Odcinek 13 / FINAŁ (06.12.2008)

Czwarta edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2008).

Kto Twoim zdaniem wygra finał programu JOŚ?

Tomasz Stockinger (Paweł Lubicz, Klan)
0
Brak głosów
Aleksandra Szwed (Eliza Kwiatkowska, Rodzina zastępcza plus)
1
4%
Artur Chamski (Kamil Stefański, Fala zbrodni)
14
58%
Karolina Nowakowska (Olga Ziober, M jak miłość)
9
38%
 
Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
Nei
The story so far
The story so far
Posty: 432
Rejestracja: 10 lis 2008, 10:28
Ulubiony album: Dotyk ,EG
Ulubiona piosenka: Gone Będe ¦niła
Lokalizacja: Z naszej planety

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Nei »

Tak na płycie jest logo gazety wyborczej czyli już wszystko wiadomo.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Aro »

W poniedziałek muszę sobie zaklepać w kiosku "Wyborczą" z płytą. Pewnie rozreklamują ją w tv i może być u mnie problem z dostaniem.

Dzieki za pliczek. :P
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Blur »

BolecDC pisze:To chyba będę odmieńcem, ale mi się nie podobało. Chociaż może źle powiedziane - piosenka wykonana świetnie. Ale czemu taka ? Czekałem na coś wielkiego, na coś Edytowego. Rozczarowałem się.
Edyta wydaje płytę z kolędami, więc to normalne, że chce ją promować, co prawda płyta będzie z gazetą, ale jakby nie było...
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2873
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Wojtuś »

Pięknie Edyta wyglądała i cudnie zaśpiewała. Już nie mogę się doczekać płyty. Dlaczego dopiero 22 grudnia. Musze z samego rana wyruszyć do kiosku bo później mogę już niedostać.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Michael »

Byłem pewien, że Artur wygra tę edycję, tak samo, jak jestem pewien, że będzie jedynym zwycięzcą tego programu spośród wszystkich edycji, którego kariera muzyczna będzie się dalej rozwijać 8) .
Co do Edyty - było ładnie, klimatycznie :) . Mam nadzieję, że zwiększą nakład GW
22 grudnia. A 29 grudnia, biegnę do Empika po singla Artura! :B
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Chris »

kurcze wiecie ile ludzi kupuje tą gazetę... :shock: no to będzie potrójna platyna hehe ;)) już nie mogę się doczekać tylko trzeba wcześnie wstać bo u nas to wyborcza schodzi jak bułeczki :hellobaby:
występ Edytki zniewalający... magiczny... swingowy bym powiedział 8) i ta choreografia taneczna ajć :lol: pięknie i w obrazku i słuchu :oops: i ta końcówka taka ciepła :oops:
zwycięstwo Artura nie cieszy mnie ale też płakać nie będę :?
Awatar użytkownika
julek
Hope for us
Hope for us
Posty: 39
Rejestracja: 21 lis 2008, 16:30
Ulubiony album: Wszystkie
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Rawicz

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: julek »

Myslalam że wygra Karolina, ale dobrze ze wygrał Artur i ze Ola nie byla we finale z Arturem. Musze kupić jego plytke 29 grudnia. :hellobaby :-D
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Meg »

Super że wygrał Artur należało mu się, kibicowałam mu od początku.
Karolina w Woman in Love tez mnie urzekła.
Cała formuła strasznie długa aż 3 godziny... ale opłacało się czekać.

Edyta była takim całym skwitowaniem tej edycji. Wyglądała pięknie. Jak Ją Krzysiu zapowiadał i powiedział że Pada Śnieg to już sobie myślałam ehhh... a tu nagle miła niespodzianka. Let It Snow pięknie wykonane, nigdy nie widziałam Edyty stepującej a tu proszę jakie kroczki :lol3: Naprawdę cudownie.

Już się nie mogę doczekać kiedy będę miała w rękach ta płytę "Zakochaj się na święta" :D I nie obchodzi mnie czy to będzie po polsku czy angielsku, oraz czy to cover czy nie, kupię na pewno :)
Cieszę się też że ta płyta była dzisiaj zareklamowana, przynajmniej więcej osób będzie o niej wiedzieć.

No to więc 22 grudnia czatuje przed kioskiem


Ps. dzięki DS za pliczki :)
Ostatnio zmieniony 06 gru 2008, 23:24 przez Meg, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Blur »

123fan=]123 pisze:no to będzie potrójna platyna hehe

Szkoda, że ZPAV jej nie przyzna.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Aro »

Michael pisze:Byłem pewien, że Artur wygra tę edycję, tak samo, jak jestem pewien, że będzie jedynym zwycięzcą tego programu spośród wszystkich edycji, którego kariera muzyczna będzie się dalej rozwijać
Mało realne. Jeśli facet do tej pory się nie wybił to raczej mało prawdopodobne, że się wybije (dobiega juz 30-tki). JOS-ia nie oglada juz nawet 3 mln osób. Program jakąs tam promocją zawsze jest, ale skoro Wlodarczykowej (przy sporej popularności programu) się nie udało to juz raczej nikomu z tego programu sie nie uda.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: grzechoo »

Yupi. Bardzo, ale to bardzo cieszy mnie wygrana Artura - właściwie byłem tego pewien, bo choć Karolina była mocną i godną rywalką to jednak Artur jesli chodzi o technikę i te wszystkie smaczki w śpiewaniu był lepszy.
Co do Edyty - w obrazku i dźwiękach było pięknie, jednak nie podoba mi się ta piosenka, a niestety zapewne będzie na płycie.
Edyta chyba bedzie w jury w kolejnej edycji bo nie zapowiada się by Divy doszły do skutku
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Michael »

Aro pisze:
Michael pisze:Byłem pewien, że Artur wygra tę edycję, tak samo, jak jestem pewien, że będzie jedynym zwycięzcą tego programu spośród wszystkich edycji, którego kariera muzyczna będzie się dalej rozwijać
Mało realne. Jeśli facet do tej pory się nie wybił to raczej mało prawdopodobne, że się wybije (dobiega juz 30-tki). JOS-ia nie oglada juz nawet 3 mln osób. Program jakąs tam promocją zawsze jest, ale skoro Wlodarczykowej (przy sporej popularności programu) się nie udało to juz raczej nikomu z tego programu sie nie uda.
A może po prostu nie próbował się wybić w branży muzycznej i traktował swoje śpiewanie wyłącznie jako pasję...

Włodarczykówna przy celującym wokalnie Chamskim, wypada dostatecznie i jest zarozumiała. Taka mała różnica :PP
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Magda M »

Aro pisze:ale skoro Wlodarczykowej (przy sporej popularności programu) się nie udało to juz raczej nikomu z tego programu sie nie uda.
Alicji Janosz też się nie udało za to Brodce już tak. Nie ma reguły :)

Meg pisze:Już się nie mogę doczekać kiedy będę miała w rękach ta płytę "Zakochaj się na święta" :D I nie obchodzi mnie czy to będzie po polsku czy angielsku, oraz czy to cover czy nie, kupię na pewno :)
i ja się z Tobą zgadzam. Ale i tak ubolewam że jeszcze tak długi musimy czekać :(
Awatar użytkownika
diuk69
Perła
Perła
Posty: 1032
Rejestracja: 29 paź 2007, 8:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Lithuania

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: diuk69 »

Płyta będzie boska. :D Takie klimaty uwielbiam! :d Wszystko pasowalo,kolor sukienki ,piosenka,o czym więcej jeszcze można marzyć :cloud9: .Wygral Artur,co mu się należalo,nic nie ujmując innym finalistom.Był najlepszy w tylu odcinkach,że uważam to za sprawiedliwy koniec tej edycji JOS .Piękne zakończenie .Cudowna Edi.
Szkoda,że płytka tak szybko do mnie nie trafi...Ale jestem bardzo cierpliwy :d :wink2: .Edyta stworzyla szczególny nastrój, czuje się te święta :edi: Dzięki!
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Odcinek 13 - Finał

Post autor: Ewa_P »

Występem Edyty jestem zachwycona! :-D Uwielbiam "Let it snow", to moja ukochana piosenka świąteczna, w tym roku towarzyszy mi już od połowy listopada, od pierwszego śniegu ;) Wersja Deana Martina jest mistrzostwem świata, ale Edycie udało się do niej zbliżyć - było lekko, zabawnie, jazzująco, a nawet uwodzicielsko. Wykonała tę piosenkę przeuroczo, tak pięknie, że aż się chciałoby z nią siedzieć przy tym kominku w nieskończoność i słuchać jak śpiewa kolędy, piosenki świąteczne, a na koniec kołysanki... ;)
I tańczyła świetnie! Układ idealny do tej piosenki, no klimaty Deana Martina jak nic (aż się prosi cover "Sway", to by był dopiero smaczek :D ).

Co do Artura - właściwie od początku było mi obojętne czy wygra on czy Karolina. U Karoliny zaczęła mnie już trochę razić ta egzaltacja, więc właściwe dobrze, że wygrał Artur. To taki typ "fajnego gościa". Da się lubić, ma talent. Może coś z niego będzie.

Na koniec muszę wspomnieć o "Kasiuli" Cichopek - dzisiaj przeszła samą siebie. Zawsze była "słodkopierdząca", ale dzisiaj tym swoim wiecznym uśmiechem i gadką w stylu "ciumciurumcium" doprowadzała mnie do szału! Z trudem dało się to oglądać. Jej zachowanie jest już niestrawne. Zdecydowanie.
ODPOWIEDZ