Gala

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Gala

Post autor: Estratos »

vanity pisze:mimo że dużo o życiu prywatnym a mało o artystycznym (czyli jak się spodziewałam) wywiadzik był bardzo fajny. ufff.
Alanek jest śliczny jak każde dzieciątko. oczywiście najśliczniejszy jest mój 9-cio miesięczny bratanek :D
zdjęcia też śliczne. szkoda że takie miniaturki dali w necie. Choć myślałam że sesja zdjęciowa będzie w plenerach domowych. ale zdjęcia są śliczne :)
hehe, a moze to wlasnie bylo u nich w domu :P Jak wyzsze sfery to wyzsze sfery :P Zartuje :-)
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Gala

Post autor: FRYMIK »

Wyglądają na tych zdjęciach jak rodzina arystokratów, hihi. Mówicie, że Allanek podobny do taty? Rzeczywiście oczka wykapane, ale dla mnie ma nosek Edi a ogólny wyraz twarzy przypomina mi Ojca Edytki.
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Gala

Post autor: Alita »

Piękne zdjęcia, super wywiad no i szczęściew serduchu :D Allanek jest BOSKI! Taki szkrab piekny :lol: Ma kształt oczu Edzi i nosek a reszta tak jak piszecie istny Darek :grin: Dziekujemy EDA! :lol:
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Gala

Post autor: egrata »

Ja dopiero w pracy w Radiu Zet usłyszałam a dzisiejszej niespodziance i zaraz po jej skończeniu pobiegłam do sklepu.
Nie mogłam uwierzyć że wkońcu widzę tego małego Dziabonga. :) Allanek jest prześliczny. Cały darek, caluteńki. Zdjęcia są przepiękne, prześlniczne. poprostu brakuje mi słów.

Dziękuję Edysiu, że wkońcu zdecydowałaś się pokazać nam swoje szczęście .
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Gala

Post autor: Estratos »

Dziabong, Kubus Puchatek :P

I tak najlepsze jest jak robi Indianina :P
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gala

Post autor: kinga »

Estratos pisze:Dziabong, Kubus Puchatek :P

I tak najlepsze jest jak robi Indianina :P
:lol: Dokladnie Estratos :lol: I pamiętam jak dziś, jak Edi nam pokazywala tego Indianina :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala

Post autor: B@r »

trzypion pisze:Aro, tylko sprawdźcie te zapisy czy mają oparcie w prawie. Bo tak się składa, że przedruk z opublikowanego artykułu prawo prasowe dopuszcza....
Trzypion, daruj sobie. Aro sam tego nie wymyslil. :roll:
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: Gala

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

tak a jesliu chodzi o skany to spokojnie mozna sobie te zdjecia sciagnac z gala.onet.pl sa duze i wyrazne wiec nie potrzebne sa skany mozna je sobie wziasc z tej stronki
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Gala

Post autor: Kasia »

Ale te zdjecia na stronie Gali są male. Przynajmniej ja mam małe.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gala

Post autor: B@r »

Magda, wiem, że Aro sobie nie wymyślił sam. Tym bardziej mnie dziwi zbiorowa ślepota adminów, którzy nie potrafią wziąć sobie do ręki Ustawy, przeczytać jej i zrozumieć.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Gala

Post autor: monia80 »

no nie ja sie chyba rozwale moja mama kupila Gale za 15 zl-ja mowie co to tanszej nie bylo a ona,ze babka w kiosku jej powiedziala ,ze taka droga ,bo ponoc pani Edyta zdecydowala sie syna swojego wkoncu pokazac i warto kupic-mama troche zdebiala jak zobaczyla cene ,ale wie ,zebym ja "zabila" gdyby mi jej nie przywiozla ;) :P

a swoja droga to widze ,ze te kioskarki mocno zaangazowane sa tez w to co te gazeciury pisza o gwiazdach juz widze swoja ideologie dobudowywuja :roll:

a pewnie siedza w tych budkach to maja czas na takie baje -musza jakos zachecac kijentow nie dlugo to bede konkurencja dla dziennikarzyn - w wymyslaniu bajek :roll:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Gala

Post autor: Aro »

Ja już też mam "Galę". Uprzedziłem mamę jednak by nie kupowała żadnych drogich wersji z DVD czy co tam jest jako dodatek tylko ma kupić za 4,90 zł.
Lunatique
Hope for us
Hope for us
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2005, 17:00
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Hmm... Niemal kaŻda :)
Lokalizacja: Stąd

Re: Gala

Post autor: Lunatique »

monia80 pisze:a swoja droga to widze ,ze te kioskarki mocno zaangazowane sa tez w to co te gazeciury pisza o gwiazdach juz widze swoja ideologie dobudowywuja :roll:

a pewnie siedza w tych budkach to maja czas na takie baje -musza jakos zachecac kijentow nie dlugo to bede konkurencja dla dziennikarzyn - w wymyslaniu bajek :roll:
Czyzby znudzilo sie im przekluwanie prezerwatyw...? :twisted:

A zdjecia w Gali sa przeprzecudne, wszyscy wyszli fantastycznie, a Allanek jest rzeczywiscie cudnym dzieciatkiem... :) Fajnie, ze wywiad jest i z Edyta, i z Darkiem - wiele rzeczy dopowiedzial, uzupelnil ze swojego meskiego punktu widzenia.

Co ciekawe, ja i moj maz dopatrujemy sie coraz wiecej podobienstw miedzy zwiazkiem naszym, a E&D. :D Tez jestem skorpionem, tez spiewam, tez mam partnera gitarzyste, tez najpierw bylismy daleko od siebie, tez mielismy wymyslony domek i pare innych rzeczy... :wink: Poza tym, moj maz tez mowi, ze proba zrobienia z ukrycia zdjecia nagiej kobiecie w ciazy to rzeczywiscie sytuacja, kiedy mezczyzna zabija mezczyzne...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Gala

Post autor: Aro »

A mnie sie sczególnie to zdjęcie podoba:

Obrazek

zdjęcie: www.gala.pl
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Gala

Post autor: monia80 »

dokladnie mi to samo - jest poprostu przeurocze :razz:

juzius naprawde cudenko z tego Allanka -taki jak sama Edzia mowi Kubus Puchatek -sliczny ma usmiech :)
ODPOWIEDZ