Odcinek 13 / FINAŁ (02.06.2007)

Pierwsza edycja programu rozrywkowego telewizji Polsat (2007).
ODPOWIEDZ

Kto wygra pierwszą edycję JOŚ?

Czas głosowania minął 02 cze 2007, 15:00

Robert Moskwa
2
6%
Natasza Urbańska
11
32%
Agnieszka Włodarczyk
21
62%
 
Liczba głosów: 34

Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Bob »

Trochę z innej beczki, dopiero po obejrzeniu zdjęć i utrwaleniu na nich na wieki wieków przyklejonych drwiących/?/ uśmieszków Cichopek i Ibisza tuz po ogłoszeniu zwyciężczyni, strasznie mi sie zrobiło niemiło. Wczoraj też na to zwróciłem uwagę.Natasza stoi jak sierota- chwała jej za to, że w fałszywy sposób nie tłumi emocji i rozczarowania. Wystarczyłby chociaż jakiś mały gest w jej stronę czy miłe słowo , ze strony zapowiadaczy , chyba tylko Aga jej podziękowała , a może coś przegapiłem. Całe szczęście , że na widowni był Józek i pojawił sie w odpowiednim momencie. Cichopek jako konferansjer to sepleniąca momentami amatorka, zapominająca języka w gębie, ale Ibisz dał plamę!!!a może o to właśnie chodziło , żeby Nataszy dać coś do zrozumienia jak mówią rosjanie- lisznij czełowiek w obszcziestwie/.Nie wiem jak to zinterpretować.
Ostatnio zmieniony 03 cze 2007, 21:16 przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Łukasz »

z.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2008, 19:07 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: kinga »

Bob pisze:.Natasza stoi jak sierota- chwała jej za to, że w fałszywy sposób nie tłumi emocji i rozczarowania. Wystarczyłby chociaż jakiś mały gest w jej stronę czy miłe słowo , ze strony zapowiadaczy , chyba tylko Aga jej podziękowała , a może coś przegapiłem.
Niby tam Krzysiek powiedzial jej, że dziękuje i byla świetna czy coś takiego, ale tak naprawdę to zgadzam się, że powinni to jakoś zorganizować i albo powiedzieć, że przegrana od razu schodzi ze sceny, albo dać jej może jakieś kwiaty w podziękowaniu, a tak wszyscy skupili sie na Agnieszce (co jest oczywiście naturalne, bo wygrala), ale Natasza nie wiedziala za bardzo, co ma ze sobą zrobić. Kompletnie niedopracowali tego i żal mi bylo tej dziewczyny :?
Ostatnio zmieniony 03 cze 2007, 21:21 przez kinga, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

kinga pisze:Kompletnie niedopracowali tego i żal mi bylo tej dziewczyny
Mi też było żal. Przecież ona i tak jest piosenkarką. Nie musiala wygrywać tego programu żeby nią być. A jak się pomyliłam i nie jest jeszcze no to i tak będzie. Ale hamsko postąpili. POwinni złożyć podziekowania, kwiaty dać itp. :?
A potem się dziwią że Natasza na scenę nie wyszła na końcu. (ale oglądając powtórkę zauważyłam że Aga sie kogoś dopatrywała i to chyba Nataszy bo w końcu się z kimś takim do Nataszy przytulała) Tylko nie mówcie że to byla Edi bo Edka przyszła potem właśnie. Ale Natasza przyszla chyba tylko na chwilę na tą scenę :smile: Tak mi się zdaje :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Aro »

Boże jakie komentarze na YouTube. Same zachwyty. :d Mam nadzieje, ze tak już zostanie. Oba pliki (moj i marrcino) obejrzano na YT prawie 7 tysiecy razy.
Ostatnio zmieniony 03 cze 2007, 22:04 przez Aro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Michael »

Muszę przyznać, że do tej pory czułem pewien dystans do Pani Edyty i zniechęciłem się do słuchania wykonywanych przez nią piosenek. Jednak po występie w programie: "Jak..." zmieniłem zdanie. Głos tej kobiety jest rewelacyjny i nie ma innego określenia, które mogło by w jaki kolwiek je zastąpić. Pokazałem utwór znajomym Anglikom oraz Amerykaninom i mieli takie samo zdanie jak ja. Stwierdziliśmy nawet, że jest to lepsza wersja od oryginału.
I to jest najlepszy dowód na to, że udział Edyty w JOŚ był strzałem w dziesiątkę! :B
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Titter »

Fajnie, ze Amerykaniny polubily Edke :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: B@r »

Eda nie czyta postow Estiego :P a poza tym ladnie. :) Niech jej na dobre wyjdzie ten wystep. Teraz fajnie by bylo wrzucic plyte na rynek poki publika czuje bluesa.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: magda s »

Natasza w ostatniej piosence chyba poszła na całość i dupskiem świeciła .. a wystarczyło porządnie zaśpiewać, p Górniak nawet sie nie ruszyła - stała w miejscu - a wszystkich wbiło w fotel - i to jest śpiew!!
cytat z jednje z wypowiedzi z Pudelka, super podsumowanie moim zdaniem, mi żal nie było Nataszy po prsotu sama powinna zejśc ze sceny a Nie Józefowicz jeszcze się wmieszał, niefajnie wyszło...ale podsumowanie ,że świeci dupskiem jest super ...

[ Dodano: 2007-06-03, 22:26 ]
hahah dopiero sobie przypomniała czytjac wypowiedzi, jak to Herbus dała 100tysięcy dolarów punktów Edycie Naszej :) :hellobaby: :-D :lol: :lol3:

[ Dodano: 2007-06-03, 22:34 ]
aha i słuchajcie można było się zorientować,która wygra bo Aga się przebrała a Natasza nie:) także to ustawione było, i myślę że dlatego Aga się super nie wzrusyzła a Natasza udawała, jak to ona ma w zwyczaju...

[ Dodano: 2007-06-03, 22:41 ]
Edzia udowodniła, że można wystąpić w koszuli nocnej i zelektryzować publiczność i widzow śpiewem. I o to chodzi!!!!!!!!
ludzie są przekomiczni, to cytat z kozaczka:]
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

magda s pisze:aha i słuchajcie można było się zorientować,która wygra bo Aga się przebrała a Natasza nie:) także to ustawione było
Ale niekoniecznie :)
Może Aga sie chciała przebrać na ogłoszenie wyników a Natasza być może chciała występować ewentualnie w tym co jest. Ale ja wiedziałam że Aga wygra. Przecież Natasza była już raz zagrożona (wtedy z Herbusiową) I było już wtedy wiadomo że ludzie wolą Agę g:D>
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: vanity »

GosiaczeQ_14 pisze:magda s napisał/a:
aha i słuchajcie można było się zorientować,która wygra bo Aga się przebrała a Natasza nie:) także to ustawione było


Ale niekoniecznie
Może Aga sie chciała przebrać na ogłoszenie wyników a Natasza być może chciała występować ewentualnie w tym co jest. Ale ja wiedziałam że Aga wygra. Przecież Natasza była już raz zagrożona (wtedy z Herbusiową) I było już wtedy wiadomo że ludzie wolą Agę
może strój zależał od piosenki jaką się miało wykonac na koniec (w przypadku wygranej).

mnie jest wszystko jedno która wygrała, obie zasłużyły by dojść do finału.
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: GosiaczeQ_14 »

vanity pisze:może strój zależał od piosenki jaką się miało wykonac na koniec (w przypadku wygranej).
No właśnie o tym piszę :)
vanity pisze:mnie jest wszystko jedno która wygrała, obie zasłużyły by dojść do finału.
Dla mnie tak samo. I Natasza napewno tak tego nie zostawi tylko będzie się starała zrobić karierę. Przecież ten program jej pomógł. Dużo osób jeżeli jej nie znało z tej strony to teraz zna g:)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Michael »

A na youtube Polacy wciąż wylewają miód na Edytę. :D Boshe, jak się cieszę, że wreszcie zmienili ciecz z pomyji na coś gęstszego (czyt. miód) :d A to dowodzi tego, że nie jest aż tak źle z naszym narodowym słuchem :P
Co tu dużo gadać - czuję się niezwykle dumny, że trzymam się Górniakowej od swojego 10 roku życia big:D, nawet mimo tego, że dzięki Jej muzyce dostałem swego czasu zaproszenie do sądu 8P :ha:
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: pilsner »

Strasznie ząłuje ze nie mogłem zobaczyc tego odcinka, ale przynajmniej Edke na youtube mogłem obejrzec i jestem pod wrazeniem,
Dla takich chwil naprawdę warto żyć! Edyta ma najlepszy głos wtym kraju to fakt, nikt tak jak ona nie potrafi budować takiego nastroju, emocji, majstersztyk
to co robi poza scena to inna sprawa, ale ja nie wiem ale wystarczy zeby Edka zaspiewała tak jak w JOŚ i ja jej wybaczam te mega przerwe od ostatniej płyty, te skandale, bulwarowe walki itp. - ja nie wiem jak ona to robi!!!
Uwielbiam jej głos, czekam na płyte, bo forma Edki nadal jest imponująca :-D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Odcinek 13 /FINAŁ/ (02.06.2007)

Post autor: Aro »

Rewelacyna oglądalność finałowego odcinka JOS. Prawie 5 mln widzów, a dokładnie 4 977 556. Program znalazł się na 7 pozycji w zestawieniu najchętniej oglądanych programów w ubiegłym tygodniu.
ODPOWIEDZ