtedy poprostuu najzwyczajniej w siwecie smutno :(

Nie bój się Moniu,nie mam zamiaru Cie atakować,bo nie widzę ku temu powodów.Cieszę się,ze masz podobne podejscie do ptaków,co Twoja idolka...Tylko tyle. :) Pozdrawiam.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta od sikorek

Post autor: monia80 »

marcinuch pisze:Marcinuch z gory przepraszam ,ze mam nieco inne zdanie od twojego ,ale prosze nie naskakuj na mnie tylko dlatego ,ze jestem monia80 zechciej choc tresc mego postu przeczytac -goraco cie pozdrawaim :) i prosze nie mieszaj juz mnie z blotem jesli nie wiesz o co chodzi ,bo czlowiekowi jest wtedy poprostuu najzwyczajniej w siwecie smutno :(

Nie bój się Moniu,nie mam zamiaru Cie atakować,bo nie widzę ku temu powodów.Cieszę się,ze masz podobne podejscie do ptaków,co Twoja idolka...Tylko tyle. :) Pozdrawiam.
:shock: :shock:

nie wierze ...ale bardzo mi cieplo na sercu sie zrobilo..a jednak moze byc tu przyjaznie i milo :) :) :razz:
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Edyta od sikorek

Post autor: alicja »

Kochajmy się i łączmy się w pary!!! :D :wink:

dziś dzień dobroci dla drugiego forumowicza! :P


przepraszam, nie mogłam się powstrzymać... 8)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Piter »

Monia 80 Twój post bardzo mi się spodobał. :) Jesteś bardzo wrażliwą osobą i tego się trzymaj, niewiele jest takich osób, ale czasem działanie jednostki jest o wiele lepsze niż śmiech i krytyczne krzyki mas!!!

[ Dodano: 2005-09-09, 18:51 ]
Aha, jako PS.

Ja się nie uniosłem, po prosto trochę mnie zdegustowaliście i zaskoczyliście, bo zawsze mi się wydawało, że fani Edyty to wrażliwi ludzie. Ja rozumiem, że świat jest okrutny, a ptaszki to tylko ptaszki, są przeciez jeszcze głodujące dzieci, są ofiary tsunami, huraganów, terrorystów, zboczeńców i morderców itd... Tylko, co? Jeśli głodują dzieci to i ptaki też muszą? Nie można pomóc tym i tym? Jedni angażują się w pomoc dla głodujących dzieci, ten temat jest chyba dość silnie zaakcentowany w Polsce, jest akcja Pajacyk, Janina Ochojska... A ptakom w "betonowej dżungli" jeszcze nikt nie pomógł!! Ja rozumiem, że dzieci są ważniejsze i bliższe ludziom niż ptaki, ale skoro ktoś już zorganizował akcję karmienia ptaszków to dlaczego Edyta miała tego nie poprzeć?
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Edyta od sikorek

Post autor: pijej1 »

monia80 pisze:
[ Dodano: 2005-09-09, 17:40 ]
pijej1 pisze:http://muzyka.wp.pl/niusy.html?id=17694

co za zenada!!!

najbardziej podobaja mi sie komentarze internautow: Darasa i Hegemona!!! po prostu ubaw po pachy!!! :)

a tak na marginesie u mnie jest masa wiewiorek-moze powinna edi wziac udzial w kampanii dokarmiania wiewiorek?! sa takie sliczne puszyste!!! nie to co ptaki :P
a wypowiedz tego czlowieka jest dla mnie najbardziej bulwersujaca i smutna.
byles kiedys glodny ,bylo ci kiedys zimno byles w schronisku dla zwierzat psow ,ptakow -nie ,to widac bo naprawde przestal bys kpic jak 5 letnie niedojarze emocjonalnie dziecko z tak waznych i smutnych spraw.
bez komentarza
(wiem ze nie darzysz mnie sympatia za ostatnie twoje wyskoki ktore rowniez skomentowalem na forum)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta od sikorek

Post autor: grzechoo »

Nie wiem jak to było z tą akcją, ale zapewne Edycie zaproponowano w niej udział znając jej wrazliwość i podejście do przyrody. Edycie teraz się przyda trochę "szumu" medialnego. Osobiście nie widzę niczego złego czy niestsownego w wzięciu udziału w tej akcji. Ktoś wpominał co jest ważneijsze głodujące dzieci czy ptaszki? Sądzę, że jeśli Edycie by zaproponowane udział w akcji typu Pajacyk to by się zgodziła.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta od sikorek

Post autor: kinga »

Ja też nie widzę w tym nic zlego. Chce pomagać, to niech pomaga, chwala Jej za to. Tylko żeby nie zapominala tez o nagrywaniu plyty i będzie dobrze :)
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Krystian »

grzechoo pisze:Nie wiem jak to było z tą akcją, ale zapewne Edycie zaproponowano w niej udział znając jej wrazliwość i podejście do przyrody. Edycie teraz się przyda trochę "szumu" medialnego. Osobiście nie widzę niczego złego czy niestsownego w wzięciu udziału w tej akcji. Ktoś wpominał co jest ważneijsze głodujące dzieci czy ptaszki? Sądzę, że jeśli Edycie by zaproponowane udział w akcji typu Pajacyk to by się zgodziła.
zgadzam sie w 100%, ale niektore posty bardzo mnie :shock: . Coz widocznie kazdy ma inne podejscie do swiata. Szkoda ze postepowanie Edyty budzi tak skrajne emocje nawet wsrod Jej "fanow". Bo coz smiesznego jest w tym ze Edyta bierze udzial w tej akcji? Dla mnie to jest normalny ludzki gest, tylko szkoda ze budzi takze smiech. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta od sikorek

Post autor: vanity »

no to teraz ja. czytałam i newsa i wasze komentarze.
rozumiem doskonale że ktoś martwi się o żołądki ptaków, ale sprawa jest dla mnie dziwna. a to dlatego że Edka i ta organizacja namawiają do ich karmienia, a ja słyszałam wielokrotnie, że poprzez dokarmianie ptaków w miastach (np słynny rynek w kraku) powoduje się że one się przyzwyczajają do życia w mieście. czyli żerują na chlebie turystów/mieszkańców i już odpuszczają sobie prowincję. suma summarum srają w miastach, niszczą budynki pomniki itd no i przy okazji oduczają się same zdobywać pożywienie, no i siedzą w centrach miast zamiast w czystym lasku...
ODPOWIEDZ