Konkursowy bełkot

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Konkursowy bełkot

Post autor: Aro »

Gabra pisze:Cicho, może będzie coś normalnego ;P Ja dalej pamietam jakiś konkurs, co na stronie Kukulskiej był, a pytanka typu : ,,jak się nazywała dzielnica, gdzie N. mieszkała do 5 roku życia" czy ,,jakie perfumy lubi" czy "data urodzin męża".... Takie bezsensowne i nikomu niepotrzebne
mam nadzieję, że tu będą opisowe :D:D
No tak pamiętam to i oczywiście nie mogłem nie skrytykować tego typu pytań na forum przez co stałem się ofiarą ataków ze strony fanów. Skandal żebym ja tego nie wiedział :!: :?: :D

I jeszcze tylko napisze, że do wygrania był jeden singielek, a pytania na miarę zestawu kina domowego.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Konkursowy bełkot

Post autor: mancia »

I jeszcze tylko napisze, że do wygrania był jeden singielek, a pytania na miarę zestawu kina domowego.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Konkursowy bełkot

Post autor: Gabra »

Nie ma się z czego śmiać :P Singiel na allegro szedł po niecałe 5 zł, a odpowiedzi na pytania były właściwie niemożliwe do znalezienia...
Więc ma być coś łatwiejszego :D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Konkursowy bełkot

Post autor: Aro »

A ja uważam, że powinny być jakieś zasady tego konkursu. Na przykład udział mogą brać tylko zarejestrowani użytkownicy forum którzy mają więcej niż 50 postów. Większe szanse powinni mieć Ci którzy się udzielają. No i trzeba jakoś potwierdzić, że się bierze udział w konkursie w jakimś wątku na przykład (jeśli odpowiedzi się wysyła mailem, a to dlatego, że kazdy się może podać za ArO).




Mam już nowy "Boutique". :D Kupione w Chorzowie w kiosku w Carreofurze.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Konkursowy bełkot

Post autor: vanity »

wasze posty mnie przerażają. konkurs się jeszcze nie zaczął a ja już czuję swoje ostatnie miejsce. :D
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Konkursowy bełkot

Post autor: DeathlySilence »

ArO pisze:A ja uważam, że powinny być jakieś zasady tego konkursu.
Też się z tym zgadzam :wink: Odpowiadasz - wysyłasz - wygrywasz - proste i nie ma co komplikowac sprawy, a co do...
ArO pisze:Na przykład udział mogą brać tylko zarejestrowani użytkownicy forum którzy mają więcej niż 50 postów. Większe szanse powinni mieć Ci którzy się udzielają.
Ciekawe...nie dyskwalifikowałbym na wstepie osób spoza forum (też fanów), choć jakby mi bardzo na nich zależało to tez bym chciał żeby nagrody rozdzielic w wąskiej grupce - niezła taktyka :wink: :? Możliwe, że wejdzie to w życie, ponieważ Estratos z tego co pamietam napisał, że mają być rozdane wsród użytkowników - a może mi się przewidziało :roll:
ArO pisze:No i trzeba jakoś potwierdzić, że się bierze udział w konkursie w jakimś wątku na przykład (jeśli odpowiedzi się wysyła mailem, a to dlatego, że kazdy się może podać za ArO).
A to juz jest rozwalający pomysł - mam tylko nadzieje, że nagrody nie będą przyznawane za Nicki itp. :570: Jak to miało miejsce za czasów Addamsa...a nie - wtedy miano rozdać* 10 singli, a że pare rozdano wśród 'ziomali', to z 10 spadło do kilku ;)

*wylosowac wśród szczęśliwców, którzy odpowiedzieli poprawnie na pytania konkursowe

P.S. Wezme udział w konkursie zapewne, jeśli będę znał odpowiedzi, a że nie zalezy mi na nim - i jeśli wygram to zrobie sobie z niego samolocik :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Konkursowy bełkot

Post autor: Aro »

Ale głupoty [NIECENZURALNE SLOWO, NIEZGODNE Z REGULAMINEM] wiesz :?:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Konkursowy bełkot

Post autor: Magda M »

przestancie sie sprzeczac!!! jeszcze nie ma zadnego konkursu a wy juz problemy robicie!!! A juz do kąta!!!!!! Obaj!!!! Bacznosc chłopaki!!
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Konkursowy bełkot

Post autor: Estratos »

NAJLEPIEJ JAK POPROSZE ALKA, ZEBY JEDNAK NIE ZOSTAWIAL TYCH PLAKATOW, JA SIE POZBEDE PROBLEMU, A WY POWODU DO KLOTNI.
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Konkursowy bełkot

Post autor: Gabra »

Dobrze, Magdamiecz :D:D:D

A co do konkursu - chyba nie ma sensu dawać go dla ludzi, którzy osiągnęli określoną ilość postów. Bo są tacy jak ja ;) , co to dopiero niedawno się zaczeli udzielać, ale chcą się udzielać sensownie... a nagle by się zaczęła masa postów bez ładu i składu :roll: a chyba nie tego chcecie, prawda?

Estratos, przesadzasz ;P
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Konkursowe dygresje

Post autor: Estratos »

Powyzej sa posty z tematu o Boutique na temat nieistniejacego konkursu, przeniesione z tematu w dziale MEDIA.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Konkursowy bełkot

Post autor: DeathlySilence »

Przepraaszam bardzo, ale chcąc czy nie chcąc użytkowniczka Madzia :P wplątała mnie do kłótni, której nie jestem sprawcą, a reakcja uzytkownika o nazwie ArO jest dla mnie wstrząsająca 8) :roll: :wink: A wydawało mi się, że ma inne podejście do postów i ich komentowania (sprawa z Monią)...punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia :wink:

Problemów nie tworze...nie ma narazie w czym...gdybanie o przyszłości nie mające wpływu na nią...ot co...

Jednostronne zakłócenie porządku (bluzg pod moim adresem) nie powinien być przyczyną zawieszenia planów nad konkursem - a tym samym nie jest dowodem na zajście któtni - bo do tanga trzeba dwojga...

P.S. Ciekawe jaki bluzg poleciał w moją strone :wink: Ale pewnie nic twórczego ;)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Konkursowy bełkot

Post autor: Magda M »

ooo znalazłam wreszcie..Esti ale mi napieszłes z przesuwaniem tych tematów .. to dopiero niezidentyfikowany post przemieszczajacy sie... :D:D:D

a teraz do DS :
ups...rzeczywiscie troche cie do tego wplatałam... masz racje.... :oops: :roll: yyy... sorki nie chiałam ale ja nie cierpie jak taka atmosfreka sie robi... takim sprawpm mowie NIE ... bo mi to na wyobraznie działa... ale sorki bo rzeczywiscie ty przeciez sie nie kłociłess... tylko troche z podtextem ;) nie no sorki na prawde..
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Konkursowy bełkot

Post autor: Aro »

DeathlySilence pisze: P.S. Ciekawe jaki bluzg poleciał w moją strone :wink: Ale pewnie nic twórczego ;)

Taki na jaki zasłużyłeś. Wkurzasz ludzi i myślę, że Ci się należało. Dziwi mnie jednak, że na czacie to kazdy potrafi pisac jaki to DS jest zły, złośliwy i w ogole, a tu na forum każdy nabiera wody w usta. No cóż...
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konkursowy bełkot

Post autor: Dobi »

A ja się przyznam że czuję do DS jakiś "sentyment" 8)
Nie wiem dlaczego, może zostało mi to jeszcze z poprzedniego forum na Edyta.net gdy razem z Adują torpedowali niektóre moje wypowiedzi. :wink:
ODPOWIEDZ