Koniec Edyta.net ??

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Koniec Edyta.net ??

Post autor: Estratos »

marrcino pisze:Edyta serwuje nam coraz to lepsze newsy: powrot do starego stylul i występ na Premierach. :grin: Może wkrótce zaskoczy nas nowa stronką??? Sam w to nie wierze. Ale cuda sie zdarzaja. :lol: Bo bez strony oficjalnej nie da sie funkcjonowac w show-biznesie. :P Do roboty!!!!!
Jak uswiadomisz to Edycie to nas moze zaskoczy, poki co nie ma na co liczyc :D
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Koniec Edyta.net ??

Post autor: Mist »

Szczerze w to watpie. Edyta miala swoje 5 minut ze strona i wiadomo ja to sie skonczylo. Nie sadze, zeby miala na to ochote.

Cala Edka! ehhhhh
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Koniec Edyta.net ??

Post autor: KrzysiekF »

Mi się chce śmiać z tego braku oficjalnej strony Edyty...Zespoły weselne mają profesjonalne strony..a Edyta :?: Jak nie było tak nie ma i nie widać żeby się miało :lol:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Koniec Edyta.net ??

Post autor: DeathlySilence »

To zamiast strony oficjalnej , powstanie Jej autorski blog :D Z codzienną dostawą zdjęć jej przewodów pokarmowych. Może wreszcie wygadałaby się publicznie i wzięła wkońcu za muzyke 8)
KrzysiekF pisze:Zespoły weselne mają profesjonalne strony..a Edyta :?:
Edycie pozosłały profesjonalne plany muzyczne i mniej profesjonalne wywiady :wink:

Mathplanete ze swoimi cyrkowymi naleciałościami pasowali idealnie do Edyty - większego klowna medialnego ta grupa posiąść nie mogła (w wersji żeńskiej)...
witold
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 05 lut 2005, 0:42
Lokalizacja: Europa

Re: Koniec Edyta.net ??

Post autor: witold »

KrzysiekF pisze:Mi się chce śmiać z tego braku oficjalnej strony Edyty...Zespoły weselne mają profesjonalne strony..a Edyta Jak nie było tak nie ma i nie widać żeby się miało
A mnie sie chce smiac, ze artystka, ktora tak czesto mowi o profesjonalizmie i zarzuca jego brak wielu slawnym i utalentowanym ludziom w Polsce, sama zachowuje sie jak prowincjalna amatorka, ktora wyszla z epoki przedkomputerowej i przespala caly rozwoj internetowy jaki dotychczas mial miejsce. :oops: :cry:

Macie racje, dzisiaj artysty, ktory nie ma prezencj internetowej nikt nie bierze powaznie, obojetnie jak by sie nie puszyl i jakiej megagwiazdy by z siebie nie robil. Taki artysta po prostu nie istnieje medialnie, a tylko we wspomnieniach. :cry: :oops:

No, ale do skandalowych wywiadzikow strona internetowa nie jest potrzebna, bo po co? I tak wszystko co mam do powiedzenia wyklepie z siebie w kolorowce lub brukowcu. :sad: :cry:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Koniec Edyta.net ??

Post autor: vanity »

witold pisze:sama zachowuje sie jak prowincjalna amatorka, ktora wyszla z epoki przedkomputerowej i przespala caly rozwoj internetowy jaki dotychczas mial miejsce. :oops: :cry:
o przepraszam. jak Mariusza stronka stała się oficjalna (zresztą przed oficjalną też) to była super hiper giga wypasiona - miód cud i orzeszki - mniam mniam.... no ale Mariusz wiedział jak pieścić fanów i fanatyków :D wszystko się popsuło w momencie jej zamknięcia i największych afer....
witold pisze:Macie racje, dzisiaj artysty, ktory nie ma prezencj internetowej nikt nie bierze powaznie, obojetnie jak by sie nie puszyl i jakiej megagwiazdy by z siebie nie robil. Taki artysta po prostu nie istnieje medialnie, a tylko we wspomnieniach.
no powiedzmy że artysta z dorobkiem, bez strony to kompromitacja... takie czasy....

no ale skoro ona wogóle nie pracuje, bo nie pracuje, bo nie ma efektów płytowych i koncetowych to może rzeczywiście ta strona to dla niej jak piąte koło u wozu... :d
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Koniec Edyta.net ??

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

vanity pisze: o przepraszam. jak Mariusza stronka stała się oficjalna (zresztą przed oficjalną też) to była super hiper giga wypasiona - miód cud i orzeszki - mniam mniam....
no tak szkoda tylko ze Mariusz majac tyle dojsc , materialow i wiedzy nie prowadzi stronki dalej po prostu jako nieoficjalna i juz....
przynajmniej bylo by w necie jakies porzadne zrodlo konkretnych informacji o Edycie dla ludzi nie tylko fanow , dzieki Bogu jest jeszcze strona Marka i to forum pesymistow :p
atram
Sit down
Sit down
Posty: 94
Rejestracja: 08 gru 2004, 9:47
Lokalizacja: gliwice

Re: Koniec Edyta.net ??

Post autor: atram »

cytat ze strony domowej Edyty, nie wiem, moze juz to było...?!

"edyta-gorniak.pl oficjalną stroną Edyty Górniak w sieci

Miło nam poinformować, iż już niedługo serwis edyta-gorniak.pl stanie się oficjalnym miejscem Edyty Górniak w sieci. Co to oznacza? Między innymi całkowitą zmianę designu strony, informacje dla fanów z pierwszej ręki oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy już wkrótce!"
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Koniec Edyta.net ??

Post autor: Aro »

No przykre. :( Czym ta strona była przez ostatnich kilka miesięcy? REKLAMA! Nawet za to usunięto ją z Wikipedii.

Poza tym ta strona oficjalną miała być już podobno w lutym. Nawet autorka tej strony na Wikipedii podpisywała ją jako oficjalna. No, ale chyba ja jej napisałem wtedy, ze jak będzie oficjalną to niech wtedy tak ją nazywa. No i miałem racje bo przez kilka miesiecy wprowadzała by ta informacja ludzi w błąd.
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Koniec Edyta.net ??

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

ja w to nie wierze, Edyta az o taki badziew by sie nie otarła , przeciez ta stronka to dno kompletne dno

[ Dodano: 2006-05-02, 13:03 ]
a zreszta gdzie to pisze ze ona ma byc officjalna , nie znalazlem tego nigdzie
atram
Sit down
Sit down
Posty: 94
Rejestracja: 08 gru 2004, 9:47
Lokalizacja: gliwice

Re: Koniec Edyta.net ??

Post autor: atram »

Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4871
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Koniec Edyta.net ??

Post autor: Marek »

Jest info:
"Miło nam poinformować, iż już niedługo serwis edyta-gorniak.pl stanie się oficjalnym miejscem Edyty Górniak w sieci. Co to oznacza? Między innymi całkowitą zmianę designu strony, informacje dla fanów z pierwszej ręki oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy już wkrótce!"

Niedługo :D a to już długo coś :lol:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Koniec Edyta.net ??

Post autor: Estratos »

dziwna ta strona. Jest jeszcze na dodatek pozycjonowana przez specjalizujaca sie w tym firme. Ciekawe co to za pani, ktora te strone prowadzi:

barbara szałkiewicz
ulica: pereca 23a/8
miasto: 53-430 wrocław
telefon: +48.0506049283
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4871
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Koniec Edyta.net ??

Post autor: Marek »

Trzeba zadzwonić i dowiedzieć się kiedy strona bedzie oficjalną :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Koniec Edyta.net ??

Post autor: Aro »

atram pisze:dziwna ta strona. Jest jeszcze na dodatek pozycjonowana przez specjalizujaca sie w tym firme. Ciekawe co to za pani, ktora te strone prowadzi:
No własnie zaczynało mnie już dziwić, że we wszystkich możliwych wyszukiwarkach ta strona jest zawsze na pierwszej stronie i w prawie zawsze w pierwszej trójce. Zastanawiałem się czy ktoś nie chce na Edycie zarobić. Tam są przecież same reklamy Google i kilka skopiowanych informacji z Wikipedii.
Zablokowany