Edyta w "Podróżach z żartem"

6 października 2006, TVP 2

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta w "Podróżach z żartem"

Post autor: Estratos »

nie widzialem, ale po opisie wnioskuje, ze Edyta tam robila za dekoracje, tak? Czy tez cos moze opowiedziala z wlasnego doswiadczenia?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w "Podróżach z żartem"

Post autor: vanity »

generalnie podczas godziny wszyscy się produkowali (Kaczyński Raczek i Zebrowski) trochę mniej pan specjalista dot Chin, a Edka powiedziała ze 4 zdania (w tym raz się zaśmiała w 20 minucie programu - jak zapowiedzieli "plastikowy produkt polski" - czyli vergin - w wersji chińskiej. po napisach jeszcze były zdjęcia z "niedoróbek" coś jak u Kuby na Polsacie - i tak powiedziała zdanie po chińsku (choć ja podejrzewam że to był japoński bo to samo powiedziała kiedyś w polsacie i wtedy była mowa o japonii). no generalnie była tłem, który kilka razy się odezwał i ze 2 razy głośniej zaśmiał. tyle. tylko wyglądała i właściwie nic więcej.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Edyta w "Podróżach z żartem"

Post autor: magda s »

a text do zebrowskiego "moj Ci on"rozwalił mnie:/ najlepszy był koniec własnie z tym chinsko-japonskim zdaniem :-) nie mówcie tylko,że ładnie wyglądało bo NIE wyglądała-koszmarny makijaż!!!!!!!!!!te włosy jak u myszy czy co:/z ciekawostek0-mój mąz ma czarny pas tekwondo (czy jak sie to pisze) na co wellman-pozdrawiamy mistrza Darka :d generalnie to mam nadzieję,że w Dużych dzieciach coś więcej powie...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w "Podróżach z żartem"

Post autor: vanity »

magda s pisze:a text do zebrowskiego "moj Ci on"rozwalił mnie
tego fragmentu to ja właściwie nie zrozumiałam..... niby go znam z jednej ksiązki, ale za bardzo nie wiem jak ma się ten tekst do pingponga :D
magda s pisze:nie mówcie tylko,że ładnie wyglądało bo NIE wyglądała-koszmarny makijaż!!!!!!!!!!te włosy jak u myszy czy co:
włosy spoko, makijaż - jak kiedyś w ddtvn - czyli jakiś taki maskowaty strasznie. generalnie ładnie wyglądała, ale ten nadmiar tapety i ozdobników mi się nie podoba już od dłuższego czasu.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1049
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Edyta w "Podróżach z żartem"

Post autor: max28 »

no niestety muszę się zgodzić, iż edyta w tym programie była tylko ozdobą, może to wina prowadzących(bądź montażystów), którzy chyba edycie nie zadali żadnego pytania - wprost. a ona sama nie chciała się wyrywać, bo panowie byli bardzo rozgadani(oprócz profesora). myślę, że więcej usłyszymy od edyty w programie "duże dzieci", no i mam oczywiście nadzieję, iż zaśpiewa tam jakąś piosenkę - najlepiej najnowszą :)
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Edyta w "Podróżach z żartem"

Post autor: magda s »

mój ci on to nie wiem po co to było??że co??że Ogniem i mieczem??czy,że taki super Michał Ż jest??bo cały czas się wyrywała przed orkiestrę -a Pan Michał umie w pingponga grać :d hehe gdzie ma Edyta obrączkę tak z ciekawości??co do Kaczyńskiego to ma u mnie minusa za samo nazwisko,ale Edycie się chyba podobał on(nie licząc Pana Michała;)bo klaskała,śmiała się itp...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7369
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w "Podróżach z żartem"

Post autor: Piter »

Boże, jaki ten program nudny i taki trochę, powiedziałbym, pozbawiony ogólnego sensu. Zbiera się grupka znanych ludzi i gadają generalnie o wszystkim i niczym, co związane z danym krajem, a widz usypia. Edyty faktycznie było w programie jak na lekarstwo i wydaje mi się, że to zasługa montażystów. Widocznie mówiła mało istotne rzeczy, ale słodka była, oj była!
Onyx
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:19
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Edyta w "Podróżach z żartem"

Post autor: Onyx »

Obrazek
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta w "Podróżach z żartem"

Post autor: Aro »

Nudy, nudy i jeszcze raz nudy! Jak już każdy zauwazył Edyta tam właściwie tylko siedziała. Mówiła troche, ale malutko i krótko. To "mój ci on" powinna sobie podarować. Było to mało śmieszne.
Piter pisze:Edyty faktycznie było w programie jak na lekarstwo i wydaje mi się, że to zasługa montażystów.
Dokładnie. Na samym końcu było widać, że coś tam jeszcze mówiła.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: Edyta w "Podróżach z żartem"

Post autor: Angel »

No nareszcie jakis konkret. :D Thx Onyx.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta w "Podróżach z żartem"

Post autor: Magda M »

ja w polowie programu sie zastanawiałam czy Oni moze przypadkiem o Edce nie zapomnieli :lol2: Zero kultury :lol: No toi co mozna by powiedziec o tym programie.. no ... ładnie Edzia wyglądała :D A Ci panowie to gorsze gaduly niz straganiary na targu :lol3: :lol3: :lol3:

aaaa program nudny..... :? :lol:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w "Podróżach z żartem"

Post autor: grzechoo »

Pewnie, że nudy, Edka tłem,ale za to pieknym tłem,ważne że była, choć na dobrą sprawę mogło jej tam nie być, bo nic praktycznie nie wniosła, mogli dać Kayah by zaśpiewała chińską wersję Kochankowie Roku Tygrysa :PP
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w "Podróżach z żartem"

Post autor: Michael »

Piter pisze: Edyty faktycznie było w programie jak na lekarstwo i wydaje mi się, że to zasługa montażystów.
Tak, Edyta była tylko maskotką programu. 8)
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Edyta w "Podróżach z żartem"

Post autor: marlena »

nudny był ten program jak flaki z olejem :D
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w "Podróżach z żartem"

Post autor: ANETA »

Makijaż taki musdiał byc bo to był program o Chinach, dlatego Edyta załozyła czerwona bluzke i miała biały cień na oczach. Wyglądałao to niezbyt korzystnie ale taki był zamiast. Melman za to wygladała milion razy gorzej. Bardzo malutko Edyta mówiła, szkoda :(
ODPOWIEDZ