Amy Winehouse

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Amy Winehouse

Post autor: Emila555 »

Usłyszałam tą wiadomość godzinę temu w Radio Zet.
Szok :shock:
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amy Winehouse

Post autor: Blur »

Ktoś na fejsie zapodał Back to black okraszone podpisem "R.I.P".
Pomyślałem sobie "wolne żarty, to niemożliwe", a potem wszedłem na onet...
Wielka strata dla muzyki, miałem na Amy i jej drugą płytę straszną fazę swego czasu.
Szkoda, że nie udało jej się wyjść z nałogów, ale chyba od dawna chciała umrzeć, nie szanowała siebie i swojego zdrowia.

A kilka dni temu szukałem w sklepach muzycznych wersji deluxe jej albumu na prezent dla mojej babci, która lubi słuchać Amy, Duffy itp.
abcd
Linger
Linger
Posty: 833
Rejestracja: 28 kwie 2009, 13:30
Lokalizacja: Śląsk

Re: Odeszli, odchodzą...

Post autor: abcd »

Jest mi naprawdę smutno. Odszedł wybitny talent. Brak mi słów....
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Amy Winehouse

Post autor: Rose »

Gusiek pisze: Nie żyje piosenkarka Amy Winehouse
Powiedziane w złą godzinę.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nie-zyj ... omosc.html
:beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy:

Artystów, których uwielbiam można policzyć na palcach u rąk ... Amy była jedną z nich ;(
Robert pisze:Mam nadzieje, ze sie jednak w koncu ogarnie i nie powtorzy losu innej swietnej artystki, rownie niepowtarzalnej - Janis.
Powtórzyła i dołączyła do Janis Joplin ,Jimiego Hendrixa, Jima Morrisona ...( wszyscy zmarli w wieku 27 lat )
Pewnie obrośnie taką samą legendą jak pozostali - jest tego warta
Aro pisze:Znam ją głównie z piosenki "Rehab".
Dobrze ze chociaż to . Wstyd jej nie znać


:beczy: :beczy:
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Odeszli, odchodzą...

Post autor: Rose »

Odeszła wspaniała artystka . Nie mogę się z tym pogodzić :beczy:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Amy Winehouse

Post autor: Aro »

Rose pisze: Dobrze ze chociaż to . Wstyd jej nie znać
Bez przesady! Nie każdy musi słuchać takiej muzyki. Większość i tak nie zna jej twórczości, a zna ją jedynie jako narkomankę, alkoholiczkę i skandalistkę. Taka jest niestety prawda.
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Amy Winehouse

Post autor: Rose »

Aro pisze:Większość i tak nie zna jej twórczości, a zna ją jedynie jako narkomankę, alkoholiczkę i skandalistkę. Taka jest niestety prawda.
To że ludzie są ograniczeni nie zmienia faktu że to wstyd nie znać jej twórczości
;(
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Amy Winehouse

Post autor: Aro »

Rose pisze:
To że ludzie są ograniczeni nie zmienia faktu że to wstyd nie znać jej twórczości
Nie uważam się za osobę ograniczoną i nie jest mi wstyd, że nie znam jej twórczości (poza dwoma singlami bo okazało się, że jeszcze "Back To Black" znam). Nie była dla mnie wystarczająco dobrą artystką. Zdarza się.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Amy Winehouse

Post autor: Virtual Tom »

Rose :* :glaszcze:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5044
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Amy Winehouse

Post autor: addar »

Aro pisze:Nie uważam się za osobę ograniczoną i nie jest mi wstyd,
nie znasz się!!! 8P , przecie Rose uwielbia tylko najlepszych , pewnie znów bedzie miała kolejnego "świetego" do czczenia. Ja tez znałem ją głownie z rehab, dziewczyny żal owszem, ale jak kiedyś napisałem żal człowieka a nie piosenkarki. Muzyka nic nie straciła na jej smierci. Miała talent, nagrała kilka ciekawych klimatycznych songów a reszta niestety to równia pochyła, aśmierć jak zreszttą przewidział blur była nieukniona
Awatar użytkownika
Olive
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 355
Rejestracja: 09 lut 2008, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Re: Amy Winehouse

Post autor: Olive »

;(
R.I.P
{*}
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amy Winehouse

Post autor: Dobi »

Popieram Aro. Również nie uważam się za "ograniczonego" a jej muzyki nie słuchałem. Dlaczego? Nie trafia do mnie taki styl, nie lubiłem jej barwny głosu nie podobała mi po jej muzyka. A o tym, że była "wielka" branża już muzyczna zdecydowała.

W najbliższy tygodniu możemy się zatem spodziewać powrotu jej płyt na pierwsza miejsca na listach sprzedaży, piosenek na czołowe miejsca w radiach itp. itd. Powtórka z rozrywki.

Nie zmienia to oczywiście faktu, że śmierć w tak młodym wieku zawsze jest smutna. Amy od jakiegoś czasu "pracowała" na taki koniec więc nie jestem zaskoczony.
Przykre jest natomiast, że nikt jej nie pomógł (chyba, że sama pomocy nie chciała).
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Amy Winehouse

Post autor: vanity »

Rose pisze:
Aro pisze:Większość i tak nie zna jej twórczości, a zna ją jedynie jako narkomankę, alkoholiczkę i skandalistkę. Taka jest niestety prawda.
To że ludzie są ograniczeni nie zmienia faktu że to wstyd nie znać jej twórczości
;(
To, że media nam oferują Feel'a zamiast Amy nie jest winą ograniczonych ludzi. Nie jest też winą ograniczonych ludzi, że utalentowani artyści ćpają, alkoholizują się, albo robią medialne sensacje rozwodowe z Malediwów, zamiast raczyć ludzi muzyką z wysokiej półki.

Wiadomość o jej śmierci dotarła do mnie z Wydarzeń Polsatu, chyba była to na tyle świeża informacja, że podano na ten temat ze dwa zdania. Zaskakujący news. Myślałam, że próbowała wyjść na prostą, przynajmniej wydaje mi się, że nie słyszałam ostatnio często o niej, a poza tym zdaje się, że coś zaczęła koncertować. A tu taka nowina. Nie znam jej jako artyski zbyt dobrze, raptem kilka utworów, ale Rehab - to bardzo udany kawałek.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Amy Winehouse

Post autor: fanusia_anka »

Nie każda piosenkarka musi być grzeczna jak Celine Dion, ale żeby tak ?
Może nie jestem fanką jej głosu, podobał mi się jeden jej kawałek, ale smutno naprawdę. :beczy:

Amy Winehouse Amy Winehouse. "Wrażliwy człowiek w brutalnym świecie show-biznesu"

http://muzyka.dziennik.pl/artykuly/3472 ... znesu.html
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Amy Winehouse

Post autor: Rose »

Dobi pisze:Popieram Aro. Również nie uważam się za "ograniczonego" a jej muzyki nie słuchałem. Dlaczego? Nie trafia do mnie taki styl, nie lubiłem jej barwny głosu nie podobała mi po jej muzyka. A o tym, że była "wielka" branża już muzyczna zdecydowała.
To że ty jej nie lubiłeś nie znaczy że nie była wielką artystką . A ta "wielka" branża to ludzie, którzy ją kochają :wink2:
Miło by Ci było czytać takie rzeczy po śmierci Edyty? Mi nie jest miło po śmierci Amy ...
Dobi pisze:W najbliższy tygodniu możemy się zatem spodziewać powrotu jej płyt na pierwsza miejsca na listach sprzedaży, piosenek na czołowe miejsca w radiach itp. itd. Powtórka z rozrywki.



Chociaż dzisiaj moglibyście darować sobie te złośliwości . Kultura tego wymaga .
Nie wiem jak można być tak nieczułym

Ona cierpiała na poważne choroby . Nikt nie mógł jej pomóc . To nie jest tak że chciała umrzeć . Jeśli tego nie rozumiecie to mi was żal
ODPOWIEDZ