Edyta od sikorek

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Michael »

Gdyby teraz był 1 kwietnia,to bym pomyślał,że to Prima Aprilis :P
Dawno nie czytałem czegoś równie idiotycznego 8)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Titter »

Oj ta Edyta.. dziwna..
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Edyta od sikorek

Post autor: alicja »

To dla mnie też brzmi jak żart... :grin: nic przeciwko ptaszkom nie mam, żeby mnie nikt źle nie zrozumiał, no ale ta cała akcja... :lol: i tekst "zrób sobie karmnik" :lol: no przepraszam, nie mogę ze śmiechu wyrobić... :P
I coś czuję, że na naszych śmiechach się nie skończy...

Edyta!!! marsz do studia kobieto!!! i nie świruj tutaj z tymi sikorkami!!! :wink:

Mam tylko nadzieję, że bruki nie podłapią tematu... bo znów będzie, że zamiast promować się muzyką, to robi wokół siebie niepotrzebny szum...bla bla bla...

Edytko, kochamy Cię, no ale zlituj się nad nami... chcemy żebyś powróciła na szczyt swoją muzyką, przepięknym głosem (niewątpliwie najpiękniejszym w Polsce) a nie ze względu na sikorki...

Dbajmy o naszą planetę, dbajmy o naszych mniejszych braci, podpisuję się pod tym, no ale co za bystrzak takie hasło wymyślił? :lol:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Edyta od sikorek

Post autor: pijej1 »

http://muzyka.wp.pl/niusy.html?id=17694

co za zenada!!!

najbardziej podobaja mi sie komentarze internautow: Darasa i Hegemona!!! po prostu ubaw po pachy!!! :)

a tak na marginesie u mnie jest masa wiewiorek-moze powinna edi wziac udzial w kampanii dokarmiania wiewiorek?! sa takie sliczne puszyste!!! nie to co ptaki :P
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2005, 15:15 przez pijej1, łącznie zmieniany 1 raz.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Magda M »

a mi do głowy przychodzi ... Violetta Villas ... :roll: :(
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Monika23 »

Akcja ok,ale niech sie tym zajmnie ktos inny !!
Edyta nie marnuj talentu,zajmij sie muzyka,spiewaniem !!!!

[ Dodano: 09-09-05, 15:36 ]
* zajmie :lol:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Piter »

Jest akcja dokarmiania ptaków, nie stworzona przez debili, czy dzieci w przedszkolu tylko ludzi, którzy dostrzegają pewien problem i Edyta jako osoba wrażliwa na problemy zwierząt i środowiska chciała wesprzeć tę akcję. Ja nie widzę w tym nic ani głupiego, ani zabawnego.

Najłatwiej jest to wyśmiać, nie dostrzec problemu, nazwać Edytę "ptasim móżdzkiem", bo to tylko jakieś tam wróble, gołębie i sikorki. Pełno tego, latem to owe coś wpierdala nasienie słonecznika i cały czas sra na samochody, do tego jeszcze ptasie grypsko roznosi... Jeśli nie chcecie włączyć się do akcji, to się nie włączajcie, ale nie wyśmiewajcie idei i dobrego serca różnych ludzi, nie tylko Edyty, ale wszystkich tych, którzy przygotowują akcję.

A sprawa płyty nie ma tu nic do rzeczy. Z tego, co widzę Edyta jedynie udzieliła wywiadu, może będzie swoją twarzą promować tę akcję, ale na pewno za wiele czasu jej to nie zabierze. Poza tym jest to zawsze jakaś medialna wzmianka.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Magda M »

Przykro mi... ale ja to odbieram zupełnie inaczej... zupełnie.....
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Monika23 »

Piter pisze:Pełno tego, latem to owe coś wpierdala nasienie słonecznika
Dobre :grin: w sumie to sie zgadzam,po glebszej analizie :wink:
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Edyta od sikorek

Post autor: alicja »

Piter, nie masz powodu się unosić, moim zdaniem, nikt tu na Edytę nie najechał... :?

Sama popieram wszelkiego typu akcje, mające jakieś szczytne cele i dobrze, że Edyta jako wrażliwa osoba nie jest obojętna na krzywdę, czy to ludzi czy zwierząt, chwała jej za to, oby każdy człowiek znalazł w sobie choć odrobinę tej wrażliwości, to świat wyglądałby dziś zupełnie inaczej...

Mnie rozśmieszyło hasło kampanii "zrób sobie karmnik" :wink: no i w ogóle tak mi się jakoś wesoło zrobiło, bo to w sumie takie śmiechawskie jest to wszystko...Edyta od sikorek... :wink: no ale może ja mam specyficzne poczucie humoru :wink: hehehe w sumie może lepsze i takie hasło niż np. "zaopiekuj się ptaszkiem" :lol: wtedy już bym padła... :grin:

Myślę, że te wszystkie głosy niezadowolenia, ze strony forumowej rodzinki są dlatego że już każdy z nas chciałby aby Edyta w końcu ruszyła z muzyką...i tyle... a tu zamiast teledysków, piosenek pojawiają się inne akcje...nie mówię że złe, czy niestosowne...broń Boże... jesteśmy już zniecierpliwieni i tyle,

Pozdrawiam i nie dajmy się zwariować :) każdy z nas czeka na muzykę Edyty i wierzy w nią ze wszystkich sił, niech to nas tytaj łączy! :)

Aha...cofam to co napisałam wcześniej, że ta akcja jest niepotrzebna (tak ktoś mógł odebrać to co napisałm w poprzednim poście... zagalopowałam się za bardzo) jest potrzebna i mam nadzieję, że ruszy choć troszkę wyobraźnię ludzi i sprawi, że zaczną dostrzegać, że nie tylko człowiek żyje na tej planecie i że nie jest najważniejszy...niestety większość tak uważa...
Trzymam kciuki za akcję i za Edytę i jej nową płytę (ot co by się rymowało :wink: )
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2005, 16:34 przez alicja, łącznie zmieniany 1 raz.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Edyta od sikorek

Post autor: mancia »

najbardziej podobaja mi sie komentarze internautow: Darasa i Hegemona!!! po prostu ubaw po pachy!!! :)
Nioooo tak przejżałam i ta opinia jeżeli jest prawdziwa:
"Bez komentarza zostawię te gwiazde.Słuchajcie wiecie co ona zrobiła w sobote 3.09.Spoźniła się na swoj koncert 1h20min,nikogo wcześniej nie informując.Koncert miał trwać 1h20min.Trwał połowę czasu
przewidzianego.A żeby było fajnie p.Górniak wystąpiła w dresie.Pełny profesjonalizm. "

Jeżeli tak to ciekawe co to za koncert i Edytaaaaaaa tak fanów sobie nie zyska i według mnie bardzo naciagane sikorki nie pomogą.

P.S.
Łomza pokazała jak się fanów zyskuje
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta od sikorek

Post autor: B@r »

O jaki koncert chodzi??? 3.09 ale chyba nie tego roku...
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Michael »

Proponuję,żeby Edyta wspierała ważniejsze akcje niż dożywianie ptaszków.
Może warto byłoby pomyśleć o dożywianiu dzieci w szkołach :?: :!: :!: :!: 8)
Piter,kto jest Twoim zdaniem ważniejszy-głodne dzieci,czy ptaszki :?: :!:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Edyta od sikorek

Post autor: DeathlySilence »

pijej1 pisze:Najbardziej podobaja mi sie komentarze internautów: Darasa i Hegemona!!! po prostu ubaw po pachy!!! :)
Jeśli te dwa komentarze Ciebie bawią - to Ci współczuje ułomności intelektualnej i seksistowskiego podejścia do swojej Idolki :roll:
Co do sprawy/akcji/wywiadu - już mam dość edytowych wstawek jak w tym wywiadzie :roll:
Edyta Górniak pisze:Uwielbiam wszystkie zwierzęta, może z wyjątkiem pająków i ludzi.
To, że trafiła w swoim życiu na kilku drani to nie znaczy, że wszyscy są do 'nielubienia' - i przez swoje ogólniki wrzuca i obwinia wszystkich za wszystkie krzywdy tego świata - po co otacza się fanami, przygruchała męża i spłodziła dziecko - przeciez to 'potwory' 8) Powinna pójść w takim razie drogą Violetty Villas :wink:
Co do samej akcji - dość infantylna - szczerze trzeba powiedzieć, że ptaki sobie dadzą same rade - a dokarmianie tylko osłabia instynkty zwierząt - do szukania pokarmu - choć sam zimą wystawiam karmnik dla ptaków (własnoręcznie zrobiony w szkole na lekcji techniki) :wink:
Co do reakcji większości - nie dziwię się - i moja pierwsza reakcja na tą akcje to lekki uśmieszek :) No ale taka jest Edyta - i jesli Ja kochamy, to trzeba przymykać oko na jej 'ekscesy' :lol:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta od sikorek

Post autor: Bob »

Aguss pisze:O jaki koncert chodzi??? 3.09 ale chyba nie tego roku...
W Kraku wspominała ,że niedoszły koncert w Sopocie na festiwalu pokrywa się z terminem wcześniej zaplanowanego występu, więc chyba wszystko się zgadza niestety.
Mam nadzieję, ze do nowego spotu akcji nie wykorzystają wizerunku Edyty, bo od razu kojarzy mi sie scena ataku stada ptaszysk z pewnego genialnego klasyka. ;) ...
ODPOWIEDZ